Što sam kupio - ožujak 2014.

Locked
Slice
mr. sc. brijanja

Re: Što sam kupio - ožujak 2014.

Post by Slice » 31 Mar 2014, 14:30

naftas, hodaš po minskom polju... Ne samo da prezentiraš ova gnjusna heretička pomagala već još i potičeš njihovu uporabu! I još k tome šalješ drugima ta svoja pomagala i na taj način stvaraš kongregaciju! Osupnut sam, štoviše, ne mogu vjerovati da jednom pošteni vjernik može tako pokleknuti.
Nastaviš li ovako, počet ću već danas s pripremnim radnjama koje će biti uvertira u daljnji postupak i to bez ikakvih presumpcija u tvoju ne-krivnju! :pamet:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 31 Mar 2014, 14:34

Slice wrote:naftas, hodaš po minskom polju... Ne samo da prezentiraš ova gnjusna heretička pomagala već još i potičeš njihovu uporabu! I još k tome šalješ drugima ta svoja pomagala i na taj način stvaraš kongregaciju! Osupnut sam, štoviše, ne mogu vjerovati da jednom pošteni vjernik može tako pokleknuti.
Nastaviš li ovako, počet ću već danas s pripremnim radnjama koje će biti uvertira u daljnji postupak i to bez ikakvih presumpcija u tvoju ne-krivnju! :pamet:
Eto - odma mi je lakše!
Samo jedna stvar, ako smijem, oooooooooo Veliki Inkvizitoru:
Subjekt vašeg lamentiranja ne hoda po minskom, već po naftnom polju :mrgreen:

OK, OK, idem se sam išibati...
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 31 Mar 2014, 15:52

Adept wrote:
Slice wrote:naftas, hodaš po minskom polju... Ne samo da prezentiraš ova gnjusna heretička pomagala već još i potičeš njihovu uporabu! I još k tome šalješ drugima ta svoja pomagala i na taj način stvaraš kongregaciju! Osupnut sam, štoviše, ne mogu vjerovati da jednom pošteni vjernik može tako pokleknuti.
Eto - odma mi je lakše!
Samo jedna stvar, ako smijem, oooooooooo Veliki Inkvizitoru:
Subjekt vašeg lamentiranja ne hoda po minskom, već po naftnom polju :mrgreen:

OK, OK, idem se sam išibati...
Sve to hoće grunuti samo treba malo mašte :D
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 31 Mar 2014, 16:03

Adept wrote:
naftas wrote:
Adept wrote:BTW, još se čeka i Sliceov pravorijek :wink:
Misliš REBALANS... Image
Nemoj tu riječ - odma mi na pamet padne glupotupa politika i onda se sav stresem i nateknu mi noge od muke i dobim mlade i moram popit jednu ljutu :D
REBALANS, REBALANS, REBALANS, REBALANS, REBALANS... Adept pao pod šank, jer utjehe nema u vodi... Image !!!
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 31 Mar 2014, 16:10

Evo, na opsesivca... Taman sam mislio zažmiriti i ipak ti pokloniti Gillette Shave Gel Concentrate, ali sad ćeš dobiti figu...

Bolje da se pripremim na kaznu . . . Što mogu očekivati . . . 1 x WTG?

Image
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 31 Mar 2014, 20:03

Kupila mi draga u Konzumu sniženo sa 45kn na 33kn.
Nisam još probao. Nisam imao na koži alkoholni AS deset godina.
Jedva čekam. :oops:
IMAG0328xx.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 31 Mar 2014, 20:44

naftas wrote:Evo, na opsesivca... Taman sam mislio zažmiriti i ipak ti pokloniti Gillette Shave Gel Concentrate, ali sad ćeš dobiti figu...
Samo ti donesi pa ću razmisliti o pomilovanju! :mrgreen:
Locked

Return to “2014. g.”