Poliranje lica

Sve o brijanju britvom
Post Reply
Beco
Kamisori

Poliranje lica

Post by Beco » 14 Jun 2014, 10:24

Gledao sam nekoliko videa iz turskih i bliskoistočnih brijačnica i na kraju brijanja prelaze po licu kao nekom vrstom konca, a neki i pale bradu s upaljenim štapićem.

Koja je fora s tim koncem i kakav je to konac-s tim se još nisam susreo
https://www.youtube.com/watch?v=YxwbT6e7uws
https://www.youtube.com/watch?v=4__aDhhvGT0
Slice
mr. sc. brijanja

Re: Poliranje lica

Post by Slice » 14 Jun 2014, 11:00

Ma kakvo te "poliranje" spopalo?! To je da ti skine sitne dlačice ispod očiju i s ušnih školjki. Ako ne upotrebljavaju konac, onda spaljuju te sitne dlačice.
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 14 Jun 2014, 11:48

Bio, vidio...

Kad sam bio u Libiji u Tripoliju sam išao kod brice. Brijanje je trajalo malo duže od sat vremena. Majstor je koristio dva kamisorija, ali sad više ne znam da li su bile šavete ili klasični. Tupom stranom jednoga skine višak pjene i napne kožu i onda brije. Na kraju ide konac, kao što je Slice naveo, kojim ti počupa dlake na jagodicama i neke solo igračice. Ovo s koncem nije brijanje, već depilacija.

Inače, kako su Arapi pravi majstori brijanje, Arapice su prave majstorice depilacije. Šećerna pasta je njima svako-drugo-dnevna rutina. Zato su sve glatke. Još da su im noge 15-20 cm duže u odnosu na torzo gdje bi im bio kraj... :wink:
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 14 Jun 2014, 12:42

naftas wrote:Bio, vidio...

Arapice su prave majstorice depilacije. Šećerna pasta je njima svako-drugo-dnevna rutina. Zato su sve glatke. Još da su im noge 15-20 cm duže u odnosu na torzo gdje bi im bio kraj... :wink:
nekako naslućujem da nisi bušio sam da nađeš naftu :oops:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 14 Jun 2014, 14:36

E, kamo sreće... Ali da sam se okitio tim crnim zlatom morao bi se ženit i preobratit.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 14 Jun 2014, 15:01

naftas wrote:E, kamo sreće... Ali da sam se okitio tim crnim zlatom morao bi se ženit i preobratit.
Pa to su sve abrahamske religije, tako da... :mrgreen:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 14 Jun 2014, 18:10

Slice wrote:
naftas wrote:E, kamo sreće... Ali da sam se okitio tim crnim zlatom morao bi se ženit i preobratit.
Pa to su sve abrahamske religije, tako da... :mrgreen:
Ima čovjek pravo, u čemu je problem :wink:
Post Reply

Return to “Brijanje britvom”