Vrijeme dostave

Post Reply
kraljic78
BIC

Vrijeme dostave

Post by kraljic78 » 18 Sep 2012, 08:12

Naručio sam neke stvari sa connaught shaving , platio pay pal-om ,i evo čekam danas je 13 dan.
Nakon kojeg vremena kontaktirate prodavača ako niste zaprimili pošiljku ?
Navodno ( nisam još koristio ) Pay pal ima opciju povlačenja sredstva , ali i to ima neki vremenski rok ( navodno 3 tjedna ) .
Molim za neku preporuku

fala :mrgreen:
DE
Slice
mr. sc. brijanja

Re: Vrijeme dostave

Post by Slice » 18 Sep 2012, 09:46

Oni su zapravo jedini od kojih nešto naručujem, ako ne naručujem preko ebaya. Uglavnom su mi pošiljke došle za šest do sedam dana i to je neko pravilo. Jednom se dogodilo da krema Erasmic nikako nije stizala i prošla su neka dva tjedna. Nakon toga sam ih kontaktirao i rekli su da će mi poslati novu kremu. Sljedeći mi je dan stigla ta krema koja je dugo putovala (neka dva tjedna), a dva dana nakon toga još jedna koju su mi poslali kao zamjenu za ovu koja je ipak stigla. Tako sam dobio dvije kreme za cijenu jedne. No, premda sam imao alergijsku reakciju na kremu... Uglavnom, dao sam ih prijatelju.
Pričekaj još koji dan, a onda ih kontaktiraj. Postoji točno vremenski period unutar kojeg oni mogu nešto učiniti, odnosno ponovno poslati novu pošiljku itd. Mislim da se radi o vremenu od 21 dan, ali nisam posve siguran--to provjeri! Nakon toga ih kontaktiraš. Sad kad bolje razmislim, mislim da sam taj Erasmic čekao mnogo više jer se sjećam da sam ih kontaktirao nakon što je prošao određeni broj dana, već prema njihovim pravilima.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 18 Sep 2012, 10:12

Vrijeme dostave u vecini slucajeva ovisi o posti (nasoj i stranoj), a ne o posiljatelju. Doduse ima prodavatelja koji salju nakon 3-5 dana, ali to ne utjece znacajno na vrijeme dostave, ako cekas dva, tri tjedna.. Meni su stvari znale iz SADa stizati za tjedan dana, a nekad i za 40ak dana. Sam si odredi neko vrijeme koliko ti je OK cekati, a neces izgubiti nista ako ih kontaktiras odmah. Sto se tice PayPala mislim da unutar 45 dana moras traziti povrat sredstava, ali to ti nije bitno u ovom slucaju, jer kao sto je Slice napisao, poslat ce ti ponovo..
kraljic78
BIC

Post by kraljic78 » 18 Sep 2012, 10:30

Ok ,budem sačekao par dana , i ako ne stigne, kontaktiram prodavača.
DE
Radiano
Kamisori

Post by Radiano » 18 Sep 2012, 18:16

Od 3 dana iz Fr, 8-10 iz kine, a neke stvari nikada dobio nisam, prošlo je 90 dana. Ono što sam kupio preko ebay mi je vraćeno, Plisson shaving mi nije vratio novce.
Od shaving.ie sam čekao tjedan dana, od barbe and co kad naručim stigne mi poštar na vrata točno treći dan u 10:20.
Nevezano uz brijanje, ali vezano uz poštu: najbrže mi je stigla neka Custom šalica sa slikom iz Varaždina, navečer sam naručio,a poštar ju je donesao drugo jutro na tomosu(3kn poštarina). A ovo je bolesno: oko 20-21h naručim haljinu iz Švedske, ujutro u 8:30 mi zvoni UPS da mi je došao paket..
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Ne auderis delere orbem rigidum meum!
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 18 Sep 2012, 19:51

Radiano wrote:A ovo je bolesno: oko 20-21h naručim haljinu iz Švedske, ujutro u 8:30 mi zvoni UPS da mi je došao paket..
Dobro sad, ovo je forum o klasičnom brijanju. Nisi trebao otkriti da si Executive Transvestite... :lol:
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 18 Sep 2012, 22:12

Slice wrote:
Radiano wrote:A ovo je bolesno: oko 20-21h naručim haljinu iz Švedske, ujutro u 8:30 mi zvoni UPS da mi je došao paket..
Dobro sad, ovo je forum o klasičnom brijanju. Nisi trebao otkriti da si Executive Transvestite... :lol:
+1
To se kaže : " ...navečer naručim stvar, a ujutro mi zvoni UPS..."

Bolje zvuči, a sad nek drugi misle što je stvar.

Samo se šalim. Znam da haljina nije bila za tebe.

Ili?
:mrgreen:
kraljic78
BIC

Post by kraljic78 » 19 Sep 2012, 05:25

Stigla naruđba jućer oko 12.30 , mislim ono stavili mi paket 20 cm x 20 cm NA poštanski sandučić.
Dobro da mi je susjed došao i pital " a kaj ti stoji paket na ogradi ? " :thumbdown:
DE
mrandersonneo2001
DE

Post by mrandersonneo2001 » 19 Sep 2012, 07:49

ne razumijem, a kaj je trebal poštar, zgurati paket kroz onu rupu!?
znam, sve razumijem, tebi je taj 'paket' posebno prirastao srcu i željno ga očekuješ, ali poštaru je tvoj paket ko i svaki drugi, ja ne vidim ništa loše, ili što moj poštar isto ne bi napravio.
Jel ti bi bilo lakše da ti je ostavio potvrdu da ti je paket stigao pa da moraš još po njega na poštu...
Po meni, poštar je napravio pravu stvar.

Ovo o broju dana provedenih čakajući paket, gospodo draga, znam ja da vi želite taj paket koji ste naručili, platili što prije, i ja želim da ne bi bilo zabune, ali sve vam lijepo piše, apsolutno sve. Tvoj paket je došao sasvim normalno. Nekad je prije, čak i puno prije, nekad je kasnije, ali mislim da je bitno napomenuti da paket u 99 posto slučajeva dođe, barem su moja iskustva takva. :amen:
Radiano
Kamisori

Post by Radiano » 19 Sep 2012, 08:35

Na sandučić! Haha! Svašta, nije mu se dalo uzeti paket natrag u poštu i pisati papirić.
Ja bi radije papirić ako me nema doma. Bolje mi je dan čekanja više nego rizik da paket nestane. Dosta je da prođe grupa školaraca uz cestu. Poštaru je svaki paket isti i svaki bi mu trebao biti bitan.

Slice, po tebi ljudi sve što rade, rade isključivo samo za sebe? Da ti npr. auto mehaničar kaže da je danas popravio 6 automobila, bi mu rekao: Pa nisam znao da posjeduješ 6 pokvarenih automobila.?
Ljudi koji kupe kremu koja je po tebi preskupa su snobovi, ako netko ne koristi što ti smatraš da bi trebao, na lomaču s njima, a sad ovo s transvestitima. Lakše malo s podbadanjima :D
Podsjeća me na fore iz osnovne/srednje škole.
Kako to da dok sam pisao post, znao sam tko će odgovoriti i što će napisati?

Pojašnjenje:
Žena nema odgovarajuća haljina za posebna prigoda. Žena tužna. Žena vidi dobra haljina na internet.
Radiano naruči haljina. Žena sretna. :sex:
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Ne auderis delere orbem rigidum meum!
kraljic78
BIC

Post by kraljic78 » 19 Sep 2012, 10:46

mrandersonneo2001 wrote:ne razumijem, a kaj je trebal poštar, zgurati paket kroz onu rupu!?
znam, sve razumijem, tebi je taj 'paket' posebno prirastao srcu i željno ga očekuješ, ali poštaru je tvoj paket ko i svaki drugi, ja ne vidim ništa loše, ili što moj poštar isto ne bi napravio.
Jel ti bi bilo lakše da ti je ostavio potvrdu da ti je paket stigao pa da moraš još po njega na poštu...
Po meni, poštar je napravio pravu stvar.

Ovo o broju dana provedenih čakajući paket, gospodo draga, znam ja da vi želite taj paket koji ste naručili, platili što prije, i ja želim da ne bi bilo zabune, ali sve vam lijepo piše, apsolutno sve. Tvoj paket je došao sasvim normalno. Nekad je prije, čak i puno prije, nekad je kasnije, ali mislim da je bitno napomenuti da paket u 99 posto slučajeva dođe, barem su moja iskustva takva. :amen:
Uvijek je netko doma , otvorena ograda , nemam cucka divljeg , mogel je f....g pozvoniti , zatrubiti , a ne ostaviti paket na cesti ...
A ima i neke norme dostave , koliko znam ako je paket/kuverta veći od procjepa tj. da ne stane napravi se obavještenje da te čeka na pošti.Bolje to nego da neko popali iz zajebancije ,,,

Ali otom potom , nebu dobil amaro v birtiji kad ga drugi put sretnem :mrgreen: .... bum ga pital kaj je ...
jedino ako nije došlo kojom od kurirskih firmi ...
DE
mrandersonneo2001
DE

Post by mrandersonneo2001 » 19 Sep 2012, 11:21

kraljic78 wrote:..Bolje to nego da neko popali iz zajebancije ,,,

Ali otom potom , nebu dobil amaro v birtiji kad ga drugi put sretnem :mrgreen: .... bum ga pital kaj je ...
jedino ako nije došlo kojom od kurirskih firmi ...
Ovo da mi netko popali paket, to se ja ne sjecam da se ikad dogodilo, barem ne kod mene. Kod mene susjedi, zabadaju nos gdje im nije mjesto, ali pakete nitko nikad nije dirao, nosio, ukrao...

a ovo za amaro, stani malo, možda čovjek nije kriv :wink:
kraljic78
BIC

Post by kraljic78 » 19 Sep 2012, 11:58

Ovo da mi netko popali paket, to se ja ne sjecam da se ikad dogodilo, barem ne kod mene. Kod mene susjedi, zabadaju nos gdje im nije mjesto, ali pakete nitko nikad nije dirao, nosio, ukrao...

Vidim da u okolici kod tebe nema baš "Romske ugrožene manjine" , izvezemo Vam koliko treba , troškovi otpreme besplatni :mrgreen:
DE
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 19 Sep 2012, 18:51

Radiano wrote:Slice, po tebi ljudi sve što rade, rade isključivo samo za sebe?
Da. Ti si to radio za :sex: .
Radiano wrote:Da ti npr. auto mehaničar kaže da je danas popravio 6 automobila, bi mu rekao: Pa nisam znao da posjeduješ 6 pokvarenih automobila.?
Ne bih. On je to radio za novac, dakle za sebe.
Radiano wrote:Ljudi koji kupe kremu koja je po tebi preskupa su snobovi,
Da.
Radiano wrote:Podsjeća me na fore iz osnovne/srednje škole.
Znači bio si tamo?
Radiano wrote:Kako to da dok sam pisao post, znao sam tko će odgovoriti i što će napisati?
Oops!
Post Reply

Return to “Brijački net/web/PayPal/carina/dostava...”