Pitanje za iskusnije

Sve o brijanju britvicom
Post Reply
rajas
Početnik

Pitanje za iskusnije

Post by rajas » 31 Oct 2016, 22:15

Pozdrav ekipo...
u svome ne tako dugom stažu u ovom našem hobiju (nekih pola godine) naišao sam na jedan problem i do danas ga nisam uspio riješiti.

Naime, imam na desnom obrazu kod uha jedan dosta veliki mladež. Danas sam ga prilikom brijanja uspio ponovno zarezati i ta me ozljeda navela na ovaj post. Naime, do sada sam pokušao baš sve, obrijat se uz duplu dozu opreza preko samog mladeža (nekad bez porezotine, nekada sa), čak sam ponekad i izbjegavao to mjesto i možete samo zamisliti kako je to ispalo...

S obzirom da mi je s današnjim brijanjem zaista prekipjelo htio bih saznati od Vas koji ste duže u ovom svijetu sto mi predlažete i imate li neko pametno riješenje za mene jer zaista želim uživati tijekom i nakon samoga brijanja, a ne da svaki puta nakon brijanja moram i do pola sata pokušavati zaustaviti krvarenje.
Beco
Kamisori

Re: Pitanje za iskusnije

Post by Beco » 01 Nov 2016, 07:21

Idi kod dermatologa i skini ga.
Ili pusti krug promjera 1cm oko madeža koji ne briješ pa trimaj na suho bez pjene da vidiš što radiš. Kad istrimaš područje oko madeža na suho pređi preko njega s električnim brijačem
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 01 Nov 2016, 07:25

Imam ja jedan manji ali nezgodno pozicioniran, na rubu vilice. Ako sam oprezan mogu proc bez ozljeda, iako sam ga nedavno s r41 bas zakacio.
Nema tu rjesenja osim skinut ga, morat cu i ja ovaj svoj.

Sent from my Le X821 using Tapatalk
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 01 Nov 2016, 12:00

Madeži nisu za zezanciju i tu treba biti oprezan.
Kao što je Beco rekao - ukloniti, a do onda brijati "sa radiusom".
Post Reply

Return to “Brijanje lamicom”