Internet TV operateri

Post Reply
marn
mr. sc. brijanja

Internet TV operateri

Post by marn » 30 Nov 2018, 22:29

Dečki kakva su vaša iskustva, ja sam s Bnetom bio 90% zadovoljan, sad sam prešao na Iskon i čini mi se katastrofa, pogotovo TV. Još stignem odustati bez penala, ali mi se ne da ako imaju samo privremene probleme. Šta vi kažete Iskon da ili ne?

Poslano sa mog Mi MIX 2 koristeći Tapatalk

perpetum
Shaveta

Re: Internet TV operateri

Post by perpetum » 30 Nov 2018, 22:53

Na iskonu sam od kad se pojavio, ali samo net i telefon .
Radilo je odlicno prije optike , a sad jos bolje .
Niti jedan operater koji ti daje telku ,net , telefon nema sliku stabilnu konstantno .
Uvijek nesto trza , steka , raspada se .
Bio to amis , iskon bnet , ht ..
Da bi telka sljakala preko neta treba o
Dobra infrastruktura niz faktora .
Dreambox je nekad bio zakon .
Nisam vise u tome , ali to je bilo sa karticama i otkljucavanjem kanala ludilo .
Danas postoji da se ekipa s tim bavi profesionalno .
Od toga ti zivi jedan moj poznanik .
Samo trebas imati dobar net i on ti sera paket koji kod njega uzmes .
Lik valjda ima sve programe svijeta jedno 10 tanjura i nekolicinu lnb .
To znam da radi odlicno .
Lik placa kartice i ima toga gomilu no ima i kodove koji mu se mjenjaju svako malo .
Zasteka eventualno kod promjene koda ali dela ludo .
Ova komercijala preko operateta je lose .

Last edited by perpetum on 30 Nov 2018, 22:53, edited 2 times in total.
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 30 Nov 2018, 22:58

Nisam na bnetu imao tih problema, isto Internet i TV i to čak s manjim deklariranom brzinama. Telka nije radila danas ni pol sata kako treba, zvao podrsku- nemoguće dobit, pa su nešto pokušavali kad sam ih uspio dobit, ali bez efekta. Niš, hvala na inputu

pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 30 Nov 2018, 23:49

Ja sam naa bnetu, internet radi bez greske, brz i stabilan. Televizija onako, nekad se nesto srusi, sustav nedostupan ovo ono, mislim da mi je onaj receiver problem, kad ga resetiram bude ok. Msm nie to neki proboem, ne dogadja se to stalno. Sve u svemu ja zadoovljan. Imam i Kodi ali mi se ne da s njim zafrkavat, vise provedem updejtajuci i trazeci programe nego gledam na njemu nesto...

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 01 Dec 2018, 00:00

Vidit ću sutra kako će se ponašati, kao što rekoh ne da mi se otkazati pa iz početka na bnet

marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 01 Dec 2018, 10:27

Promijenio mrežni kabel i čini se ok. Nevjerovatno da meštar dođe i sve montira a ne proba dal' radi. Onda zovi, žali se.. Da nemam djecu odselio bi iz ove vukojebine i na manju plaću bilo gdje samo da se poštuju neka elementarna društvena i tržišna pravila

tux-scooby
DE

Post by tux-scooby » 01 Dec 2018, 10:28

HT-optika (net i telefon) i sve super fercera.
Kodi + Real Debrid i nikakvih problema sto se tice izvora (linkova).
TV se rjesi preko IPTV liste za cca 60kn mjesecno i nema ni trzanja ni nicega neovisno o kvaliteti prijenosa a kanala kao u prici.
nemesis
Shaveta

Post by nemesis » 01 Dec 2018, 10:37

tux-scooby wrote:
01 Dec 2018, 10:28
HT-optika (net i telefon) i sve super fercera.
Kodi + Real Debrid i nikakvih problema sto se tice izvora (linkova).
TV se rjesi preko IPTV liste za cca 60kn mjesecno i nema ni trzanja ni nicega neovisno o kvaliteti prijenosa a kanala kao u prici.
Ja isto preporučam TV preko IPTV-a, puno više za manje novaca :thumbs:
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 01 Dec 2018, 10:37

Imam i Android box na drugoj telki. Ova je za ženu i djecu pa mora bit user friendly.. Ovo je isto optika HT
Inače su mi bolji programi tipa morpheus ili terrarium dok je sljakao nego kodi. Na kodiu dok pokrenes film izgubiš volju

marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 01 Dec 2018, 10:40

Nije neka cifra- 170 kn trio paket, jer mala ima Iskon mobile, al jebes ga kad ne radi/ nije radilo

pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 02 Dec 2018, 12:46

@tux cemu sluzi real debrid? Koji addon imas za filmove? Ja sam imao Osijek buikd pa me nerviralo non stop neki updatei i greske, pa sam skinuo Zadar build taj je jos gori, pun bugova.

Prijesam imao FreeTelly aplikaciju koja je kao vec postavljeni Kodi s nekim addonovima i taj mi se cini jos najbolji bio. Ali to je jos dok je Exodus bio živ...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

tux-scooby
DE

Post by tux-scooby » 02 Dec 2018, 12:56

Real Debrid sluzi da imas pristup paid linkovima koji su hostani na preminum acc-ovima i samim tim puno gladje sve radi, titlovi u 99% slucajeva vec namjesteni i sl. Ima opisan postupak registriranja i svega online,nije problem pronaci. Ja sam isto jedno vrijeme isprobavao Osijek build ali shvatio sam da nemam potrebu za tim. Jednostavno imam nekoliko instaliranih add-onova (najcesce provjerim na https://seo-michael.co.uk/tag/kodi-addons/ i https://www.wirelesshack.org/ kako ekipa dise po tom pitanju) i sve sljaka.
Nova verzija Kodi-a sto dolazi ce biti skoro pa novo izdanje programa jer koliko sam citao obrisali su oko 400 000 linija koda i ponovno napisali preko 500 000. Sve u svemu ide na bolje :)
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 02 Dec 2018, 13:15

Ja sam isto probao Osijek i Zadar sad sam na nekom Balkan buildu. Morate ću proučiti taj real debroid. Inače moja frustracija se nastavlja po pitanju Iskon TV. Sad su javili da je problem u HT infrastrukturi i da je rok za javljanje 2 radna dana

mamikulcic
DE

Post by mamikulcic » 02 Dec 2018, 15:03

Ja sam prešao sa Tcoma na Iskon... Nakon što sam predao zahtjev za prelazak počeo me zezati net, pala je brzina i max tv je užasno zezao. To se nastavilo i kad su me prebacili na Iskon još 2-3 dana i od tada je sve ok. Imam samo telefon i net i to sa nekom akcijskom cijenom plaćam 140kn.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 03 Dec 2018, 17:49

Riješio danas serviser problem- uređaj je bio neispravan (TV receiver). Moraš ih tlačit junački inače se samo izmotavaju. Baš danas gledao na TV-u o porastu nasilja prema profesorima u školama i jedna prof. dobro kaže da su se klinci naučili od odraslih i okoline da se bez povišenih tonova i prijetnje medijima ne može riješiti nikakav prigovor ili čak dobiti normalnu uslugu, pa klinci postaju sve agresivniji misleći da će se tako bolje izboriti za sebe.. na mom slučaju, a i brojnim drugim bi se složio s njom

Post Reply

Return to “Ćakula”