Što sam kupio - ožujak 2014.

Locked
Slice
mr. sc. brijanja

Re: Što sam kupio - ožujak 2014.

Post by Slice » 28 Mar 2014, 08:18

gyges wrote:Ali ovo ti je za električne aparate :shock:
Taj bi proizvod trebao očistiti dlaku od masnoća i učvrstiti, provjeri sastojke mislim da bi trebao imati alkohol.
Slice što se čeka IP!
Razmišljao sam je li ovo u domeni nedozvoljenog softvera i došao do zaključka da jest jer se proizvod oglašava kao onaj koji se upotrebljava kao uvertira u brijanje električnim aparatom. Dakako, to mu ne treba biti isključiva namjena.
Odlučio sam ovaj put progledati naftasu kroz prste i čak mu neću dati ni opomenu jer smo si dobri, a tko je dobar s Velikim Inkvizitorom ima pravo na određene ustupke jer je institucija Velikog Inkvizitora vrlo "fleksibilna." :mrgreen:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 28 Mar 2014, 09:56

Slice wrote:
gyges wrote:Ali ovo ti je za električne aparate :shock:
Taj bi proizvod trebao očistiti dlaku od masnoća i učvrstiti, provjeri sastojke mislim da bi trebao imati alkohol.
Slice što se čeka IP!
Razmišljao sam je li ovo u domeni nedozvoljenog softvera i došao do zaključka da jest jer se proizvod oglašava kao onaj koji se upotrebljava kao uvertira u brijanje električnim aparatom. Dakako, to mu ne treba biti isključiva namjena.
Odlučio sam ovaj put progledati naftasu kroz prste i čak mu neću dati ni opomenu jer smo si dobri, a tko je dobar s Velikim Inkvizitorom ima pravo na određene ustupke jer je institucija Velikog Inkvizitora vrlo "fleksibilna." :mrgreen:
Juuudooo!!!
:mrgreen:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 28 Mar 2014, 10:08

Kako se čovjek proda za 50 PolSilvernjaka... :smoke:
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 28 Mar 2014, 10:11

naftas wrote:Kako se čovjek proda za 50 PolSilvernjaka... :smoke:
Ajde ajde svi mi frajeri smo jeftini :D
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 28 Mar 2014, 11:35

Ja bih se prodao za trideset.
gyges
DE

Post by gyges » 28 Mar 2014, 14:33

Šalu na stranu, kako ti odgovara proizvod?

On bi trebao djelovati suprotno od onoga što mi radimo za pripremu.
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 28 Mar 2014, 14:48

gyges wrote:
Šalu na stranu, kako ti odgovara proizvod?

On bi trebao djelovati suprotno od onoga što mi radimo za pripremu.
Kao pre-shave sam isprobao dosta toga. Nivea Soft, Proraso Pre/Dopo, TBS kreme za lice i maslace i sve je to skupa za kurac u usporedbi s ovim. Malo zelenjave na ruku nakon umivanja i lice je spremno za pjenjenje. Istina je da ima alkohola i nema nekih maščoba u sebi. Lice i dlake se smekšaju i žilet lijepo klizi. Ne ostavlja masne tragove na četkici kao pre-shave ulja i jako se lako ispire.

Ovaj i slični mu proizvodi se rabe kad nemate vremena za dobru pripremu lica, kada ste umorni ili jednostavno taj put niste pretjerano raspoloženi - dakle - kad trebate pre-shave.

"gyges" je napisao da bi proizvod trebao djelovati suprotno. Ne bih se složio s time, već bih ga svakako preporučio, jer mi se dosad ništa što sam koristio kao preshave nije pokazalo boljim od ovoga.

Sve u svemu sam zadovoljan.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 28 Mar 2014, 14:59

korijen wrote:Ja bih se prodao za trideset.
To bi bila velika porcija ćevapa ili Ruža Hrvatska kod Srbina... Jel pošteno?
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 28 Mar 2014, 16:45

Hrvatska Ruža...
i to kod Srbina?
Jel to neka paradigma?
Mustinjo
DE

Post by Mustinjo » 28 Mar 2014, 17:39

korijen wrote:Hrvatska Ruža...
i to kod Srbina?
Jel to neka paradigma?

Nije uzalud to najljuće jelo tamo. :mrgreen:
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 28 Mar 2014, 18:49

naftas wrote:"gyges" je napisao da bi proizvod trebao djelovati suprotno. Ne bih se složio s time, već bih ga svakako preporučio, jer mi se dosad ništa što sam koristio kao preshave nije pokazalo boljim od ovoga.
Taj bi proizvod i trebao djelovati suprotno od onoga što si napisao, odnosno onako kako je napisao gyges. Dugo sam se brijao Braunom, ali nije potrebno iskustvo brijanja električnim da bi se zaključilo kako je omekšavanje brade u slučaju takvih brijača kontraproduktivno. Potrebno je ukrutiti bradu kako bi ATG-anje električnim bilo što bolje, odnosno lice bi trebalo biti odmaščeno, a brada ukrućena za najbolje moguće brijanje. Najbolja brijanja električnim sam imao kad sam temeljito očistio lice jednim od onih L'Orealovih gelova za umivanje. Masnoća i omekšana brada jednostavno ne idu u kombinaciji s električnim brijačem. Vjerujem da naftas možda ima i bolje brijanje s tim proizvodom jer on bi trebao čak i povećati učinak koji daje hladna voda kao uvertira u brijanje. Upravo je to razlog što neki znaju protrljati alum po licu prije brijanja kako bi se pore stisnule i na taj način rez bio efikasniji.
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 28 Mar 2014, 20:34

LP, Matija :mrgreen:

Galerija
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 29 Mar 2014, 07:38

Slice wrote:
naftas wrote:"gyges" je napisao da bi proizvod trebao djelovati suprotno. Ne bih se složio s time, već bih ga svakako preporučio, jer mi se dosad ništa što sam koristio kao preshave nije pokazalo boljim od ovoga.
Taj bi proizvod i trebao djelovati suprotno od onoga što si napisao, odnosno onako kako je napisao gyges. Dugo sam se brijao Braunom, ali nije potrebno iskustvo brijanja električnim da bi se zaključilo kako je omekšavanje brade u slučaju takvih brijača kontraproduktivno. Potrebno je ukrutiti bradu kako bi ATG-anje električnim bilo što bolje, odnosno lice bi trebalo biti odmaščeno, a brada ukrućena za najbolje moguće brijanje. Najbolja brijanja električnim sam imao kad sam temeljito očistio lice jednim od onih L'Orealovih gelova za umivanje. Masnoća i omekšana brada jednostavno ne idu u kombinaciji s električnim brijačem. Vjerujem da naftas možda ima i bolje brijanje s tim proizvodom jer on bi trebao čak i povećati učinak koji daje hladna voda kao uvertira u brijanje. Upravo je to razlog što neki znaju protrljati alum po licu prije brijanja kako bi se pore stisnule i na taj način rez bio efikasniji.
Po svom dobrom starom običaju, mudro zboriš - :thumbs:

P.S. Mislim da bi se ti dobro snašao s ovakvim proizvodom, s obzirom na tehniku koju koristiš.
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 29 Mar 2014, 22:40

Mustinjo wrote: Nije uzalud to najljuće jelo tamo. :mrgreen:
Jesi probao? Sad sam već više zainteresiran?
Mustinjo
DE

Post by Mustinjo » 30 Mar 2014, 00:49

korijen wrote:
Mustinjo wrote: Nije uzalud to najljuće jelo tamo. :mrgreen:
Jesi probao? Sad sam već više zainteresiran?

Jesam, stvarno je ljuto, nije za svakoga. :pamet:
Locked

Return to “2014. g.”