Sasvim novo iskustvo

Sve o brijanju britvicom
olly
Student brijanja

Re: Sasvim novo iskustvo

Post by olly » 10 Jun 2016, 09:36

mamikulcic wrote:Kad vas već gnjavim imam još jedno pitanje. Dali postoji neka stranica gdje je moguće naručiti testere AS - ova. Vidim ovdje po forumu da koristite različite proizvode koji često nisu dobavljivi kod nas pa me zanima na koji način naručujete? Dali se vodite preporukama, naručujete na rizik da vam možda neće pasati miris/sastav ili nešto treće?
Ja još nisam naručivao testere AS-ova. Video sam ih već na nekoliko stranica, ali uglavnom u SAD, pa nisam nikad naručivao.

Veoma često se miris kupuje na slijepo jer čak ni preporuke nisu garancija, da će ti se svidjeti nešto, što se svidi nekome drugome.

Ja kod izbora mirisa slijedim osobne preferencije - recimo, mira i frankincense su mi već na papiru garancija, da će mi se svidjeti, jer ih poznajem, dok je recimo vetiver za mene bio nešto novo, pa sam išao na sve ili ništa po naćelu 'ako mi se svidi, OK, ako mi se ne svidi, barem ću jednom zauvijek znati, da vetiver nije miris za mene'.

Srećom, ispalo je, da mi se vetiver sviđa :)
TomBar
Shaveta

Re: Sasvim novo iskustvo

Post by TomBar » 10 Jun 2016, 09:55

Na G&C postoji tri ili cetiri mini kompletica testera ali po brandovima. Ne mijesani.

Poslano Tapatalkom
Post Reply

Return to “Brijanje lamicom”