Feather Artist Club DX Pearl - NINJA Razor!

MRKI
Student brijanja

Re: Feather Artist Club DX Pearl - NINJA Razor!

Postby MRKI » 25 Sep 2014, 15:43

Prekrasna šaveta. Dugo i dobro te služila!
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx

babarog
Student brijanja

Postby babarog » 25 Sep 2014, 16:26

Praskaton wrote:Tu sad dolazi do jednog malog problema u razvoju, jer neke naprednije mlade ličnosti ne staju na DE brijačima nego idu naprijed ka statusu mužjaka, muškarca, predvodnika i oni prelaze na britvu, dok se neke manje napredne mlade ličnosti prestaju razvijati, zadrže trajno na DE brijaču, odnosno ostanu statusu pičkice......

Poštovani kolega Adept, vidim da kao i inače niste shvatili bit mog teksta (što me obzirom na Vaše kognitivne sposobnosti niti ne iznenađuje) pa ću Vam ja nako, lijepo, pojasniti......

Ahahahahahahahahahaha svaka ti dala a THE koleginica i dvaput! :thumbs:
LP, Matija :mrgreen:

Galerija

marn
Naučnik brijač

Postby marn » 25 Sep 2014, 17:41

naftash, podržavam tvoj izbor (DX vs. SS)! negdje sam ti čini mi se i napisao da bi na tvom mjestu uzeo DX, baš zbog toga što nisi limitiran "pačjim kljunom" kao na SS-u.

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 25 Sep 2014, 18:58

babarog wrote:
Praskaton wrote:Tu sad dolazi do jednog malog problema u razvoju, jer neke naprednije mlade ličnosti ne staju na DE brijačima nego idu naprijed ka statusu mužjaka, muškarca, predvodnika i oni prelaze na britvu, dok se neke manje napredne mlade ličnosti prestaju razvijati, zadrže trajno na DE brijaču, odnosno ostanu statusu pičkice......

Poštovani kolega Adept, vidim da kao i inače niste shvatili bit mog teksta (što me obzirom na Vaše kognitivne sposobnosti niti ne iznenađuje) pa ću Vam ja nako, lijepo, pojasniti......

Ahahahahahahahahahaha svaka ti dala a THE koleginica i dvaput! :thumbs:

A koja je ta, a :mrgreen:

Praskaton
Naučnik brijač

Postby Praskaton » 25 Sep 2014, 19:03

:roll: :oops: :roll:

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 25 Sep 2014, 19:05

Praskaton wrote::roll: :oops: :roll:

Ma daaaj, pa tu smo si svi tak bliski...
Ono što se kaže u Brijačnici, ostaje u Brijačnici :smoke:

Praskaton
Naučnik brijač

Postby Praskaton » 25 Sep 2014, 19:36

Na moju veliku žalost daleko bliskiji nego što sam ja sa tom kolegicom... :cry:

MRKI
Student brijanja

Postby MRKI » 27 Sep 2014, 08:24

Ne znam jel to povoljno ali ovi ti imaju akciju na lamice za DX.
http://www.italianbarber.com/feather-artist-club-blades
Groucho Marx

naftas
Student brijanja

Postby naftas » 27 Sep 2014, 08:54

MRKI wrote:Ne znam jel to povoljno ali ovi ti imaju akciju na lamice za DX.
http://www.italianbarber.com/feather-artist-club-blades

Hvala a trudu, ali Pro lamice su 17$, a Super Pro 20$, kod ebay Japanaca, koji ih šalju besplatno.

Ako izuzmemo RazoRock brijače italian barber i nije baš neki site.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!

MRKI
Student brijanja

Postby MRKI » 27 Sep 2014, 08:59

Nema frke. Naletio surfajući pa rek'o da stavim.
Groucho Marx

Slice
mr. sc. brijanja

Postby Slice » 27 Sep 2014, 12:27

naftas wrote:Ako izuzmemo RazoRock brijače italian barber i nije baš neki site.

Uz Maggard Razors, Italian Barber je jedan od najcjenjenijih prodavača. Problem je u tome da su oni iz Kanade pa nama toliko ne odgovaraju zbog poštarine. Ipak, radije bih kupio preko Maggarda ukoliko G&C i neki za nas pogodniji prodavači nemaju to što tražim... U principu se slažem s naftasom, ali bih dodao da smatram kako na RazoRockovim brijačima itekako dobro zarađuju, a tek poneki zvučni model imaju kao best buy. Svoju su retoriku najbolje pokazali od kad su napravili Stealth Slant... :|

Zagorac
DE

Postby Zagorac » 22 Sep 2017, 16:36

Praskaton wrote:Naftaš, ti si u kvarcu :cekic: !!!!!
Pa dobro kakve su to akvizicije????
Koji jebeni Artisti i slične kerefeke???
Pa dobro kamo to vodi????
Pa dobro kakav si ti to primjer mladima na ovom forumu???
Jesi razmislio o negativnim posljedicama tvoje akvizicije na cijelu našu malo zajednicu, a :D ????
Došlo mi je kada sam ovo pročitao da Adepta pošaljem tebi, ali sam se smirio.... :D

Opet moram ponoviti gradivo.
Normalan brijač se pod utjecajem kapitalističko imeprijalističke propagande počne brijati Fjužonima i sličnim sranjima. Međutim, taj mladi čovjek sazrijeva, oblikuje se kao ličnost i onda odbacuje kapitalističko imperijalističku propagandu, odbija davati brdo navca za vrhunsko brijanje i traži alternativu, koju pronalazi u Willkinson klasičnom plastičnjaku. Sa tim plastičnjakom se druži tjedan dana i onda naručuje Merkur HD, četku od jazavca, sapune, posudice, proizvode za poslije, prije i tijekom brijanja na koje potroši tri brda novca, međutim, bude zadovoljan jer nije podjarmljen kapitalističko imperijalističkom propagandom, a obrije se skoro jednako dobro i samo mrvicu skuplje nego dok se još brijao Fjužnom. Tu sad dolazi do jednog malog problema u razvoju, jer neke naprednije mlade ličnosti ne staju na DE brijačima nego idu naprijed ka statusu mužjaka, muškarca, predvodnika i oni prelaze na britvu, dok se neke manje napredne mlade ličnosti prestaju razvijati, zadrže trajno na DE brijaču, odnosno ostanu statusu pičkice. Neki od ovih mužjaka prethodnika, poput gnuova koji oklijevaju skočiti u Zambezi pun krokodila pokušaju odgoditi neodgodivo pa eksperimentiraju sa kojekakvim šavetama, ali SVI prije ili poslije skoče u Zambezi, odnosno u ovoj našoj priči kupe britvu.
Zbog nedostatka vremena, ovdje neću pisati kako kvazi mužjak nakon što si unakazi lice Red point 5/8 britvom sa neoriginalnim drškama završi na brijanju Philips električnim aparatom, nego ću se držati teme :oops: A jbg, ne preplivaju svi gnuovi Zambezi, mora nešto biti i za kokrodile....
Naftaš, tebe je rukovodstvo, je li, ovaj smatralo perspektivnim kadrom. Materijalom od kojeg se rade mužjaci. Možda ne alfe poput Davora koji kuje britve, ali ono, solidni mužjaci. I kada već svi očekuju skok u Zambezi, ti objaviš da si kupio šavetu. OK, je Feather, je Artist, ali to i dalje NIJE BRITVA.
Slušaj me sad. Za tebe još ima nade, ima prostora. Isprobaj malo tu igračkicu i kupi si k'o čovjek, muškarac, gnu koji hrabro izlaže svoja muda gladnim krokodilima, britvu. Ukoliko pak zbilja želiš postati pičkica, a ti ostani na šavetama i piši disertacije o utjecaju tvrdoće vode na trajanje oštrice šavete :D :D :D
Nemoj da sutra bude nisam znao...

Znaci opisao si me 10001%!!! Hahahaha :lol
Jos imam ja truda i mucenja sa Merkurom i novim prinovama iz DE svijeta, ali kada usavrsim i kad sve bude savrseno krecem na shavete i kad usavrsim i to na britve.
Samo, nije mi zao niti jedne jedine lipe koje sam potrosio na svu "opremu" a ima na sve barem 250 eura (znam da to vama znalcima nije puno, ali studentu s 20 godina je 250 eura za brijanje podosta)

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 22 Sep 2017, 16:56

Ovo je DEFINITIVNO bio vrhunac Prasketovog pisanja - drago mi je da si to izvukao :thumbs:
A i Naftaš nam je stasao, od pravog greenhorna, u jednog respektabilnog brijača, oštrača i sapunača (uz dužno poštovanje njegovoj, uistinu, boljoj polovici, a koja je sve to razumjela i poduprijela!!!).
Tako sam ponosan :ROFL :lol :zaprasketa

Return to “Shavette”