Prepucavanja, svađe i sl...

Prepucavanje, trabunjanje, trolanje i sl. gluposti
jozo

Re: Merkur Progress

Post by jozo » 08 Mar 2015, 22:34

Slice wrote:
jozo wrote:Vi ste se nakupovali gluposti pa pomažete i drugima da kupuju... :cekic:
Citiranu izjavu smatram vrijeđanjem članova ovoga foruma, poglavito onih koji svojim dojmovima i recenzijama pridonose njegovoj kvaliteti čime pomažu svim zaljubljenicima u ovaj hobi. Stoga što smatram da je u ovom slučaju prekršena treća točka pravila foruma, pozivam se na 13. točku na temelju koje upućujem prijedlog moderatorima da reagiraju s obzirom na niz nesmotrenosti autora citirane izjave kojom se narušava duh zajedništva našeg hobija. Naprosto je riječ o nizu, što izravnih, što neizravnih provokacija, kojima novi član iznova nastoji isprovocirati reakcije. Kroz dulje je vrijeme reakcija članova izostala ili je bila u razumnom i prijateljskom tonu, no smatram da sada postoji opasnost da se prijeđe granica i blago naruši prijateljsko ozračje ovog foruma i to zbog u posljednje vrijeme gotovo svakodnevnih neprimjerenih provokacija u što je uključeno i bespotrebno umnažanje postova kao i niz reakcija koje nisu vezane uz temu. Zbog toga, ponavljam, molim moderatore da primjereno reagiraju s obzirom na ovaj slučaj!
Slajo signing out... :|
jozo

Post by jozo » 08 Mar 2015, 22:41

..slice...tvoji su neprikosnoveni stavovi o sapunima,kremama,brijačima toliko oprečni da si ih pobio samom sebi nekoliko stotina puta...svako malo si oduševljen nečim i to je daleko najbolje a to traje do sljedeće kupnje nečega,pa je to najbolje..
..samo unosiš zbrku i zabunu.....možda previše čitaš..
...ili se osjećaš kao brijački guru...
jozo

Post by jozo » 08 Mar 2015, 22:54

naftas wrote:
jozo wrote:Vi ste se nakupovali gluposti pa pomažete i drugima da kupuju... :cekic:
..i nagradno pitanje..koja drška najbolje brije...
tj.s kojim uzorkom
Mora da je pametni šmit ili vejši, a što se uzorka tiče, onaj od krtičje kože.
..sa softverom iz albanije...
...nakupuješ vreću sapuna i krema za 100 kn pa se praviš važan na forumu...
jozo

Post by jozo » 08 Mar 2015, 23:05

..navodno drška teža za dva grama daje tri posto bolje brijanje..
...istraživanje je provedeno na stotinu bradatih ispitanika a vodio ga je osobno Nikola Tesla... :shaving5:
jozo

Post by jozo » 08 Mar 2015, 23:12

Na gifts care naručio progress za 56,50 eura..posebno zahvaljujem naftašu i slajsu bez kojih nikad ne bi naručio kao i već postojećim korisnicima progressa
arguson
Kamisori

Post by arguson » 08 Mar 2015, 23:33

Mogao si na tvbshaving za 54 eur i još na to 12% popusta
Švercer sapuna i Ralon entuzijast.
jozo

Post by jozo » 08 Mar 2015, 23:37

..a ko će mi reć od ovih...vidio si savjete kupi pa raspravljaj..biće je popust na kod...
..56.50 mi je sa poštarinom..
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 09 Mar 2015, 07:26

jozo wrote:..sa softverom iz albanije...
Ne, veleume, već darujem ljude kad se nađemo na GTG-u ili im pošaljem poštom, jer mi nije teško učiniti uslugu, i još k tome ne treba plaćati desetorostruko i više. Što se mene tiče, samo jedno obično "hvala" je i više nego dovoljno.
jozo wrote:..a ko će mi reć od ovih...vidio si savjete kupi pa raspravljaj..biće je popust na kod...
..56.50 mi je sa poštarinom..
Metaforički odgovor na ovaj komentar bi bio:"Bog je čovjeku dao dva uha i jedan jezik." Očito da ti "Ancre-ova" uputa nije bila dostatna pa ću ti dodatno pojasniti - ako ti kupovina brijačkih rekvizita nabija frustracije, najbolje da ostaneš dosljedan sebi i prikriješ se nakon kupnje ili svojom mudrošću obogatiš rubriku o brijanju na Forum.hr.

P.S. Tako se quota tekst. Valjda se buš nafčil.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 09 Mar 2015, 10:29

@jozo

Bilo bi poželjno smiriti strasti i ipak se malo uljudnije ponašati prema drugim kolegama na forumu.
Razlike u mišljenjima se potiću, ali kada komunikacija počinje izlaziti van okvira što propisanih, a što nepisanih užanci i normi, onda to treba prekinuti prije nego li sve ode u neke nezgodne vode.
Stoga ovo, molim te, shvati kao, za sada još, vrlo blagonaklonu preporuku.
Pogriješio si prilikom svrstavanja određenih članova u određene ladice i bilo bi dobro sa tim prekinuti.
Vratimo se svi lijepo na temu i idemo dalje sa malo pomirljivijim tonovima i tendencijom snižavanja tenzija.
OK jozo?
jozo

Post by jozo » 09 Mar 2015, 10:41

...da se vratimo na temu....ne mogu shvatit da neko ko ima progress ne može napisati par kvalitetnih rečenica o brijanju sa ovim brijačem...
...vidimo da drugi koji su platili puno manje za brijač pa i ja ,s puno truda pa i ljubavi pišu o svom brijaču ne bi li drugima isti približili pa i potakli na kupnju istoga..
Također ako dotični brijač ima neke nedostatke upozori se na iste kako neko ne bi kupio sebi neodgovarajući brijač ukoliko mu je taj nedostatak vrlo bitan...
...i većina na forumu je to više,manje vrlo kvalitetno odradila... :shaving5:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 09 Mar 2015, 10:46

jozo wrote:...da se vratimo na temu....ne mogu shvatit da neko ko ima progress ne može napisati par kvalitetnih rečenica o brijanju sa ovim brijačem...
Ništa nije obavezno...
Ono što sam ja uspio poloviti o tom brijaču ovdje mislim da je dovoljno za neku općenitu sliku.
Svejedno stoji kako bih se jako rado obrijao sa njim na krajnjim postavkama... mislim, rado bih ga i imao (kada smo već kod toga). Nisam ziher kako mi to možda neće biti čak i sljedeća akvizicija... tko zna.
jozo

Post by jozo » 09 Mar 2015, 11:08

..pa nismo ovdje da bi ljude ispravljali na pravopisnim greškama.... :cekic:
Rocky
Kamisori

Re: Prepucavanja, svađe i sl...

Post by Rocky » 09 Mar 2015, 16:04

Jozo ne znam koliko si dugo u brijanju.
Sjećam se da sam prije nabavke Gillette Slim na par mjesta pročitao da se adjustable brijači ne preporučuju za početnike.
Činilo mi se to kao pomalo blesava tvrdnja, ali sad vidim da je ipak istinita.
Tek nakon dužeg iskustva sa običnim brijačima moguće je u potpunosti iskoristiti prednosti adjustable brijača.
papagioro
Shaveta

Post by papagioro » 09 Mar 2015, 19:52

jozo wrote:
naftas wrote:
..i nagradno pitanje..koja drška najbolje brije...
tj.s kojim uzorkom
Mora da je pametni šmit ili vejši, a što se uzorka tiče, onaj od krtičje kože.
..sa softverom iz albanije...

Ovo boldano je fakat pretjerivanje. Ja imam vrlo pozitivna iskustva s Naftasem. Više puta smo sreli kao privatno na pivo i poklonio mi sapune koju je teško nabaviti i na višoj cijeni.
Prouči malo dobro prije nego što napraviš takve ispade. Nije uredu. -.-
marn
Naučnik brijač

Re: Prepucavanja, svađe i sl...

Post by marn » 09 Mar 2015, 20:37

Naftaš je ljud'na i po! :thumbs: (kad se ne pravi važan :sunglass: )
Post Reply

Return to “Koš za smeće”