Što sam kupio - ožujak 2015.

Locked
MRKI
Student brijanja

Re: Što sam kupio - ožujak 2015.

Post by MRKI » 12 Mar 2015, 18:51

Mislim da će grablje prve u pogon. Baš sam ih se zaželio.
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 13 Mar 2015, 14:53

Za tih 10 kanadskijeh dolara...
Obavio prvo brijanje.
Utisci slijede.

Image
Soprano

Post by Soprano » 14 Mar 2015, 13:03

Image

Image
cybershaver
Britva

Post by cybershaver » 14 Mar 2015, 20:43

Zeleni Proraso after shave losion :)
Dosao mi iz frizerlanda iz Mostara, u Kastelima ga nije bilo :cekic:
donio mi prijatelj :thumbs:
Točionik je izvor života.
arguson
Kamisori

Post by arguson » 14 Mar 2015, 23:12

Image
Image
Image

Krema kupljena u Metrou za 4,99 kn, bugarska proizvodnja. Testna izrada pjene na ruci: nevjerojatno sjajna pjena, cakli se kao od stakla i vrh "zalihosne klizavosti" (c)(r)(tm)
Švercer sapuna i Ralon entuzijast.
Connery
DE

Post by Connery » 16 Mar 2015, 22:02

Vidio sam tu kremu u jednom ducanu u Rijeci . A prema svemu sudeci to je Pascal pakovan za hrvatsko trziste .

Naletio sam na ovaj brijac u Mini Maxi ili kako vec u Rijeci , za svega 12 kuna . Na glavi mu pise Yuma , a izradjen je od aluminija , osim glave ona je plasticna . Primjetio sam da su na glavi kapice od poklopca rupicaste i da donji dio glave brijaca drugaciji nego na obicnoj Yumi . Ne znam da li je ovo kineska izvedenica Yume , ili neki novi model . No meni uz GWP ostavi saverseno meko lice .

Image
olly
Student brijanja

Post by olly » 16 Mar 2015, 22:03

Aftershave balzam, kupljen u austrijskoj Bipi za 5.49 €.

Veoma sličan vašoj Biobazi, ali mnogo suptilnijeg mirisa.

Odličan!

Image

Sastojci:
Aqua (Water), Ethylhexyl palmitate, Glycerin, Caprylic/capric triglyceride, Rosa eglentaria (Rosehip) seed oil, Sorbitan stearate, Phenoxyethanol, Pentaerythrityl distearate, Sodium polyacrylate, Tocopheryl acetate, Sodium stearoyl glutamate, Benzoic acid, Carbomer, Dehydroacetic acid, Mannan, Camellia sinensis (Green tea) leaf extract, Sodium hydroxide, Citrus aurantium bergamia (Bergamot) oil, Citrus medica limonum (Lemon) oil, Ethylhexylglycerin, Artemisia vulgaris (Armoise) oil, Polyaminopropyl biguanide, Pelargoneum graveolens (Geranium) oil, Pogostemon cablin (Patchouli) oil, Citrus aurantifolia (Lime) oil, Evernia furfuracea (Tree moss) extract, Juniperus virginiana oil, Vetiveria zizanoides (Vetivert) root oil, Citronellol, Limonene, Linalool.
arguson
Kamisori

Post by arguson » 16 Mar 2015, 22:12

Connery wrote:Vidio sam tu kremu u jednom ducanu u Rijeci . A prema svemu sudeci to je Pascal pakovan za hrvatsko trziste .
Nije Pascale, druga tvornica, drugačiji sastojci. A i sam Pascale je pakovanje za hrvatsko tržište, u Bugarskoj se prodaje pod drugim imenom.
olly wrote:Aftershave balzam, kupljen u austrijskoj Bipi za 5.49 €.

Suptilnijeg mirisa!?!?!? Ali prodorni miris je ono što čini Biobazu odličnom! A i u ovom psetu nema šea putera :thumbdown:
lmooro
Početnik

Post by lmooro » 17 Mar 2015, 13:51

Image
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 17 Mar 2015, 15:27

Connery wrote:Vidio sam tu kremu u jednom ducanu u Rijeci . A prema svemu sudeci to je Pascal pakovan za hrvatsko trziste .

Naletio sam na ovaj brijac u Mini Maxi ili kako vec u Rijeci , za svega 12 kuna . Na glavi mu pise Yuma , a izradjen je od aluminija , osim glave ona je plasticna . Primjetio sam da su na glavi kapice od poklopca rupicaste i da donji dio glave brijaca drugaciji nego na obicnoj Yumi . Ne znam da li je ovo kineska izvedenica Yume , ili neki novi model . No meni uz GWP ostavi saverseno meko lice .

Image
Dobro nam došao :thumbs:
Vidim, zna se ponešto, najvjerovatnije si iz Rijeke ili okolice, briješ se sa zanimljivim stvarima (kako brijačima, tako i kremama koje smo i ranije onako, malo, komentirali).
Ostalo samo malkice nagađamo...
Daj nam se predstavi malo ako ti se da, reci koju o sebi.
Svaka čast - dobra nabava, dobar SOTD, ali onako, malo, kao "sa neba pa u rebra" - kao da si već duže među nama...
Ne zamjeri - samo mala digresija.
Pače, sa velikim ćemo zanimanjem pratiti tvoje postove :wink:
sve_znalica
DE

Post by sve_znalica » 20 Mar 2015, 00:36

ali ne stari, vec novu verziju :smoke: :smoke:

Image
olly
Student brijanja

Post by olly » 20 Mar 2015, 07:49

arguson wrote:
olly wrote:Aftershave balzam, kupljen u austrijskoj Bipi za 5.49 €.

Suptilnijeg mirisa!?!?!? Ali prodorni miris je ono što čini Biobazu odličnom! A i u ovom psetu nema šea putera :thumbdown:
Promašio sam ovo, izvinjavam!

Ne slažem se, nije prodorni miris ono što čini Biobazu odličnom, nego su njezine karakteristike njege i osječaja na koži ono što je pravi posebnom i meni prihvatljivom, željenom. Miris Biobaze nije baš prodoran, več je niježan i prijatan, ali svejedno malčice prejak.

Suprotno, Bulldog ima slične karakteristike kao Biobaza, ali je miris mnogo blaži, prikriveniji. Istina, ne sadrži karite maslaca, ali meni to nije bitno. Imam kod sebe celu kilu kariteja, pa ako bi slučajno zafalilo ... :)

Ja ne volim na lice stavljati nešto veoma mirisavo i s time otići med ljude, na važan sastanak, ili među kolege, da popijem šalicu čaja. Više volim, da mi je na licu nešto, što mirišem više-manje jedino ja, ili osoba, koja mi priđe stvarno blizu.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 21 Mar 2015, 16:12

:arrow: Cuba AS (dm; 29,90 kn)

Image
arguson
Kamisori

Post by arguson » 21 Mar 2015, 16:59

ma da, nisam ni vidio da ima njihov AS. kakvi su sastojci?
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 21 Mar 2015, 17:36

Sastojci su uobičajeni za AS s time da Cuba sadrži i glicerin. Miris mi je vrlo ugodan, ali je i vrlo slab te ne traje dugo. Dobar odabir za one kojima smetaju intenzivni mirisi! Također, ovaj AS dolazi u boci s raspršivačem, poput novih Old Spiceova, i po mom mišljenju ima jednu od najboljih prezentacija s obzirom na kod nas dostupne AS-ove: naime, upakiran je poput parfema, a i stoji na polici s parfemima.
Locked

Return to “2015. g.”