Obnova DE brijača (niklanje, kromiranje...)

Sve vezano uz vašu izradu/preradu DE komponenti
007
Naučnik brijač

Re: Obnova DE brijača (niklanje, kromiranje...)

Post by 007 » 23 Aug 2018, 11:22

Znam nekoga tko ima namjeru pokušati, zar ne @getriba94, a to već odavno radi @caus24

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Getriba94
Britva

Post by Getriba94 » 23 Aug 2018, 19:26

007 wrote:
23 Aug 2018, 11:22
Znam nekoga tko ima namjeru pokušati, zar ne @getriba94, a to već odavno radi @caus24

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Jos razmisljam bi li ga ostavio kako je :mrgreen:
Mozda jednom pokusam i sam kad vremena uhvatim
Kalmageddon
DE

Post by Kalmageddon » 24 Aug 2018, 14:48

Izgleda ce moj Slim uskoro kod kolege na replate u Sloveniju, ako se netko ne javi da ga kupi, inace ide replate i ostaje u shaving den-u :D
caus24
Početnik

Post by caus24 » 01 Sep 2018, 21:20

Evo fantastično mirnih deset dana na Pašmanu je prošlo i kod kuče su me čekala 4 paketa. A sada na poso :D :D :D

Image
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 01 Sep 2018, 21:34

Da, dosta ljenčarenja ;)
Očekujem još fotki :cheers2
caus24
Početnik

Post by caus24 » 17 Oct 2018, 13:50

Image

Jednom za promjenu bez adjustable brijača.
Ragnar123
Kamisori

Post by Ragnar123 » 09 Jul 2019, 19:35

Molio bih nekako evo ovdje kada Anel ne želi da preuzme odgovornost u vezi brijača Gillette Fatboya koji je defektan te me je blokirao na instagramu s time da je jučer navečer kad sam mu se javio za problem istu moju poruku pročitao te od jučer nema nikakvog kontakta. Ne razumijem kakvo je to dječje igranje blokiranje mene te ingnoriranje poruka također ovdje na forumu koje sam mu danas slao.Molim još jednom gospodina da mi se javi na forum ovdje ili na instagram unaprijed hvala!
Život koji provedemo radeći greške je časniji od života koji provedemo ne radeći ništa :shaving:
cybershaver
Kamisori

Post by cybershaver » 09 Jul 2019, 22:13

Ragnar123 wrote:Molio bih nekako evo ovdje kada Anel ne želi da preuzme odgovornost u vezi brijača Gillette Fatboya koji je defektan te me je blokirao na instagramu s time da je jučer navečer kad sam mu se javio za problem istu moju poruku pročitao te od jučer nema nikakvog kontakta. Ne razumijem kakvo je to dječje igranje blokiranje mene te ingnoriranje poruka također ovdje na forumu koje sam mu danas slao.Molim još jednom gospodina da mi se javi na forum ovdje ili na instagram unaprijed hvala!
E moram se umisat.
Ne smatram da je primjereno da ovdi iznosis probleme i sporku robu koju imas sa nekim od clanova ovog ili nekog drugog foruma!
Napisat da mozda jesi ili nisi zadovoljan sa njegovim radom i to potkrijepit dokazima je ok, ali to sta ti iznosis su osobne nesuglasice i vasa osobna prepucavanja, i smatram da tome nema mista tu.
Moje misljenje.

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

Točionik je izvor života.
Ragnar123
Kamisori

Post by Ragnar123 » 10 Jul 2019, 04:30

Ukoliko administrator misli da je ne primjereno molim neka ukloni
Život koji provedemo radeći greške je časniji od života koji provedemo ne radeći ništa :shaving:
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 10 Jul 2019, 07:25

cybershaver wrote:
09 Jul 2019, 22:13
Ragnar123 wrote:Molio bih nekako evo ovdje kada Anel ne želi da preuzme odgovornost u vezi brijača Gillette Fatboya koji je defektan te me je blokirao na instagramu s time da je jučer navečer kad sam mu se javio za problem istu moju poruku pročitao te od jučer nema nikakvog kontakta. Ne razumijem kakvo je to dječje igranje blokiranje mene te ingnoriranje poruka također ovdje na forumu koje sam mu danas slao.Molim još jednom gospodina da mi se javi na forum ovdje ili na instagram unaprijed hvala!
E moram se umisat.
Ne smatram da je primjereno da ovdi iznosis probleme i sporku robu koju imas sa nekim od clanova ovog ili nekog drugog foruma!
Napisat da mozda jesi ili nisi zadovoljan sa njegovim radom i to potkrijepit dokazima je ok, ali to sta ti iznosis su osobne nesuglasice i vasa osobna prepucavanja, i smatram da tome nema mista tu.
Moje misljenje.

Cyber, slažem se sa tobom...
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 10 Jul 2019, 12:41

Po meni je ok ako se sazna epilog price, tj. finalni ishod. Razumijem Ragnarovu frustraciju i ocito je da je pokusao van javnog prostora rijesiti, pa nije islo. Niko ne brani suprotnoj strani da iznese svoje argumente.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Ragnar123
Kamisori

Post by Ragnar123 » 10 Jul 2019, 15:18

cybershaver wrote:
09 Jul 2019, 22:13
E moram se umisat.
Moje misljenje.

To nisu nikakva prepucavanja i nesuglasice a dokazi će biti poslje ovdje ću objaviti slike gdje je češalj iskrivljen te jedna strana brijača ne radi i ne brije kako treba te boja koja je otpadala sa istog brijača.Naravno da moram da kažem svoj problem zato što isti kolega radi obnovu brijača koja je ova tema te isti me je blokirao kada sam mu rekao da mu brijač želim nazad poslati i isto tako 100 eura nije mala stvar
Ragnar123
Kamisori

Post by Ragnar123 » 10 Jul 2019, 16:23

SlikeImageImage

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

caus24
Početnik

Post by caus24 » 01 Sep 2019, 16:28

Evo poslije nekog vremena dodjem na forum da vidm šta ima novo kad vidim nešto se piše o meni.
Pa reko da napišem i ja nešto. AKo se nešto ovako o meni piše mislim da imam pravo da odgovorim i iznesem svoju stranu priče.

- Da istina je blokiro sam te na IG ali ne zato što bih bježo od nečega nego jer si mi dnevno slao razno razne poruke i nije mi se više dalo komunicirati sa tobom.
- Što se tiče moga rad nikad nisam bježao od odgovornosti od bilo čega. Kad si mi prvi puta reko da si opazio neku tačkicu ja sam te zamoli da vratiš brijač i da ti vratim pare. Ti si to ODBIO. Kroz neke vrijeme si opet naš da ti nešto ne štima ali mi ga i dalje NISI ŽELIO vratit.
Na tvoju treču primjerdbu si želio da ti vratim dio para i da zadržiš brijač.
Ja sam to odbio i tražio brijač nazad i da ti vratim SVE pare što ti nisi želio da uradiš. Na kraju si tražio da ti vratim 15€ i da zadržiš brijač jer ti je super ( to su tvoje riječi). Ja sam na to pristao i reko sam ti ljepo da smo sa tim završili priču.
- Nakon skoro dva mjeseca upotrebe brijača (nisam siguran šta si sa njim radio) ti mi šalješ poruku da je brijač savijen (što do tada nije bio) želiš pare nazad i tada sam te ja blokiro jer sam ti reko da smo nas dvojica završili priču.
- Nakon toga otvaraš case na PAYpalu gdje mi blokiraš pare i ja nakon svega pristanem na FULL REFUND ali ti iz nekog razloga NIKAD NISI POSLAO BRIJAČ NAZAD.

Želio bi se još jednom izviniti svima na forumu za ovo moje pisanje ako kome smeta i ako Admin misli da tome nije mjesto tu neka ga briše.

Ja stojim za svojim radom. Ako se kome nekad nije svidijo replate koji je uradjen na njegovom brijaču ja sam vratio pare. Ako se kome ne svidja uradjen brijač ja sam ga primo nazad i vratio pare.
Ali to u nekom doglednom vremenu. Ne poslije dva mjeseca upotrebe i neznam kakvog rukovanja sa njim.
Ali mogu kazat da je bilo takvih slučajeva za možda prste jedne ruke u nekoliko godina kako ovo radim i nekoliko stotina uradjenih brijača.

I na kraju ako je moj poso dobar za Executive shaving koji prodaje moje brijače mislim da u ovom slučaju nije problem u meni.

Izvinite još jednom na pisanju i ako neko vidi potrebu da možda moje ponašanje nije dostojno ovoga foruma mogu i da se odstranim.
Hvala.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 01 Sep 2019, 19:31

Nikakvo odstranjivanje nikoga i ničega.
Nesporazumi i razmirice su dio života.
Osobno mi je OK kada se na samom forumu riješe nedoumice.
Rekli ste svoje i to je to - nitko se ovdje ne treba osjećati zakinutim za bilo što.
Hajmo ljudi mi fino naprijed sa svojim hobijem i svojim temama :cheers2
PEACE...
Post Reply

Return to “DE”