Što sam kupio - studeni 2013.

naftas
Student brijanja

Re: Što sam kupio - studeni 2013.

Post by naftas » 21 Nov 2013, 23:10

Ja sam ipak putnik pa mi trebaju putne stvari. Evo sa malim zakašnjenjem sa Connaught Shaving...
  • Shaving Brush Travel Tube - komada 2 - izvrsna stvar u koju Semogue 2000 i LAWD 30mm Silvertip ulaze kao da je napravljena baš za njih. Bio sam na vagi da li ih naručiti jer je ekipa na B&B krcata citiram Adepta: MUDROSERSTVOM i nasrali su da nije dobra za ovo nije za ono i nabacili more netočnih informacija. Ako ova tuba prima svaku od navedenih četki, vjerujem da nema te četke na svijetu (sa drškom u okviru standarda) koja ne stane u nju. Zato, ako se dvoumite, budite sigurni da nema razloga za strah. Osobno mi taj B&B poprilično ide na k...c, osim Display Case-ova koji imam namjeru izraditi jedan narednih mjeseci, ali o tome više kad krenem u projekt.
    Image
  • Dovo kožna DE futrola - komada 2 - pun mi je k...c vrećica za transportiranje
    Image
  • PolSilver SI - komada 10 - ovoga i Feathera ne smije faliti pa me bilo frka kad vidio da mi je ostalo svega 40-ak komada ovih lamica!
    Image
Polsilver Super Iridium Extra Stainless (RUS) 10 - £3.00
DOVOLC Dovo Leather Safety Razor Case 2 - £18.00
MURV Muehle Shaving Brush Travel Tube 2 - £5.00
VAT £5,65
Shipping - £2,25

i još u Bauhausu Dremel 3000+25 (oko 500 kn) Image
i njegov multi škripac (250-300 kn, ne znam sad više ni sam) Image, jer mi je PES 2014 predosadan, pa si idem raditi Display case po uzoru na onaj Steampunk, ali ne po cjevčicama i manometrima, već po principu da si napravim ormarić u kojem će sve stajati kako treba. Moći će se vješati, biti samostojeći i nositi za dršku, a glavna poanta je da vrata i unutarnji elementi budu tako konstruirani da se oprema u njemu ne miče jednom kad se vrata zatvore. Trenutno je projekt u začetku, ali mic po mic...

Da li i vi, uvaženi članovi imate neki svoj lijepi i funkcionalni Display Case za svoje igračke? Inače, to mi je jedna od konkretnijih stvari sa stranih foruma o brijanju.

Ajd, živjeli...!!
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 22 Nov 2013, 07:44

naftas wrote:Da li i vi, uvaženi članovi imate neki svoj lijepi i funkcionalni Display Case za svoje igračke?
Vidiš, nisam se tom mišlju uopće bavio, a čini se... - zanimljivom.
Valja malo bacit oko...
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 22 Nov 2013, 08:29

@Adept

Ajd snimi ovo... http://www.instructables.com/id/Steampunk-shaving/

Ja sam zaljubio...

Inače, plan mi je napraviti nešto veći ormarić u koji će stati 3 brijača, 2 četke i sve ostale igračke. Za ogledalo ću vidjeti, ali najvjerojatnije će biti neko s harmonika nosačem, zbog praktičnosti.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 22 Nov 2013, 10:04

Izvrsna!
Inače ja volim steampunk :thumbs:
Ma slikao sam ja negdje svoj DC - imam jednu staru kutiju (od moje prabake, ali u savršenom stanju - ja sam je osobno izvana pobrusio i skinuo prastari neki kao lak i progresivno ošmirglao do grida 2000 - ja ti ne mogu opisati kako je to prastaro drvo živnulo) sa savršenim pregradama za brijače i četke i to uzimam kada idem na duži put. Stane brdo u nju (cca 40x20x8 cm - onako napamet, doma mi je) - čak je možda i prevelika i ja sam nju negdje slikao i postao na forumu i ubij me sada ako ja to mogu naći :(
U tu mi predivnu kutiju stanu i brijači i četke sa stalcima i dok sam imao britve i c12K kamen, i alum i žileti - ma sve. To je bilo od moje prabake - u tome je držala svoj šivaći pribor, kutiju je radio profesionalac i od dvije je vrste drveta - veli stolar kako misli da je od ariša i hrasta. Ma, čudo jedno - uslikat ću je ponovo.
Sad mi ide na onu stvar jel ne modu naći fotke na forumu :twisted:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 22 Nov 2013, 10:18

@naftas
Evo - našao sam fotke, sunce im... :mrgreen:

viewtopic.php?f=18&t=1116&hilit=kutija&start=45

Znaš šta - odmah idem otvoriti novu temu - kontam da bi tu moglo biti dobrih postova :thumbs:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 22 Nov 2013, 10:20

I ja sam ih našao, ali si me preduhitrio.

Sviđa mi se ovo tvoje. I ja sam si nabavio jednu staru drvanu kutiju, pa sad moram vidjeti da li ću je prekrajati ili ću raditi novu.

U svakom slučaju, podržavam ideju otvaranja ove teme.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 22 Nov 2013, 10:22

naftas wrote: U svakom slučaju, podržavam ideju otvaranja ove teme.
Ma definitli, samo da vidim gdje ću je uguziti... :?
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 22 Nov 2013, 10:33

Možda pod Radionica-Ostalo.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 22 Nov 2013, 13:31

naftas wrote:Da li i vi, uvaženi članovi imate neki svoj lijepi i funkcionalni Display Case za svoje igračke?
Ne.
uto
Kamisori

Post by uto » 23 Nov 2013, 21:27

Jebeno!

..šta drugo reći...

Naftas, gade jedan!

...Sad sam ljubomoran na akviziciju.

Za Božić kupujem Dremel. :P

I šarafštok si isto kupio u Bauhausu???
Calvitium non est vitium, sed prudentiae judicium.
...bijah malo AFK u zadnje vrijeme. ;-)
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 24 Nov 2013, 02:06

@uto

Yep... U Bauhausu, s tim da si me ti sjebo sa onim iz Peveca koji je duplo jeftiniji, ali više ih nema. Pogledaj po netu, mislim da se ovaj Dremelov da više izvući.

U svakom slučaju, isproban je i stvarčica je mrak.
Radiano
Kamisori

Post by Radiano » 24 Nov 2013, 19:20

Ever-Ready + 8 GEM lamica + Arko SS
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Ne auderis delere orbem rigidum meum!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 24 Nov 2013, 22:52

@Radiano

Jbt šta si se požurio sa postanjem... :wink:
Radiano
Kamisori

Post by Radiano » 25 Nov 2013, 08:56

Znaš ono kad si toliko na internetu da ne znaš više gdje bi klikao :-) Bili smo ja i mladunac sami doma na kauču, on je spavao, bilo mi je dosadno, a pisanje tog posta mi je potrošilo minutu. :-)
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Ne auderis delere orbem rigidum meum!
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 25 Nov 2013, 09:07

Radiano wrote:Znaš ono kad si toliko na internetu da ne znaš više gdje bi klikao :-) Bili smo ja i mladunac sami doma na kauču, on je spavao, bilo mi je dosadno, a pisanje tog posta mi je potrošilo minutu. :-)
HE He, ja sam pola pizdarija koje mi ne trebaju i trebaju narucio bas u tim situacijama.
Locked

Return to “2013. g.”