Balea sintetička četka (Mühle)

Post Reply
Connery
DE

Balea sintetička četka (Mühle)

Post by Connery » 04 May 2015, 23:12

Danas sam u DM-u naletio na sinteticku cetku ,koja neodoljivo podsjeca na Muhleovu sinteticku .

Slika govori 1000 rijeci , utisci sljede..

Image
marn
Naučnik brijač

Re: Balea sintetička četka (Mühle)

Post by marn » 15 Jul 2015, 15:09

Dobra cetka za tu lovu, daleko je to od L'Occitane cetke da se razumijemo, ali stvarno korektna vrijednost za novac. Dlake su malo federaste, ali nisu grube na licu; pjenu radi odlicno uz dodavanje vode- kao i svaka sinteticka cetka. Steta sto drska nije oku ugodnija, iako moram priznati da jako lijepo lezi u ruci.
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 04 Aug 2015, 12:06

E sad što reći. Moja prva sintetika pa ne mogu usporedit ni sa čim. Ova četka je za cijenu četiri pive odlična investicija za putnu četku. Pustimo na stranu jeftinu dršku (koju će mi ionako praske zamijenit nekom ljepšom :lol: NTNK) crna fibra daje pjenu sa svime i uz kap vode. Backbone je na razini Baleinog pure badgera no osjećaj na licu je nevjerovatan. Vrhovi miluju lice. Neće te izmasirat kao svinjica ali neće se ni razlit po licu bez da osjetiš pokrete. Najbitnije je da krenete u izradu pjene s jedva vlažnom četkom jer mala drži vodu. Čak i s tvrdim sapunom (bloomanim) nije bilo problema. Ja zadovoljan i četka je u rotaciji. Prvi put sam je stavio u čašu vode i sode bikarbone i pustila je malo boje. Nakon toga je bila spremna. Što se sušenja tiče, stresete ju dobro, obrišete u ručnik i suha je. Moja preporuka.

@marn i meni je ta drška super u ruci ali brate što je ružnaaa... :shock:
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Pepitto
DE

Post by Pepitto » 06 Sep 2016, 11:50

Zna li netko tko je koristio četku koja je razlika između ''svjetle i tamne verzije'' ?
007
Student brijanja

Post by 007 » 06 Sep 2016, 12:21

Pepitto wrote:Zna li netko tko je koristio četku koja je razlika između ''svjetle i tamne verzije'' ?
Tamna verzija kako je ti zoveš je sintetička, a svijetla je svinjica.
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Post Reply

Return to “Četke od sintetičke dlake”