Što sam kupio - siječanj 2014.

Locked
marn
mr. sc. brijanja

Re: Što sam kupio - siječanj 2014.

Post by marn » 18 Jan 2014, 09:25

naftas wrote:Zračna luka Vienna:

- L'Occitane SHEA ULTRA RICH FACE CREAM - 28 EUR - http://hr.loccitane.com/ultrabogata-kre ... 225548.htm
- The Body Shop VITAMIN E MOISTURE CREAM - 11 EUR - http://thebodyshop.com/skincare/moistur ... cream.aspx

...Uh, što mi Najdraža zavidi... :azdaja:

@Slice
Pogledaj link od TBS kreme. Ovo mi se sviđa kada na listi sastojaka uz svaku stavku u zagradi stoji funkcija iste. Iako meni ne smetaju parabena ima k'o u priči, pa molim neki komentar s tvoje strane.
A nije to za Najdrazu?? Ajoooj, najebo so
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 18 Jan 2014, 10:46

@marn

Bez brige... Dobila je toliko toga za godišnjicu, rođendan, Božić, da do ljeta ne želim čuti niti za "k" od kozmetike. Ja ti jako pazim na moju Najdražu, kad je njega u pitanju.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 18 Jan 2014, 11:19

naftas wrote:@Slice
Pogledaj link od TBS kreme. Ovo mi se sviđa kada na listi sastojaka uz svaku stavku u zagradi stoji funkcija iste. Iako meni ne smetaju parabena ima k'o u priči, pa molim neki komentar s tvoje strane.
Što se tiče ove kreme od L'Occitanea, svatko tko se barem malo posvetio proučavanju sastojaka pa i kože općenito, zna da je to čista perverzija! Ako me pitaš bih li ovu kremu TBS stavio na lice, odgovor je vrlo jednostavan: NE! Bolje je umjesto navedenih krema nanijeti neki lagani macerat ili organski karite maslac. U slučaju karitea buš malo đikil, ali je stvar u tome da ga možeš pojesti i na njemu i peći, dok to nije slučaj s navedenim kremama. Osobno se sve više držim onog pravila da ono što ne možeš pojesti ne bi trebalo ići na kožu. Dakako, to pravilo nije moguće uvijek prakticirati, ali je za stvarne probleme s kožom i općenito brigu o njoj, ono ključno!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 18 Jan 2014, 13:13

Slice wrote:
naftas wrote:@Slice
Što se tiče ove kreme od L'Occitanea, svatko tko se barem malo posvetio proučavanju sastojaka pa i kože općenito, zna da je to čista perverzija! Ako me pitaš bih li ovu kremu TBS stavio na lice, odgovor je vrlo jednostavan: NE! Bolje je umjesto navedenih krema nanijeti neki lagani macerat ili organski karite maslac. U slučaju karitea buš malo đikil, ali je stvar u tome da ga možeš pojesti i na njemu i peći, dok to nije slučaj s navedenim kremama. Osobno se sve više držim onog pravila da ono što ne možeš pojesti ne bi trebalo ići na kožu. Dakako, to pravilo nije moguće uvijek prakticirati, ali je za stvarne probleme s kožom i općenito brigu o njoj, ono ključno!
Krema je do "cojones", ma koliko mi šutjeli o tome... :thumbs:
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 21 Jan 2014, 16:03

:arrow: Sapun L'Occitane Cade (L'Occitane u Avenue Mallu; 63,52 kn) + 2 x tester L'Occitane AS Balm*

*povodom 27. obljetnice moje inkarnacije, dobio sam mjesec dana uranjeni poklon od 25 posto popusta u L'Occitaneu :D :thumbs:
uto
Kamisori

Post by uto » 21 Jan 2014, 17:06

Slice wrote::arrow: Sapun L'Occitane Cade (L'Occitane u Avenue Mallu; 63,52 kn) + 2 x tester L'Occitane AS Balm*

*povodom 27. obljetnice moje inkarnacije, dobio sam mjesec dana uranjeni poklon od 25 posto popusta u L'Occitaneu :D :thumbs:

Pravi si drug po pitanju popusta. :)

...u prohibitorium (ili kako već) s tobom!!!

To se kaže svjetini, pa ljudi pogledaju, ti prikupiš lovu, i dođeš sa 2-3 tisuće kuna, pa onda dobiješ 200 ovih testera.

...ovak samo 2. :P

Osim ako popust ne bi samo za jedan proizvod?! :D
Calvitium non est vitium, sed prudentiae judicium.
...bijah malo AFK u zadnje vrijeme. ;-)
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 21 Jan 2014, 17:11

uto wrote:Osim ako popust ne bi samo za jedan proizvod?! :D
Popust je samo za jedan proizvod!* :mrgreen:

*Popust se može iskoristiti u L’OCCITANE trgovinama ili web trgovini, do navedenog datuma. Nije prenosiv, potrebno je samo reći svoje ime i prezime prilikom kupnje u trgovini, ili prilikom kupnje na web trgovini, u Košarici pod "Komentari" upisati točno ime proizvoda na koji želite iskoristiti rođendanski popust. Taj proizvod mora biti u vašoj Košarici te ćemo naknadno umanjiti iznos. Popust vrijedi na jedan proizvod. Ponuda proizvoda ovisi o zalihama. Nije zamjenjiv za novac. Ne vrijedi za web trgovinu. Ne može se koristiti za već snižene proizvode i promotivne setove. Popusti se ne mogu zbrajati.
uto
Kamisori

Post by uto » 21 Jan 2014, 21:49

Slice wrote:
uto wrote:Osim ako popust ne bi samo za jedan proizvod?! :D
Popust je samo za jedan proizvod!* :mrgreen:

*Popust se može iskoristiti u L’OCCITANE trgovinama ili web trgovini, do navedenog datuma. Nije prenosiv, potrebno je samo reći svoje ime i prezime prilikom kupnje u trgovini, ili prilikom kupnje na web trgovini, u Košarici pod "Komentari" upisati točno ime proizvoda na koji želite iskoristiti rođendanski popust. Taj proizvod mora biti u vašoj Košarici te ćemo naknadno umanjiti iznos. Popust vrijedi na jedan proizvod. Ponuda proizvoda ovisi o zalihama. Nije zamjenjiv za novac. Ne vrijedi za web trgovinu. Ne može se koristiti za već snižene proizvode i promotivne setove. Popusti se ne mogu zbrajati.
!#$%&/()!
Calvitium non est vitium, sed prudentiae judicium.
...bijah malo AFK u zadnje vrijeme. ;-)
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 21 Jan 2014, 21:51

Edwin Jagger DE89BA11 A.K.A. Barley 302kn sa poštarinom sa Shaving.ie, upravo danas stigao i skinuo tjednu bradu ko od šale, ovaj wilkinsonov se može sakriti naspram barleya :shaving5:
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 21 Jan 2014, 22:14

babarog wrote:Edwin Jagger DE89BA11 A.K.A. Barley 302kn sa poštarinom sa Shaving.ie, upravo danas stigao i skinuo tjednu bradu ko od šale, ovaj wilkinsonov se može sakriti naspram barleya :shaving5:
A sada u potragu za lamicama koje ti najviše odgovaraju, a isto vrijedi i za sapun! :thumbs:
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 21 Jan 2014, 22:38

sapun je zasad ok, mislim da će biti lamice na redu
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 22 Jan 2014, 15:32

Merkur 39c, Feather i gillette 7 o'clock zute lamice
Gifts and care

EDIT: Taman napišem ovo, odem na G&C i vidim da je 39c out-of-stock :sex:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 22 Jan 2014, 17:45

@marn

Odi na ConnaughtShaving.com.
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 22 Jan 2014, 20:39

naftas wrote:@marn

Odi na ConnaughtShaving.com.
jesam! 2 funte postarina i 10 personna djabe :thumbs: :thumbs:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 23 Jan 2014, 11:50

Maloprije sa G&C
  • Semogue 830 Boar Bristle Shaving Brush - 14,83 €
  • 2x5 Double Edge Blades Polsilver Super Iridium - 3,22 €
  • 5 DE Blades Gillette 7 o'clock "Super Stainless" - 1,24 €
  • 5 DE Blades Gillette 7 o'clock SharpEdge - 1,24 €
  • Caja 20 cerillas Cortasangre (stipsa šibice) - 0,82 €
Locked

Return to “2014. g.”