Overprice Shaving

Post Reply
Soprano

Overprice Shaving

Post by Soprano » 12 Oct 2014, 18:26

Sto mislite o cijenama proizvoda poput Merkur Futur i ostalim proizvodima za brijanje koji su malo precjenjeni ?
Da li vi spadate u skupinu ljudi koji bi dali 100$ za jedan brijac ? ili ste medju onima koji za sto manje novca zele sto bolje proci ?
Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Overprice Shaving

Post by Adept » 12 Oct 2014, 19:16

Ukoliko brijač stvarno vrijedi, onda to i nije pretjerana cijena.
Takve stvari - ukoliko se na njih pazi - mogu trajati i dva života.
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 12 Oct 2014, 19:44

King je svoju custom Thiers Issard britvu platio višestruko više nego koštaju ti navedeni "precijenjeni" brijači, dok je kolega danas kupio britvu za 20 kn... Ova britva za 20 kn je mnogo isplativija akvizicija (što se tiče brijanja), međutim mene ipak više privlači ona Kingova precijenjena....
Ovo je hobi i ljudi za svoj gušt kupuju i stvari koje su možda i precijenjene, međutim ukoliko kupuješ stvar koja nije samo uporabna već ima i emotivnu dimenziju onda je teško govoriti što se isplati. ...
Soprano

Post by Soprano » 12 Oct 2014, 21:18

Ali nije lijepo kad hobi prelazi u bolest :)

Npr Merkur Futur je meni gadan brijac . Grip 0 bodova , klize iz ruku . Prije bi uzeo Fat Boya ili neki model Edwina Jeggera koji imaju odlican grip i lijepo izgledaju .
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 12 Oct 2014, 21:41

Soprano wrote:Ali nije lijepo kad hobi prelazi u bolest :)

Npr Merkur Futur je meni gadan brijac . Grip 0 bodova , klize iz ruku . Prije bi uzeo Fat Boya ili neki model Edwina Jeggera koji imaju odlican grip i lijepo izgledaju .
Bolje i takva bolest nego erektilna disfunkcija :D :D :D .......Futur ima lijepi dizajn, a ne kao neki HD ili slična sranja koji izgledaju kao da su se izgubili u vremenu. Ja sam ozbiljno gledao Vision 2000, ali on je pak previše skup. Od kupnje (prije britvi) me ipak nije odbila cijena, nego komentari koji su goovrili da mu je ergonomija promašena i da je progres daleko bolji i bitno jeftiniji brijač ....
DFay
Kamisori

Post by DFay » 12 Oct 2014, 21:55

Praskaton wrote:
Soprano wrote:Ali nije lijepo kad hobi prelazi u bolest :)

Bolje i takva bolest nego erektilna disfunkcija :D :D :D .......Futur ima lijepi dizajn, a ne kao neki HD ili slična sranja koji izgledaju kao da su se izgubili u vremenu. Ja sam ozbiljno gledao Vision 2000, ali on je pak previše skup. Od kupnje (prije britvi) me ipak nije odbila cijena, nego komentari koji su goovrili da mu je ergonomija promašena i da je progres daleko bolji i bitno jeftiniji brijač ....
Progress
Image
Definitivno jako dobar brijač ali samo jedan iz kolekcije.
Još jedan, pa još jedan....... više manje slični a opet jako različiti....
Kad je hobi u pitanju onda cijena nije presudna... Nego onaj trenutak.........baš to hoću..........
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 12 Oct 2014, 21:59

To ti je individualna stvar. Iako mi je CJB pružio puno odličnih brijanja tek sam sa Feather AC DX došao na svoje. Možda sam i trebao preskočiti istraživanje i odmah ga kupiti, ali to ne bi bilo to. Ovako sam otkrio još neke stvari koje mi odgovaraju i pribavio jednu malu kolekciju za svako raspoloženje - 2 DE-a i 4 šavete.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 13 Oct 2014, 07:47

Praskaton wrote:Futur ima lijepi dizajn, a ne kao neki HD ili slična sranja koji izgledaju kao da su se izgubili u vremenu.
:D :thumbs:
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 13 Oct 2014, 14:38

Ovisi na sta se lozis, kod DE-a mi je definitivno bitnija funkcionalnost nego neka ekskluziva, dok je kod britvi stvar malo drugacija.. Inace kako ovaj nas hobi broji sve vise clanova i cijene britvi lagano rastu, nedavno sam bacio oko na oglasnik na SRPu i iznenadio se! Tako da ako neko misli da se zaletio s akvizicijama, u pravilu ce lako vratiti novce.
Post Reply

Return to “Ćakula”