Preobracenje i neobavezno brbljanje

Post Reply
Radiano
Kamisori

Preobracenje i neobavezno brbljanje

Post by Radiano » 11 Jan 2013, 22:54

Imam neka pitanja za vas sad kad ste zaglibili u wet shaving svijet. :headband:
Kad pricate s nekim, uhvatite li se kako mu gledate/proucavate bradu, je li se dobro obrijao i ako je-pitate se cime se inace brije(ako nije dobro onda nije tesko pogodit cime se brije)?
Kad vidite nekog poznatog ili nepoznatog lose obrijanog ili svog crvenog iziritiranog lica kazete li mu ili bar pomislite; Cime se to brijes? Ja te mogu savjetovati i pomoci. Ne treba biti uvijek tako! Sta ti je tako vrat izrezan, ma si ti isao samo ATG i to s Fuzion? :D
Kako se ono kaze, preobracenici pokusavaju preobratiti sve ostale oko sebe. :D :D
Mislis da ti AS bas mirise bas onako klasicna brijacnica pudrasto muski, pa neka stara baba na cesti/ u busu tako mirise, pa mislis; Sranje! Mirisem kao stara baba!? :evil:
Puca li vam srce kad stavite u oglas brijac ili britvu koji ne koristite,a onako lijepo izgleda na stalku i nemate takav slicni? Mozda cete ga koristiti jednog dana, mozda ce puno vise vrijediti? Prodati ili ne? itd.....
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Ne auderis delere orbem rigidum meum!
byrd
DE

Re: Preobracenje i neobavezno brbljanje

Post by byrd » 11 Jan 2013, 23:57

Znam, ne valja se mijesati u muska posla ali eto, ja cu zopceti :mrgreen:

Imala sam oduvijek problema s brijanjem... jako suha koza poslje brijanja, koja je iritirana, koja pece i koja je izgleda kao da sam koristila smirglpapir a ne brijac...no mi zene to lako ignorisemo, jer je brijanje "ipak muski" posao i najbitnije je da nismo dlakave a ostalo je manje vise vazno, pa tak da...

Jednog dana slucajno naletim na somersets shaving oil...mislila sam da se koristi poslje brijanja protiv suhe koze, ali kad sam dosla kuci i procitala uputstvo bila sam malo iznenadena...trazeci po google-u kako najbolje koristi taj predmet, naletim na njemacki wet shaving forum, i eto od tada je i mene spopao taj virus :lol: Cimerica mi stalno prijeti da ce me izbaciti u slucaju da kupim jos nesto uvezi teme za brijanje.

Prije nekoliko tjedna sam bila na kavi sa kolegom iz srednje skole kojeg sam uspjesno konvertirala :headband:
Malo mu je bilo neugodno da mu cura govori kako se pravilno brije, no par dana poslje me je zamolio da mu pomognem :)

eto toliko od mene...
I´d lather be shaving...
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 12 Jan 2013, 08:48

byrd wrote: Malo mu je bilo neugodno da mu cura govori kako se pravilno brije, no par dana poslje me je zamolio da mu pomognem :)
Bravo!
Učinila si mu uslugu...
Sada dopusti da ti je vrati... nekakvim pićem i picom... :wink:
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 12 Jan 2013, 21:46

@byrd
Ne bih mogao bolje sastaviti odgovor. Zaljubio sam se! Image
Radiano
Kamisori

Post by Radiano » 06 Mar 2013, 22:32

Vi stariji...kad nije bilo paypal ni ebaya...koliko vrsta žileta ste imali na raspolaganju, jeste li znali za one koji nisu bili dostupni? kako ste kupovali brijače? Uglavnom, kako je bilo prije?
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 07 Mar 2013, 10:35

Radiano wrote:Vi stariji...
Evo, ja sam siguran kako će ti Praske sa guštom lijepo sve objasniti Image
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 07 Mar 2013, 11:03

:lol:
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 07 Mar 2013, 12:56

Adept wrote:
Kad sam ja bio tvojih godina, nije uopće bilo žileta. Zbog toga smo se brijali samo jedanput tjedno, obično u nedjelju prije mise.....

... a ako nije bilo struje, onda smo na misu išli neobrijani, jer tadašnji Braun brijači nisu imali akumulatore kao ovi današnji .... :lol: :lol: :lol:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 07 Mar 2013, 13:09

Praskaton wrote:
Adept wrote:
Kad sam ja bio tvojih godina, nije uopće bilo žileta. Zbog toga smo se brijali samo jedanput tjedno, obično u nedjelju prije mise.....

... a ako nije bilo struje, onda smo na misu išli neobrijani, jer tadašnji Braun brijači nisu imali akumulatore kao ovi današnji .... :lol: :lol: :lol:
I tako je to bilo 1918-e Image
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 07 Mar 2013, 14:16

Vec tada su neki mladci s djecjim brcicima mastali o kombinaciji Brauna i britve, sto je tek u 21 stoljecu nekim sretnicima poslo za rukom ostvariti! :lol:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 07 Mar 2013, 16:02

marn wrote:Vec tada su neki mladci s djecjim brcicima mastali o kombinaciji Brauna i britve, sto je tek u 21 stoljecu nekim sretnicima poslo za rukom ostvariti! :lol:
Image
Radiano
Kamisori

Post by Radiano » 10 Mar 2013, 12:19

Prije 12 godina svi mogući proizvodi su imali nazive 2000, Millennium, pa su nakon toga počeli stavljat ime 3D u sve. Sada je popularno HD. Vidio sam neki dan novi Mach 3 HD, piše na njemu: od sada brije bolje*
A dolje malim slovima *od Gillette Blue II
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 10 Mar 2013, 12:34

Potreba za fancy terminima zbog učestalog prodora metroseksualaca! Naravno, nema ništa loše u tome, dapače... :D
Rocky
Kamisori

Post by Rocky » 10 Mar 2013, 13:16

Radiano wrote:piše na njemu: od sada brije bolje*
A dolje malim slovima *od Gillette Blue II
Tako piše!?? Kako loše :cekic: :lol: :lol:
Rocky
Kamisori

Post by Rocky » 10 Mar 2013, 13:17

Radiano wrote:Imam neka pitanja za vas sad kad ste zaglibili u wet shaving svijet. :headband:
Kad pricate s nekim, uhvatite li se kako mu gledate/proucavate bradu, je li se dobro obrijao i ako je-pitate se cime se inace brije(ako nije dobro onda nije tesko pogodit cime se brije)?
Kad vidite nekog poznatog ili nepoznatog lose obrijanog ili svog crvenog iziritiranog lica kazete li mu ili bar pomislite; Cime se to brijes? Ja te mogu savjetovati i pomoci. Ne treba biti uvijek tako! Sta ti je tako vrat izrezan, ma si ti isao samo ATG i to s Fuzion? :D
Eeeee, to je meni postala deformacija. SVAKOME gledam kako je obrijan :lol:
Čak i na televiziji :cekic:
Post Reply

Return to “Ćakula”