Haircut Zg

Post Reply
Zagorac
DE

Haircut Zg

Post by Zagorac » 24 Sep 2017, 13:49

Pozdrav svim ljubiteljima dobre "zurke"!

Pitanje za sve Vas iz zagreba.. gdje se šišate? Kakva Vam je usluga? Cijene??

Iz osobnog iskustva mogu preporuciti u svako doba dana i noći dva prava frizerska salona.
Prvi je Gospon Fulir na Zavrtnici (blizu autobusnog kolodvora), to ne bih nazvao frizerskim salonom nego pravim barber shopom. Usluga je fantasticna. Matija (vlasnik) radi toliko dobre zurke da ti pamet stane, a Marin radi najbolji fade koji sam ikad u zivotu vidio! Imao sam prilike biti na frizerskom stolu jedne mlade dame ako se ne varam ime joj je Matea, također odlicna zurka, usluga jos bolja. Ima jako puno barbera unutra, ja bio kod ova tri, (kod Marina nesto vise puta), ali vjerujem da su svi jednako dobri. Preporuke za otići. No, nigdje nije savrseno tako niti kod njih, za najbolju zurku u RH trebate iskeširati 100kn. Za neke puno, za neke nije. U to ne bih ulazio. Meni su izvrsni!!

Drugi frizerski salon bi bio Zanetti (odmah do Trga), da ne duljim, usluga i vise nego na nivou, zurka idealno slozena, tocno kako sam i htio i zamislio tako sam i dobio, fade toptop! atmosfera jako ugodna, ne mogu reći niti jednu krivo rijec protiv njih. Nije štih kao kod Fulira, ali zurka definitivno jest, posvecenost detaljima je fantasticna, ne dizete se iz stolice dok nije svaka vlas na svome mjestu, dok niste osisani kao pravi gospodin! Oni su nešto jeftiniji, ako se ne varam 70kn je bilo šišanje. Opet, cijenu ne bih komentirao, ali vratit cu im se sigurno.

Evo, ja sam imigrirao od salona do salona izmedu njih dva i nikad nisam bio nezadovoljan! Apsolutnk nikad.

Ako imate kakve preporuke za dobru gospodsku zurku samo naprijed!

Lp, Domagoj
TomBar
Shaveta

Re: Haircut Zg

Post by TomBar » 24 Sep 2017, 15:08

Gospon Fulira si priustim tu i tamo, sto za zurku sto za bradu. Slazem se za Marina. Odlican majstor.
Inace imam frizerku kojoj sam vjeran cca 20ak godina. Ona me uredi bez problema, s napomenom da joj je majstorski ispit (pred kojih 40ak godina) bio Uredjivanje muske brade. Zena zna znanje i bez pomodnih stvari. Narucim se kroz koji sat dok kod Fulira trebam dane. Obzirom da sam mjesecno jednom, dva puta kod frizera, razlika u cijeni mi igra igru. U korist moje frizerke, naravno.

Poslano Tapatalkom
Zagorac
DE

Post by Zagorac » 24 Sep 2017, 15:21

TomBar wrote:Gospon Fulira si priustim tu i tamo, sto za zurku sto za bradu. Slazem se za Marina. Odlican majstor.
Inace imam frizerku kojoj sam vjeran cca 20ak godina. Ona me uredi bez problema, s napomenom da joj je majstorski ispit (pred kojih 40ak godina) bio Uredjivanje muske brade. Zena zna znanje i bez pomodnih stvari. Narucim se kroz koji sat dok kod Fulira trebam dane. Obzirom da sam mjesecno jednom, dva puta kod frizera, razlika u cijeni mi igra igru. U korist moje frizerke, naravno.

Poslano Tapatalkom

Radi li frizerka dobre fadeove??
Brije li shavettom vrat i kako radi crte? Skarama ili shavettom?
TomBar
Shaveta

Post by TomBar » 24 Sep 2017, 15:26

Fadeovi su OK.
Vrat brije shavettom.
Nemam pojma kak radi crte. Crte nosim samo na adidaskama :)
Ipak sam ja u godinama...

Poslano Tapatalkom
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 24 Sep 2017, 16:06

Daj ti nama koju fotku da mi vidimo o cem se tu priča uopće.. inače možda bitan detalj- ima nas retro shavera, ali i retro hipstera- postoji razlika

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zagorac
DE

Post by Zagorac » 24 Sep 2017, 23:05

Ako imate instagram utipkajte gospon.fulir i pogledajte sve zurke.. Odlicni su! Zanetti koliko znam nema nigdje online bas previse muskih frizura ali garantiram i stavljam svoje ime na njihovu profesionalnost (tražite mlađahnog muškarca da vas uredi).
morr
Kamisori

Post by morr » 25 Sep 2017, 09:23

Ja u pravilu mijenjam frizere jer još nisam našao koji mi 100% odgovara. Nisam zahtjevan, obično muško "samo skratiti" šišanje i dobra cijena je sve što tražim. I da ne čekam duže od 30 min, a naručivanje mi je nepojmljivo.
Osobni stav: moderne muške hipsterske frizure i/ili brade su mi katastrofa i iskreno čak mi je bilo draže prije 10ak godina kad je metroseksualizam bio in.
Zagorac
DE

Post by Zagorac » 25 Sep 2017, 12:52

morr wrote:Ja u pravilu mijenjam frizere jer još nisam našao koji mi 100% odgovara. Nisam zahtjevan, obično muško "samo skratiti" šišanje i dobra cijena je sve što tražim. I da ne čekam duže od 30 min, a naručivanje mi je nepojmljivo.
Osobni stav: moderne muške hipsterske frizure i/ili brade su mi katastrofa i iskreno čak mi je bilo draže prije 10ak godina kad je metroseksualizam bio in.
Možda imate krivi pristup.
Kod dobrog frizera se ipak mora malo pričekati jer i ostali ljudi znaju da je dobar i oni bi se željeli ošišati kod njega, jel ima logike, zar ne?
Ja se u pravilu šišam svakih 15 dana (u tri mjeseca se šišam 5 puta to je pravilo). I uvijek znam kad je vrijeme šišanja i tri dana ranije nazovem i rezerviram svoj termin. Volim imati urednost i sklad u životu!

Imam istu frizuru od osmog osnovne ak se ne varam i ništa se od onda nije mijenjalo.
morr
Kamisori

Post by morr » 25 Sep 2017, 14:44

Zagorac wrote:
morr wrote:Ja u pravilu mijenjam frizere jer još nisam našao koji mi 100% odgovara. Nisam zahtjevan, obično muško "samo skratiti" šišanje i dobra cijena je sve što tražim. I da ne čekam duže od 30 min, a naručivanje mi je nepojmljivo.
Možda imate krivi pristup.
Kod dobrog frizera se ipak mora malo pričekati jer i ostali ljudi znaju da je dobar i oni bi se željeli ošišati kod njega, jel ima logike, zar ne?
Ja se u pravilu šišam svakih 15 dana (u tri mjeseca se šišam 5 puta to je pravilo). I uvijek znam kad je vrijeme šišanja i tri dana ranije nazovem i rezerviram svoj termin. Volim imati urednost i sklad u životu!

Imam istu frizuru od osmog osnovne ak se ne varam i ništa se od onda nije mijenjalo.
Ne možda, već sigurno :skrbo
Ne znam, meni je šišanje kao brijanje: skraćivanje da ne izgledam kao neandertalac. Ok je imati svoj stil uređivanja kose (i ja ga imam), ali naručivanje kod frizera je jedna od granica koju ne namjeravam prijeći. Ni žena mi se ne naručuje na frizuru nego dan ranije i to isključivo par puta godišnje za svatove i slične gluposti.
Beco
Kamisori

Post by Beco » 25 Sep 2017, 17:12

Kupi si dobru mašinu i šišaj se sam.
U zadnjih 15 godina sam se tako usavršio da smatram da skin fade radim bolje od bilo kojeg frizera.
Imaš dosta tutoriala na ebayu.

Dobra mašina je prva stvar koju trebaš kupiti a imaš u trgovinama prilično jeftinu a dobru Moser mašinu za oko 300 kuna.
Ostale marke koje vrijedi spmenuti su Oster, Wahl i Ermilla
Zagorac
DE

Post by Zagorac » 25 Sep 2017, 18:24

Beco wrote:Kupi si dobru mašinu i šišaj se sam.
U zadnjih 15 godina sam se tako usavršio da smatram da skin fade radim bolje od bilo kojeg frizera.
Imaš dosta tutoriala na ebayu.

Dobra mašina je prva stvar koju trebaš kupiti a imaš u trgovinama prilično jeftinu a dobru Moser mašinu za oko 300 kuna.
Ostale marke koje vrijedi spmenuti su Oster, Wahl i Ermilla

Probao sam i imam jako dobru mašinicu, ali od iza ne mogu napraviti dobar fade nikako!
Post Reply

Return to “Ćakula”