Što sam kupio - svibanj 2012.

King
Naučnik brijač

Što sam kupio - svibanj 2012.

Post by King » 01 May 2012, 07:26

05/2012
Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Što sam kupio - svibanj 2012.

Post by Adept » 02 May 2012, 20:05

Baš kao i Sinketa prije mene (hvala meštre :wink:), i ja iz čiste radoznalosti uzeh ovo:

Image

Naime, komplet ovog brijača i 5 žileta košta 20 kn... Pa zašto ne probati...
Javim što je i kako je čim isprobam.

ORIGINALAN OPIS BRJAČA ( http://www.super-silver.com/proizvodi.html ):
Model: Mašinica za brijanje classic - niklovana
Materijal: Pocinčane i mesingane legure
Opis: Mašinica za brijanje
Boja: Srebrna
Dimenzije: 90 x 40 x 25 mm

ORIGINALAN OPIS ŽILETA (ista stranica kao i za brijač):
Model: MEM SUPER SILVER - PLATINUM
Materijal: Platinirani nerđajući čelik
Opis: Žilet za mokro brijanje
Specifikacije: Preko 20 brijanja
Dimenzije: 43 x 22 x 0,1 mm

EDIT: Ova "Specifikacija" žileta im je zakon :thumbs:
brijadzija
Početnik

Sta sam kupio maj 2012

Post by brijadzija » 03 May 2012, 00:05

Pozdrav iz Srbije... Evo i mene je BAS zanimalo kakvi su ovi moji iz MEM Super Silver-a.
Pronasao sam doticni brijac u IDEA trgovini...
Moram da kazem da sam malko razocaran u kavalitet istog brijaca...
Na moju veliku zalost prve veceri kad sam jedva cekao brijanje, prilikom postavljanja zileta u brijac pri zavrtanju rucice brijaca u glavu brijaca, zeleci da zategnem cvrsto - desilo se to da je navoj popustio jer je izgleda ispod niklovane povrsine mekani mesing. I sada je sa originalnom rucicom brijac van funkcije jer se ne moze sve kompletno zavrnuti... Snasao sam se i stavio rucicu od nekog ocevog brijaca, ali nisam zadovoljan ni kvalitetom brijanja... bar za mene je preagresivan brijac ( malo vise mu je isturen zilet u glavi ).
Sve u svemu nije opravdao moja ocekivanja...toliko od mene pozdrav i ugodno brijanje svima...
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 03 May 2012, 11:18

brijadzija wrote:Pozdrav iz Srbije... Evo i mene je BAS zanimalo kakvi su ovi moji iz MEM Super Silver-a.
Na moju veliku zalost prve veceri kad sam jedva cekao brijanje, prilikom postavljanja zileta u brijac pri zavrtanju rucice brijaca u glavu brijaca, zeleci da zategnem cvrsto - desilo se to da je navoj popustio jer je izgleda ispod niklovane povrsine mekani mesing. I sada je sa originalnom rucicom brijac van funkcije jer se ne moze sve kompletno zavrnuti... Snasao sam se i stavio rucicu od nekog ocevog brijaca, ali nisam zadovoljan ni kvalitetom brijanja... bar za mene je preagresivan brijac ( malo vise mu je isturen zilet u glavi ).
Sve u svemu nije opravdao moja ocekivanja...toliko od mene pozdrav i ugodno brijanje svima...
Dobro si se snašao...

s druge strane za te novce i ne možeš puno očekivati. Gledano s praktične strane uvijek se može kupiti jedan i strpati u putnu torbu. Neki ljudi ne vole nositi na put najbolji brijač koji imaju. Šteta što je agresivan. Izgleda jako dobro za 20 kn.
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 03 May 2012, 11:19

Penhaligon's Extract of Limes EDT u Viktor Koncept-u.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 03 May 2012, 15:26

korijen wrote:Šteta što je agresivan.
Definitivno ga treba isprobati sa više lamica - meni slijedeća unutra ide glanc novi Feather, pa da vidimo...
korijen wrote:Izgleda jako dobro za 20 kn.
To je istina...
Sinketa
DE

Re: Sta sam kupio maj 2012

Post by Sinketa » 04 May 2012, 09:58

brijadzija wrote:Pozdrav iz Srbije... Evo i mene je BAS zanimalo kakvi su ovi moji iz MEM Super Silver-a.
Ja zadnje dvije godine koristim Muhle R89, i naspram njega mi je MEM puno manje agresivan. Taman da bude putni brijač :D
brnistra
DE

Post by brnistra » 04 May 2012, 12:18

Dobio na poklon Feather lamice.

Hvala korijen! :headband:
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 04 May 2012, 14:02

Molim i živio ti nama 100 godina! :thumbs:
King
Naučnik brijač

Post by King » 05 May 2012, 10:08

Nisam kupio - dobio na poklon od našeg člana Korijena 15 uzoraka razno-raznih EDT....među ostalim i jednu bočicu YSL - gotovo nekorištenu.
Što reći?
Korijen mi je kazao da bi mu bilo neugodno ukoliko se javno zahvalim, a ja to, naravno, neću poslušati i učinit ću da se jako crveni :smoke:
Veliko HVALA Korijen....želim ti svu sreću i niz budućih akvizicija koje će te činiti sretnim.
Nemam toliko prikladnu ikonicu kojom bi još jedno izrazio svoje zadovoljstvo pa stoga samo :thumbs:
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 05 May 2012, 14:55

Bio u Italiji pa kupio:

Image

Floid je ODLIČAN! Pravi oldschool miris.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 05 May 2012, 18:16

Aaaa - Prep&Floid....
Fuc...g irisistible...
:smoke: :wink: :thumbs:
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 05 May 2012, 19:18

King wrote:Nisam kupio - dobio na poklon od našeg člana Korijena 15 uzoraka razno-raznih EDT....među ostalim i jednu bočicu YSL - gotovo nekorištenu.
Što reći?
Korijen mi je kazao da bi mu bilo neugodno ukoliko se javno zahvalim, a ja to, naravno, neću poslušati i učinit ću da se jako crveni :smoke:
Veliko HVALA Korijen....želim ti svu sreću i niz budućih akvizicija koje će te činiti sretnim.
Nemam toliko prikladnu ikonicu kojom bi još jedno izrazio svoje zadovoljstvo pa stoga samo :thumbs:

Image
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 05 May 2012, 22:27

korijen wrote:
King wrote:Nisam kupio - dobio na poklon od našeg člana Korijena 15 uzoraka razno-raznih EDT....među ostalim i jednu bočicu YSL - gotovo nekorištenu.
Što reći?

Image
Pa dobro što je ovo. Najprije Brnistri šalje Feathere, pa se ulizuje administratoru, pa se kao crveni. Što meni nije ništa poslao. Pa barem PM sa zakašnjelom prvomajskom čestitkom..... ma bilo šta :lol: :lol:
mrandersonneo2001
DE

Post by mrandersonneo2001 » 05 May 2012, 22:48

Korijen je, a što reći, gospodin sa jako dobri ukusom i jako dobrom dušom ;)
Voli pomoći, i ja sam svjedok toga, isto nisam htio to javno spominjati, da se čovjeku ne bi napunimo pm sa raznoraznim uletima i ja bi Korijene, ali o Korijenu mogu reći samo riječi pohvale...
Korijen i sa moje strane veliki :thumbs:
Locked

Return to “2012. g.”