Synthetic fibre četkice transkript

Post Reply
Adept
Steven Hawking brijanja

Synthetic fibre četkice transkript

Post by Adept » 09 Jul 2015, 15:50

Slice wrote:
Ako smijem pitati, pošto ga znam (i to vrlo dobro) sa, od tebe preziranih, socijalnih mreža gdje gmižu, nažalost, i ovakvi likovi - gdje si našao ovog čovjeka?

Traditional Shaving Evangelist?!?!? Holy shit!!! Daj, prosim te !!!

Nije dovoljno da soli pamet cijelom FB-u pa i debelo šire, nego eto ga i ovdje - i to još postano od forumaša za kojeg sam debelo istreniran kako ima nadasve kritički osvrt glede svega što posta (on sam ili kolege mu forumaši).
Osim što se ovom tipu, kako i on sam navodi, cijeli "uradak" odnosi na United States (video uradak od 16-e do 20-e sekunde), nisam siguran što si ovim postom, ti kao ti - Slice, htio saopćiti ostatku forumskog pučanstva...

Some of the drawbacks prirodnih četkica jesu, kako gospodin kaže:
- The smell,
- The breaking period,
- THE COST ???,
- The maintenance,
- The lack of durability...

Halooo???

I još kaže kako su sintethic brushes - and I quote: „... generally affordable.

What a pile of crap!!!
Slice
mr. sc. brijanja

Re: Synthetic fibre četkice

Post by Slice » 09 Jul 2015, 16:44

1. Budimo cool! 8)
2. Nije mi poznat njegov modus operandi na društvenim mrežama, ali ga već dugo pratim na YouTubeu i moram priznati da je čovjek sasvim u redu (također me podsjeća na Geršića: babarog se sad smije). Osobno ga zovem Buco! :D
3. U ovom je videu prezentirao nove sintetičke četke od kojih neke imaju Plissonov sintetički čvor, a ujedno su i povoljnije od L'Occitaneove četke s tim čvorom, dakle posve je razumljivo zašto sam priložio video: kako bi se forumaši mogli upoznati, ako već nisu, sa sintetičkim četkama koje trenutačno konkuriraju ovoj kod nas dobavljivoj!
4. Eto! :lol:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 09 Jul 2015, 16:57

Osobno mi je fascinantno vidjeti kako takvi „proroci“ bilo kakvih tema sa svojim YouTube uratcima skupljaju doslovno horde nekritički nastrojenih pristaša.
Još mi je fascinantnije kada su takve pristaše same puno upučenije u cijelu stvar od tih i takvih „proroka“.
Ono što hoću reći jest kako sam se tijekom godina nagledao ovakvih, kao što sam i naveo u svojem ranijem postu, mudroserstava na koje ljudi tako jeftino padaju samo zato jel „prate“ takve likove na YouTubeu, Vimeu i ostalim mrežama, a što inima daje neku vrstu kredibiliteta u tipu – puno me ljudi „prati“...
Lik je u dvije minute rekao više notornih gluposti nego li sve hrvatske animir-dame u 6 mjeseci, a to nije baš lako... nikako...
I još se cijelom samosvjesnom životu ovog dijela univerzuma predstavlja na način na koji se predstavlja... Evangelist... :lol:
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 09 Jul 2015, 17:09

Nemoj sad biti ljubomoran zato što je on evađelist, a ti nisi! :lol: Čovjek nije ništa zagovarao nego je rekao da su za njega sintetičke četke bolji izbor, dakle samo je na svom videokanalu izrazio vlastito mišljenje o sintetičkim četkicama!
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 09 Jul 2015, 17:20

Adept wrote: Ako smijem pitati, pošto ga znam (i to vrlo dobro) sa, od tebe preziranih, socijalnih mreža gdje gmižu, nažalost, i ovakvi likovi - gdje si našao ovog čovjeka?

Traditional Shaving Evangelist?!?!? Holy shit!!! Daj, prosim te !!!
U potpunosti se slažem s time da kad mu još pribrojiš ovaj naglasak iskreno mislim da taj nije čuo zai kotač i da vjerojatno negdje na trijemu se ljulja u stolici sa sačmaricom i pljucka u nekakav bakreni lončić dok žvače duhan!
Adept wrote: Some of the drawbacks prirodnih četkica jesu, kako gospodin kaže:
- The smell,
- The breaking period,
- THE COST ???,
- The maintenance,
- The lack of durability...

Halooo???

I još kaže kako su sintethic brushes - and I quote: „... generally affordable.

What a pile of crap!!!
S ovime što si napisao se slažem samo po jednon točci a ta je;
The lack of durability je BS jer sve četke traju pun kurac a sad hoće li biti pun k i još više ili ne tak svejedno!
Ovo je istina što kaže za prirodne četkice i to ne možeš poreći! Svinje smrde dok se ne razrade, a i potrebno ih je razrađivati!
Cijena svinje je đabaleska ali pogledaj kvalitetnijeg jazavca, bome za te novce kupiš jednu kvalitetniju britvu!
Održavanje??? Stari moj ovu plisonku streseš i praktički je suha, velim ti čudo od tehnike, vjerojatno su i ostale sintetike takve! Stresi svinju ili jazu pa mi reci jeli suh!
The lack of durability je BS jer sve četke traju pun kurac a sad hoće li biti pun k i još više ili ne tak svejedno!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 09 Jul 2015, 17:23

Slice wrote:Nemoj sad biti ljubomoran zato što je on evađelist, a ti nisi! :lol:
Em što se služiš mojim diskursom, em si, kontam nepromišljeno, toliko mašio da si me, u najmanju ruku, zabezeknuo...
Slice wrote:Čovjek nije ništa zagovarao nego je rekao da su za njega sintetičke četke bolji izbor, dakle samo je na svom videokanalu izrazio vlastito mišljenje o sintetičkim četkicama!
Rekao je on puno gluposti u samo par minuta, a koje sam i naveo... puno više od toga kako je izrekao i benevolentno "izrazio vlastito mišljenje", a što je široka kapa pod koju se u okrilju: "Smijem reći ono što mislim" trpa brdo gluposti.
Daleko od toga kako se osobno mišljenje ne treba i/ili ne smije iznositi - NIKAKO, ali postoje općenito priznate stvari i postoje... "mišljenja". O tome ne odlučuje niti jedan jedini pojedinac, to su kategorije koje per se bivaju detektirane od strane samog zdravog razuma.
Čudim se tebi, izrazito kritički nastrojenom te uvelike i po svemu nadprosječnom članu bilo koje koje zajednice (pa tako i ovog našeg malog komadića cyber prostora) koji tako open minded, bez i jedne jedine trunke soli pristaje na ovako, doduše suptilno, servirane... "izboje". Premise koje ovog lika vode u njegovom "pregledu", a koje je on sam odmah naveo jesu, u najmanju ruku, pretenciozne, krivo plasirane i daleko od istine. Sve ostalo što iz toga proističe je... bezvezno, a to ti i sam znaš.

@babarog
OK, sada pričamo :thumbs:
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 09 Jul 2015, 17:26

Mislim da je ono što adept hoće poručiti upravo ovo:

Image
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 09 Jul 2015, 17:29

And now, they're dumb... in public...
And they're taking others on a joyride...
marn
Naučnik brijač

Re: Synthetic fibre četkice transkript

Post by marn » 09 Jul 2015, 18:40

Ja mogu rec da se ne slazem s niti jednom tockom navedenog, osim mozda mirisa- ali nije da "vonja po balegi" (Vlak u snijegu). Kad s bilo kojom cetkom napravis djir gore dole po rucniku suha je dovoljno da je pospremis i tu nema razlike sintetika ili dlaka.. Ni sintetika nije suha ko barut, vlazna je

Sintetika ima jednu veliku prednost- ne treba je namakati!

I hvala Slice na videu, nije lik tako los. Nisam znao za te cetke
Post Reply

Return to “Ćakula”