Jednomjesečni izazov

Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Jednomjesečni izazov

Post by Adept » 31 Mar 2018, 12:21

Gospodo, ja vam se divim - svima koji izdržite jednomjesečni izazov!
Meni se sve složi u glavi one sekunde kada ujutro stanem pred ogledalo. Imam još uvijek puno softwarea i gledam to trošiti.
Potrošio sam svoju OMILJENU kremu - TOBS Grapefruit - ali jednostavno neću kupovati drugu dok barem još jednu ne stučem; a i ne pamtim kada sam zadnji put kupio išta od softwarea.
Brijač izbora mi je stalno Progress (kako sam se za....o sa tim - tolko mi je dobar da mi je doslovno UBIO volju za kupovinom bilo čega drugoga :fp ), a software stalno rotiram i nikako da ga potrošim. Onaj friking TABAC u sticku imam godinama - ja uopće ne kužim od čega švabo to radi - pa ja to nebrem potrošiti da sam dupli :dunno
007
Student brijanja

Post by 007 » 31 Mar 2018, 16:01

pimple8 wrote:Gotov! Sljedeci mjesec nema izazova. Previše je softwarea za rotirati, a ne želim se opet obvezivati biti na samo jednom brijaču.
Zadovoljan sam s ovim izazovom, jako sam dobro upoznao Rockwella, testirao i dobio dojam koje lamice su mi ugodne, koje oštre i koje odgovaraju kojoj postavci blade gap-a.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Eto! I nije bilo tako teško! I naučio si nešto! I pobijedio si samoga sebe! A to je nekad najteže! ImageImage

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 31 Mar 2018, 16:05

Korizma

Sent from my iPhone using Tapatalk
stanisinjo
DE

Post by stanisinjo » 04 Apr 2018, 22:12

Ajde napisat ću u ovoj temi, iako nije jednomjesečni već visemjesčni izazov. Naime, od 01.04. sam krenuo u izazov da testiram i napravim jedan review za preko 20 nožića (+ par vintage kao bonus) koje ću testirati isključivo u Gillette Rocketu, brijući se svaki dan. Planiram da svaki nožić koristim 5 puta ukoliko izdrži i o svemu tome napisati jedan opis koji možda nekome bude koristan prilikom obabira novih nožića. Toliko za sada, prva 4 dana odrađena idemo dalje.
Pozdrav

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

stanisinjo
DE

Post by stanisinjo » 20 May 2018, 16:07

Ajde da napišem u ovoj temi. Naime imao sam pred sobom jednogodišnji izazov da uspijem da se obrijem svaki dan bez preskakanja ijednog. Pored svih mogućih prepreka uspio sam da odradim nešto preko 6 mjeseci. Sad podjoh sa porodicom na more na par dana, mislim spremim svu brijačku opremu, budim se jutros, krećem u akciju, da stavim nožić u Rocketa, oćeš mućak, zaboravio sam paklicu PolSilvera doma na umivaoniku 🤣 dobro, nema veze, malo odmora i na ovaj način ne škodi :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

axe11
DE

Post by axe11 » 20 May 2018, 22:39

Otkad sam kupio DE brijac, (ubrzo nakon uclanjenja na ovaj forum) preskacem brijanje samo jednom tjedno.
I ima cca 6mj da koristim isti setup ... uz samo povremene izlete

Stalna postava je:
HD brijac sa feather lamicom
proraso crveni sapun ili tabac
floid aftersshave i prep krema za poslije brijanja..
zato i nemam sto stavit na SOTD ....uvijek isto :)

povremeni izleti su bili:
proraso zelena krema
reuzel aftershave
4711 aftershave
Post Reply

Return to “Brijački aktivizam, promišljanja&modus vivendi, moto/brijačica/brijač dana, početci, razni AD-ovi...”