Dajmo da briju - 3. krug

Locked
Adept
Steven Hawking brijanja

Dajmo da briju - 3. krug

Post by Adept » 17 Dec 2012, 16:21

Ova godina stvarno bijaše i bolja i ljepša i zanimljivija uz sve Vas i uz ovaj naš mali Forum!
Neka veli tko što hoće, ali na ovom forumu je sigurno jedna povelika količina znanja i iskustva i za svakoga tko je na naš forum došao otvorena srca siguran sam kako je pronašao nešto novo, nešto zanimljivo, neku informaciju koju je trebao, ali također i da je upoznao jedan poseban krug ljudi sa kojima dijeli isti interes.
Nažalost živimo u svijetu u kojem se čudno gleda svakoga tko se nečime bavi i tko se za nešto se zanima, a pogotovo ukoliko to nadilazi domenu dnevnog lokalpolitikanstva. Stoga, pronaći jedan krug ljudi sa kojima možeš popričati i o nećem drugom, osobno smatram jako dobrom i kvalitetnom stvari.
Na tome bi tragu bila i ova moja slijedeća slika - ovo je jedan moj mali, osobni i oku ugodni kolaž koji Vam predstavlja tri različite britve, tri različita brijaća i dvije četke (jedna od jazavca, a druga od svinjice). Ovaj Vam kolaž u stvari predstavlja one predmete na kojima počiva naš zajednički hobi, ali, usudio bih se reći, i način razmišljanja, možda čak i života, a koji tako gordo prkosi "instant plastikama", "skupim mnogobrojnim oštricama" i "konzerviranim pjenama i gelovima" kao simbolima nečega što možda i jest novije, ali nikako nije i bolje - upravo suprotno.
Nadam se da će vam se ovaj kolaž svidjeti.

Živi bili :thumbs:

Image
Papundek
DE

Re: Dajmo da briju - 3. krug

Post by Papundek » 20 Dec 2012, 12:43

Image
Radiano
Kamisori

Re: Dajmo da briju - 3. krug

Post by Radiano » 21 Dec 2012, 00:32

Djevojke se isto moraju brijati, a mi smo tu da im pomognemo

Image
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Ne auderis delere orbem rigidum meum!
Locked

Return to “Dajmo da briju - prvi krug”