badger&blade PNP

miha
Kamisori

Re: badger&blade PNP

Post by miha » 10 Jan 2015, 11:05

je, ali oni dobiju sad 10 puta vise novaca :D ... ali ce ih vijerovatno na duze vrijeme prestic forum koji ne uzima % za oglase (ili uzme manji), par njih je mislim da poredanih (po broju clanova)
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 10 Jan 2015, 11:19

Tko su voditelji B&B-a? Znam da je na SRP-u Lynn Abrams osnivač a na B&B-u nemam pojma!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 10 Jan 2015, 11:37

10% od 0 je i dalje 0, pa nek sviraju k@cu
King
Naučnik brijač

Post by King » 10 Jan 2015, 12:19

Ne razumijem baš previše bit ove rasprave, ali čisto da imate o čemu razmišljati.
Naime, da li ste se zapitali kolika je godišnja cijena održavanja foruma poput B&B, SRP-a i sl. "velikih" foruma.
Eto čisto da imate koliko toliku predodžbu - naša domena ističe 28.02. (treba je platiti da bi je mogli zadržati), kao što ste možda primjetili već neko vrijeme se ne mogu staviti "attachmenti" (iskoristili smo prostor od 1 GB) - radimo i na tom, no dodatni 1 GB košta 200,00 kn godišnje - e, pa to netko treba platiti, a ista stvar je i sa SRP-om i B&B i ostalima koji imaju par tisuća članova pa sad računajte koliki su njihovi troškovi gdje ima na stotine aktivnih članova dnevno.
Očito je da su sponzori "zatvorili špine", a vjerovatno nemaju ni toliki broj "vendora" i trebaju se naći drugi načini financiranja pa stoga ne vidim problem u tome što su uveli to što su uveli - vjerujem da su oni dobro izračunali mogući gubitak, ali i dalje tvrdim da će se svi oni koji su se trenutno maknuli sa B&B vratiti natrag.

@ Babarog

Što se tiče toga tko je vlasnik B&B - budi neko vrijeme aktivan pa ćeš jako brzo skužiti, pokušaj se ponašat na način na koji se ponašao Soprano u par navrata pa ćeš skužit odmah.... :smoke:
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 10 Jan 2015, 12:30

King wrote:A, što se tiče toga tko je vlasnik B&B - budi neko vrijeme aktivan pa ćeš jako brzo skužiti, pokušaj se ponašat na način na koji se ponašao Soprano u par navrata pa ćeš skužit odmah....
Hvala lijepo na savjetu ali nemam se namjeru ići kačiti na drugim forumima :)

Mislio sam čisto ako netko zna pa da imaju svoje youtube kanale poput mantic-a Geofatboya itd!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 18 Feb 2015, 14:15

Vecina trgovanja se koliko sam skuzio prebacila na theshaveden.com, pa ako vam sta treba bacite oko.
Post Reply

Return to “Brijački net/web/PayPal/carina/dostava...”