Sapuni za tuširanje

Majest
Britva

Re: Sapuni za tuširanje

Postby Majest » 13 Sep 2017, 14:24

Ja bi isto uzeo 1 70-30 , kasnije dok vidim kakav mi je mozemo podebljat narudzbu :)

pimple8
Britva

Postby pimple8 » 13 Sep 2017, 17:09

Ekipa sorry, vec je kompletirana poveca narudzba. 80/20 je omjer. Uzimamo u kilogramima jer je tako jeftinije nego komadno.
Ako koga interesira po jedan sapun nek mi se javi na pm pa cemo se dogovorit za dalje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Zagorac
DE

Postby Zagorac » 25 Sep 2017, 00:35

Kakvi su Vam ovi sapuni za tusiranje?

Ja imam svoju Old Spice seriju koju ne mijenjam vec par godina, a sastoji se od gela/AS/deo u sticku. (Osim kad je full vruće vani tada Nivea SilverProtection).

Bas ste me zaintrigirali s ovima pa dajte neke opise. Kakvi su im mirisi, koliko jedan drzi tusiranja otprilike, kakva je koža nakon tuširanja (Jednom sam se otusirao s Dove sapunom i to je bilo jednom i nikad vise)..

pimple8
Britva

Postby pimple8 » 25 Sep 2017, 15:17

Ni blizu Old spicea :mrgreen:

Nema parfema, miris je cudan, treba se naviknut. baca na one starinske sto su babe prale robu snjim na daskama.
Cudan je i u tusu, ostavlja neki film po kadi i ne odlazi s vodom tako lako kao i neki shower gel.
Blag je za kožu, za ljude s osjetljivom kozom je super jer nije agresivan kao ti komercijalni/parfumirani gelovi.
AKo ti je Old Spice dobar, nemas problema i nije ti prioritet stavljat nesto samo jer je zdravo - drzi se toga sto ti pase, jeftinije je :D

Beco
Kamisori

Postby Beco » 25 Sep 2017, 17:03

Zagorac wrote:Kakvi su Vam ovi sapuni za tusiranje?

Ja imam svoju Old Spice seriju koju ne mijenjam vec par godina, a sastoji se od gela/AS/deo u sticku. (Osim kad je full vruće vani tada Nivea SilverProtection).

Bas ste me zaintrigirali s ovima pa dajte neke opise. Kakvi su im mirisi, koliko jedan drzi tusiranja otprilike, kakva je koža nakon tuširanja (Jednom sam se otusirao s Dove sapunom i to je bilo jednom i nikad vise)..

Meni je Dove odličan za tuširanje

Return to “Ostalo”