Index Prohibitorum (IP)

Praskaton
Naučnik brijač

Re: Index Prohibitorum (IP)

Post by Praskaton » 25 Sep 2014, 15:11

Adept wrote:
Slice wrote:Veliki Inkvizitor donosi odluke koje su redovito u interesu pravovjernih i, prema dogmi o nepogrešivosti, dakako nepogrešive! Svatko tko i samo sumnja u odluke koje donosi ovo Preuzvišeno i Vrhunaravno tijelo, ozbiljno narušava uspostavu reda u mikrokozmosu pod njegovom jurisdikcijom. The Truth Has Been Spoken...

V.I.
Eto ti Praske, pa se ti slikaj :D
Znači ništa od ćevapa :roll:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 25 Sep 2014, 15:34

Praskaton wrote:
Adept wrote:
Slice wrote:Veliki Inkvizitor donosi odluke koje su redovito u interesu pravovjernih i, prema dogmi o nepogrešivosti, dakako nepogrešive! Svatko tko i samo sumnja u odluke koje donosi ovo Preuzvišeno i Vrhunaravno tijelo, ozbiljno narušava uspostavu reda u mikrokozmosu pod njegovom jurisdikcijom. The Truth Has Been Spoken...

V.I.
Eto ti Praske, pa se ti slikaj :D
Znači ništa od ćevapa :roll:
Istina je važnija - istina oslobađa :pamet:
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 25 Sep 2014, 15:54

Adept wrote: Istina je važnija - istina oslobađa :pamet:
Koliko se ja sjećam "rad oslobađa"....
Baš si me ugodno iznenadio. A bio sam siguran da te se može kupiti za porciju ćevapa.
Nego, jesam li spomenuo da se radi o ćevapima sa kajmakom...?
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 25 Sep 2014, 19:04

Praskaton wrote:
Adept wrote: Istina je važnija - istina oslobađa :pamet:
Koliko se ja sjećam "rad oslobađa"....
Baš si me ugodno iznenadio. A bio sam siguran da te se može kupiti za porciju ćevapa.
Nego, jesam li spomenuo da se radi o ćevapima sa kajmakom...?
I rad oslobađa - da :D
Nepokolebljiv sam, i dalje, stamen, čvrst i gord :smoke:
Sa ili bez kajmaka...
Ali to ne znaći da se ti moraš obeshrabriti u svojim prijedlozima, jelda :thumbs:
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 29 May 2015, 21:45

Mislim da ću staviti Ricka Grimesa iz The Walking Deada u Index! Nastavio sam nakon pauze gledati seriju, e da bih se sablaznio nakon scene "brijanja"! :shock: :thumbdown:

papagioro
Shaveta

Post by papagioro » 06 Jun 2015, 21:46

To R41 može riješiti bez šišanja dlaka.
Barem sam drugi put napravio bez problema.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 11 Sep 2015, 16:56

Stvarno volim Avengerse, ali kad sam vidio Hulka da se brije Fusion FlexBallom... Ne, ne! To se nije dogodilo! :thumbdown:

Image

Još ga i reklamiraju! :shock: :thumbdown:

Image
Likvor
Shaveta

Post by Likvor » 11 Sep 2015, 19:59

Pa to ti je nekak i logično jelda?
Po čemu je Hulk poznat? Sigurno ne po Feng Shuiju i ostalim zen sranjima. Sad zamisli da mu recimo pjena ne uspije, ili mu je kombinacija DE plus žilet loša? Ode umivaonik a s njim i pol kvarta....
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 22 Nov 2015, 14:21

Na današnji dan A.D. 2015. ostao sam sablažnjen od strane gotovo već posve zaboravljenog člana ( :mrgreen: ) koji se očito izdigao iz naftalina (ili nafte) i svoje nove putešestvije započeo provokacijama, sablaznima i huškanjima koje se na ovom forumu nisu mogle vidjeti još od pamtivijeka! Kao što sam već nedavno ustvrdio, očito je postalo jako popularno provocirati one koji poštuju The Dogmu i sve ono pravovjerno što čuvamo na ovom mrežnom odredištu. Čak su i oni, gotovo pioniri, od koji se očekivala pravovjernost, pokleknuli pred izazovima modernih vremena i ubrzanog načina življenja. Ali, kao što sila gravitacije na bilo kojeg člana djeluje na usporediv način i s posve usporedivim posljedicama, tako je to i s kršenjem The Dogme, a pod patronatom neumoljivog zakona koji ne vidi tko si i što si, već kažnjava nepravdu i time opominje i sve druge da se drže puteva pravednosti! Pogledajte samo ovaj mučan i sablažnjiv post 'gotovo već posve zaboravljenog člana':
naftas wrote:Odem na teren i zaboravim svu opremu pa sam se odlučio počastiti:
ImageImage
Moram priznat da me ugodno iznenadila lakoća i brzina brijanja s ovim perolakim britvicama.
Dakako, to mu nije bilo dovoljno, pa je nastavio i s poticanjem na kršenje The Dogme, a izravno je uvrijedio i ovo prečasno tijelo, njegovu preuzvišenost Gospodina Gospodina Velikog Inkvizitora nazvavši ga, citiram "filozokvizitor." Nečuveno! Takvo što je i u najboljim vremenima nedopustivo! I ne samo to, navedeni član izravno potiče druge članove, odnosno pravovjernu svjetinu, na kršenje The Dogme, odnosno sablažnjavanje onih pravovjernih pišući, "za slučaj da zaboravite opremu kad odete na put nemojte bacati lovu na mahove, fjužne i ostale multireze već izdvojite 10-15 kn za vaka čuda." Nakon što bi već svatko koji je od vrline pokleknuo od naleta ovakvih sablazni, on nastavlja dalje s eskapadama o gelu i njegovoj primjeni i navodi, "A gel... Jbg, imam opciju ovdje kupiti Boreal ili Omegu Pro, a dobro znamo da već odavna rotiram dvije sintetike. Za gel su dovoljne ruke za lathering pa eto." Svjestan i sam težine prijestupa, navodi "da ne bi ispalo provokacija," kao da će time ublažiti ili anulirati već učinjenu štetu! Pogledajte i sami priloženi transkript, ukoliko smatrate da možete pretrpjeti ovakve nečuvene provokacije:
naftas wrote:Na prvom kijosku... A gdje drugdje...
Evo da ne bi ispalo provokacija (makar će me filozokvizitor indeksirati), za slučaj da zaboravite opremu kad odete na put nemojte bacati lovu na mahove, fjužne i ostale multireze već izdvojite 10-15 kn za vaka čuda. Naravno, ovo je kupljeno u Šćiperiji pa je i cijena u skladu s tim 5 kn. Isto kao i paketić Astra lamica. A gel... Jbg, imam opciju ovdje kupiti Boreal ili Omegu Pro, a dobro znamo da već odavna rotiram dvije sintetike. Za gel su dovoljne ruke za lathering pa eto.
Zbog svega dosad navedenog, odnosno uporabe nedozvoljenog hardvera i softvera, i dakako priložene dokazne građe, izravno uvrštavam gotovo već posve zaboravljenog člana naftasa u Index Prohibitorum! Ne ponovilo se! :nono

4. naftas

V.I.
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 22 Nov 2015, 15:16

A šta sam reka... Neke stvari se nikad ne mijenjaju. Nego, mrdaš l' ti šta filozokvizitore ili si još laborant?
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Post Reply

Return to “Ćakula”