Cyberfamily shaving soap

Sve vezano uz vaše domaće kozmetičke pripravke
Post Reply
cybershaver
Kamisori

Cyberfamily shaving soap

Post by cybershaver »

Dakle, Cyberzena se malo zabavila i napravila je malo sapuna za brijanje...
Nazvao sam ga
Cyberfamily shaving soap sa mirisom zapaljene borove sume
Jako inventivno Image
Sapun je raden hladnim postupkom i nakon sto je odlezao svoje isproban je i ja sam prilicno zadovoljan, Cyberzena je super odradila posao, ali u to nismo ni sumnjali, zar ne Image
Obrijao sam se i britvom i ziletom i u oba slucaja je bila visednevna brada.

Uglavnom, sastojci su:
Voda, KOH, NaOH, kokosovo ulje, stearinska kiselina, ricinusovo ulje, glicerin, eterično ulje cedra, terva*

*katran dobiven suhom destilacijom borovog korijena

Etericno ulje cedra i terva su zasluzni za miris i najblize bi ga opisao kao miris frisko posjecenog zapaljenog bora... Doduse, ja neznam opisat mirise, to bi trebao netko drugi.
Adept je dobio malo tog sapuna kad je bio u ST, pa se nadam da ce on bolje opisat miris.

Ima 6 komada sapuna koji ce ic u prodaju za ja mislim fer cijenu, da pokrijemo malo troska a i da cujemo vase misljenje.
Evo nesto slika, a kasnije ga stavim u oglasnik
ImageImageImage

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

Točionik je izvor života.
Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Cyberfamily shaving soap

Post by Adept »

Meni je osobno sapun ispao izvrsno. I to NIJE prvi put kako je gospođa napravila sapune za brijanje. Miris je upravo onakav kakvim ga je Cyber opisao. Meni paše - vrlo. No, koketiranje sa ovom vrstom mirisa NIJE nepoznata stvar - spomenuti ću "Imaginary Authors" čije sam mirise, na svoje veliko zadovoljstvo, imao prilike probati. Ja sam sapun koristio u kombinaciji sa Tabac losionom i kombo je, meni osobno, bio jednostavno izvrstan. Sam sapun je u potpunosti pogođen i meni, koji imam osjetljiviju kožu, nije niti najmanje zasmetao po bilo kojem pitanju, a pjena koju radi je iz-vr-sna.
Kritike - da, imam. Mislim kako bi se takvih sapuna moglo raditi više ;)
Bilo bi dobro da Cyber objasni zeru detaljnije odakle mu terva i koja joj je originalna namjena, a da se ljudi detaljnije upoznaju sa krucijalnim sastojkom i da vide kako im isti nikako ne može štetiti (taj dio, Cyber, ostavljam tebi).
Po meni - probajte ljudi, dajte im ideje, pokudite ih ako treba i pohvalite ako mislite da zaslužuju, ali bitno je dobiti čim veću bazu popratnih informacija kako bi se slijedeća tura ( sa lavandom, možda... :skrbo ) mogla učiniti boljom po bilo kojem pitanju.
Topla preporuka - ovakvih stvari NEMA puno (nema dovoljno) u našoj zajednici i mislim kako je ovo jedinstvena prilika isprobati nešto novo, muški, dobro odmjereno i, po meni, nadasve originalno :cheers2
cybershaver
Kamisori

Post by cybershaver »

Hvala Šefe!
Da, cilj je dobiti povratne informacije, pozitivne i negativne, da vidimo di jos mozemo napredovat, a ideja ima...
Zato bi i volio da ljudi koji ih odluce kupit naprave svoj osvrt na sapune.
Sta se tice mirisa, samo nebo je granica, i sam miris nebi trebao bitno utjecat na performanse sapuna jer se dodaje u jako malim kolicinama.
U ovome je bilo 10ml cedra i 2 kapi terve, a ukupna kolicina sapuna je bila oko 600 grama...
A terva... Miris koji mi se svidio kad sam bio u Finskoj u sauni, njihova zanimljivost.
Rijec je o tekucini koja podsjeca na smolu, cak i katran koju dodaju u sauni u vodu da bi imala miris tradicionalne finske saune.
Meni je zanimljivo mirisala, a Finci se kunu i u ljekovitost i blagotvornost tih ekstrakata/esencija za kozu i bla.
Doduse, kunu se i u alkohol

napoleon
Student brijanja

Post by napoleon »

Kako drugi reklamiraju sapune sa tervom:
Pine shaving soap is made from pine resin, an ingredient traditionally used in Finnish care. It has been used for centuries to treat the skin, as it prevents flaking and aids healing. In addition, it can be used to help treat skin diseases such as psoriasis. Comes with a refreshing pine scent.
cybershaver
Kamisori

Post by cybershaver »

napoleon wrote:Kako drugi reklamiraju sapune sa tervom:
Pine shaving soap is made from pine resin, an ingredient traditionally used in Finnish care. It has been used for centuries to treat the skin, as it prevents flaking and aids healing. In addition, it can be used to help treat skin diseases such as psoriasis. Comes with a refreshing pine scent.
Image

Post Reply

Return to “Kozmetika”