Loša dostava, nestajanje paketa, horror poštari...

Ragnar123
Kamisori

Re: Merkur Futur klon

Post by Ragnar123 » 05 May 2017, 20:24

E bay osobno ne volim jer su me zeznuli u dosta navrata te mi paketi nisu stigli
Stay sharp my friend :shaving:
Getriba94
Shaveta

Post by Getriba94 » 05 May 2017, 20:57

Ebay te tesko moze zeznut, ako paket ne dode uvijek dobijem refund, osim njih tu je i paypall u igri.

Sto se brijaca tice za tu cijenu sam ja kupio 2 komada sa alli-a

Image

Sent from my D6603 using Tapatalk
the_bulk
DE

Post by the_bulk » 06 May 2017, 00:02

Kupi na aliexpressu ako ćeš uzimati i ne voliš ebay. Taj wish ti ima tako napuhane cijene da je to katastrofa. Prvo kupnju na aliju napravi preko mobilne aplikacije i dobiješ 2 dolara kupon i dođe ti ovo na pola jeftinije od wisha toga.

Što se tiče ebaya stvarno ne znam čemu strah od kupovanja s obzirom da uvijek ,ali uvijek , u mojih valjda 7 godina iskustva na njemu kad god bilo problema sve se riješilo ili vraćanjem para ili ponovnim slanjem...
cybershaver
Kamisori

Post by cybershaver » 06 May 2017, 00:22

Nemas ti problem sa ebay-om nego sa postarom...

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Točionik je izvor života.
mirko
Kamisori

Post by mirko » 06 May 2017, 09:39

cybershaver wrote:Nemas ti problem sa ebay-om nego sa postarom...

Potpunonse slazen s ovom izjavom.

Inace ne cekaj 30 dana nakon sto je proizvod poslan nego 29 dan trazi povrat novca i nema problema.
TomBar
Shaveta

Re: RE: Re: Merkur Futur klon

Post by TomBar » 06 May 2017, 09:59

cybershaver wrote:Nemas ti problem sa ebay-om nego sa postarom...

Otprilike...
Meni u cetvrtak postat dofura 3 paketica, uzme 4.5kn za jedan i ode...otvorim ih i dva moja a treci pitaj boga za koga. Lepe zenske naocale :) Ne vidi se primatelj na paketu. Uspio nekak s USB kamerom povecati i provaliti broj mobitela kao kontakt primatelja, pa nazvao gospodju da su joj ocale zavrsile kod mene. Ajde barem je isti kvart :)
Do sad me na Aliexpressu dva puta zeznulo s isporukom ali sam dobio refund i jednom dobio item koji nisam narucio i takodjer mi refundirali bez potrebe slanja natrag.
Definitivno je HP najslabija karika u tome lancu.

Poslano Tapatalkom
Ragnar123
Kamisori

Post by Ragnar123 » 06 May 2017, 10:01

Da moguce je da je kralj uzeo pakete sebi svasta je danas moguce

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Stay sharp my friend :shaving:
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 06 May 2017, 10:44

Nema veze to ništa s refundiranjem, ako prodavač ne može dokazati da si ti preuzeo paket (a najčešće ne može jer iz Kine ne šalju s tracking nuberom) onda tebi ide lova natrag.
EBay je daleko najsigurniji po meni jer te štiti mehanizam od eBaya, paypala i još osiguranje kartične kuće koju koristis

Sent from my iPhone using Tapatalk
markjo
DE

Post by markjo » 06 May 2017, 11:07

marn wrote:Nema veze to ništa s refundiranjem, ako prodavač ne može dokazati da si ti preuzeo paket (a najčešće ne može jer iz Kine ne šalju s tracking nuberom) onda tebi ide lova natrag.
EBay je daleko najsigurniji po meni jer te štiti mehanizam od eBaya, paypala i još osiguranje kartične kuće koju koristis

Svaki paket koji sam narucio u zadnjih pola godine je imao tracking number, cak i oni sa free shipping od 0,99$. Ne znam kako im sr isplati, ali sigurno da stanu na kraj lopovluku poste ili laznim "nisam primio paket" ljudima.

Krimimal je kad ti u posti naplate 4,5 kn za posiljku kad si shipping vec platio (nekad i masno). Kad su ekspresne posiljke paket putuje iz drugog kraja svjeta do zagreba 12 h i onda treba 48h sati da stigne do mene
Postar se ni ne udostoji zvoniti na vrata a na ceduljici napise da je pokusao dostaviti paket.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 06 May 2017, 11:11

markjo wrote:
marn wrote:Nema veze to ništa s refundiranjem, ako prodavač ne može dokazati da si ti preuzeo paket (a najčešće ne može jer iz Kine ne šalju s tracking nuberom) onda tebi ide lova natrag.

Svaki paket koji sam narucio u zadnjih pola godine je imao tracking number, cak i oni sa free shipping od 0,99$. Ne znam kako im sr isplati, ali sigurno da stanu na kraj lopovluku poste ili laznim "nisam primio paket" ljudima.

Krimimal je kad ti u posti naplate 4,5 kn za posiljku kad si shipping vec platio (nekad i masno). Kad su ekspresne posiljke paket putuje iz drugog kraja svjeta do zagreba 12 h i onda treba 48h sati da stigne do mene
Postar se ni ne udostoji zvoniti na vrata a na ceduljici napise da je pokusao dostaviti paket.
APSOLUTNO se slažem sa svime, ali o ovome imate mogućnost otvaranja teme u drugom PDF-u - pa je stavite tamo i udriii po pošti i poštarima :thumbs:
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 06 May 2017, 11:11

Istina. Svejedno i ako je tracking mora biti tvoj potpis gore da si primio. Jedino ako Postar potpise umjesto tebe, a to ne znam bas da se usude.. Lako se to sve provjeri, odeš na poštu i vidiš jel šta stizalo na tvoje ime, pa si ti navodno potpisao itd.
U svakom slučaju, ne treba se bojati eBaya i Kine

marn
Naučnik brijač

Re: Loša dostava, nestajanje paketa, horror poštari

Post by marn » 06 May 2017, 11:14

Moj poštar fantastičan, ima moj broj, zove kad nešto ima za mene , kaže koliko para, čeka me po kvartu prije nego odnese u centralu. Kad je na GO plačem za njim

TomBar
Shaveta

Re: Loša dostava, nestajanje paketa, horror poštari...

Post by TomBar » 06 May 2017, 11:27

Obicno narucim u firmu...jer je tamo stalno netko za preuzeti. Samo menjamo postare k'o cigan konje. Svako malo drugi, treci...
Za doma cu si nabaviti onaj americki sanducic pa nek ostavi nutra ako nikog nema :)

Poslano Tapatalkom
Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Loša dostava, nestajanje paketa, horror poštari

Post by Adept » 06 May 2017, 11:28

marn wrote:Moj poštar fantastičan, ima moj broj, zove kad nešto ima za mene , kaže koliko para, čeka me po kvartu prije nego odnese u centralu. Kad je na GO plačem za njim
Svaka mu čast!!!
P.S. Jesi mu probao priopčiti radosnu vijest... uputiti ga u nedvojbeno moralno ispravne metode i čari klasičnog brijanja, preporučiti mu forum... ;)
marn
Naučnik brijač

Re: Loša dostava, nestajanje paketa, horror poštari...

Post by marn » 06 May 2017, 11:34

Kratko smo pričali na tu temu i čovjek krivo shvatio, pa naručio neke plastikanere s eBaya.. moram ga ulovit jedan dan da ga preobratim

Post Reply

Return to “Brijački net/web/PayPal/carina/dostava...”