Urasle dlake

Sve o brijanju britvicom
Post Reply
naftas
Student brijanja

Urasle dlake

Post by naftas » 26 Sep 2013, 18:31

Kako se nosite sa dlakama koje urastaju ili su već urasle, i kako sprečavate navedeni problem?

Ja imam samo jedno osjetljivo mjesto, a to je vrat sa donje desne strane i na tom mjestu redovito dobivam crvenilo koje se, istina, brzo povuče, ali svejedno stvara neugodu.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Slice
mr. sc. brijanja

Re: Urasle dlake

Post by Slice » 26 Sep 2013, 19:45

Baš zanimljivo, meni je također najosjetljivije mjesto donji desni dio vrata. Radim 2 x WTG, a to je na nekim dijelovima XTG, ali nikad ATG. Zbog takve tehnike više nemam problema s urastanjem dlake. Prije sam znao imati problema, ali samo ukoliko bih na tim posebno osjetljivim mjestima na vratu radio ATG.
Inače, urasle dlake su gadna stvar, jer ih prvo treba izvaditi da nađu put prema van, a poslije toga treba redovito i više od tjedan dana da nestane postupalna hiperpigmentacija (terminus technicus). :D
Dražen
DE

Re: Urasle dlake

Post by Dražen » 25 Jun 2014, 23:16

Imam i ja problem desno od adamove jabučice. Skontao sam da mi tu rastu dlake u suprotnom smjeru pa na tom mjestu radim samo WTG
Post Reply

Return to “Brijanje lamicom”