Bradica

Sve o brijanju britvicom
Post Reply
SinfulSaint
Mach III

Bradica

Post by SinfulSaint » 07 Mar 2014, 15:42

Mladići, ima li ko kakvu tehniku kako dobro odradit bradicu (brkovi, brada) s recimo DE brijačem?
Bradica mi nije duga, podšišam je mašinicom 2 puta tjedno jer volim kad je kratka.
Uvijek se brijem sensorom (2 blade) i bez problema ocrtam brkove i dio ispod brade.
Brkovi mi rastu nepravilno pa radim ravninu ispod nosa do ruba gornje usne, da pojasnim.

Ima li ko podijelit kakvu tehniku prije nego se porežem onako muški.
Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Bradica

Post by Adept » 07 Mar 2014, 16:19

SinfulSaint wrote:Mladići, ima li ko kakvu tehniku kako dobro odradit bradicu (brkovi, brada) s recimo DE brijačem?
DE brijači nisu trimeri - to su brijači i nikako ne preporučujem korištenje DE-a za trimanje bradice.
Moja ti je preporuka i dalje bradicu trimati mašinicom, a lice brijati DE brijačima.
Sve ostalo je, po mojem mišljenju, pogrešno.
SinfulSaint
Mach III

Post by SinfulSaint » 07 Mar 2014, 16:47

Nisam ni mislio trimat bradu s DE. Bradu trimam s makinjetom na struju.

Mislio sam ima li neka fora za dobro ocrtat krajeve brade, poravnat sve fino, krajeve i to. Brkovi mi ne rastu pravilno pa ih moram doradit u pravilnu crtu ispod nosa do ruba gornje usne. To radim sensor žiletom s 2 oštrice.

O temu govorim.
duki92
Shaveta

Post by duki92 » 07 Mar 2014, 16:53

Probaj s šavetom. DE s većim glavama nisu baš ni za zulufe najzgodniji...
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 07 Mar 2014, 17:19

SinfulSaint wrote:Nisam ni mislio trimat bradu s DE. Bradu trimam s makinjetom na struju.

Mislio sam ima li neka fora za dobro ocrtat krajeve brade, poravnat sve fino, krajeve i to. Brkovi mi ne rastu pravilno pa ih moram doradit u pravilnu crtu ispod nosa do ruba gornje usne. To radim sensor žiletom s 2 oštrice.

O temu govorim.
Škaricama.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 07 Mar 2014, 17:24

Prije 100 godina sam radio kerefeke s bradom, razne oblike itd. i za tu svrhu mi je bio najbolji neki jeftini Gillette DE koji se mogao kupit u Slaviji, Unikonzumu i sl. Za ostatak brade tada sam koristio ove dvoziletne. Hocu rec da sam imao obrnuto brijanje od tvoga jer je DE zapravo precizniji, lako mozes vidjeti gdje ti je zilet u njemu, samo obrati paznju na kut izmedju zileta i koze i nemash frke
SinfulSaint
Mach III

Post by SinfulSaint » 07 Mar 2014, 17:37

To je to.
Post Reply

Return to “Brijanje lamicom”