Bay Rum???

Bay Rum zaslužuje svoju posebnu sekciju ;-)
naftas
Student brijanja

Bay Rum???

Post by naftas » 01 Jun 2013, 23:52

Pozdrav svima...

Da li bih mogao dobiti nekakvu okvirnu usporedbu različitih Bay Rum AS-ova te po mogućnosti gdje bi se isti mogli nabaviti jer izgleda da nitko više ne šalje alkohol. Privlačan mi je Ogalalla Bay Rum, ali do njega ni za lijek.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
nemar
DE

Re: Bay Rum???

Post by nemar » 02 Jun 2013, 11:39

osvrte na razne bay rum-ove imas na :
http://badgerandblade.com/vb/showthread ... 20-sampled
naftas
Student brijanja

Bay Rum???

Post by naftas » 03 Jun 2013, 10:17

Ma vidio sam to već, ali sam mislio da ima nekih članova na forumu koji su imali priliku iprobati više vrsta pa da napišu osvrt i preporuku.

Važnije pitanje je kako ga nabaviti?
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
uto
Kamisori

Post by uto » 03 Jun 2013, 15:40

naftas wrote:Ma vidio sam to već, ali sam mislio da ima nekih članova na forumu koji su imali priliku iprobati više vrsta pa da napišu osvrt i preporuku.

Važnije pitanje je kako ga nabaviti?

Imaš na jednoj od tema. Nedavno je spominjano i netko je ostavio link...

...potraži malo.

Pozz!
Calvitium non est vitium, sed prudentiae judicium.
...bijah malo AFK u zadnje vrijeme. ;-)
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 05 Jun 2013, 08:26

Ako misliš na maguires shop i to njih više nema, a ostali ne šalju jer je transport alkoholnih proizvoda navodno skup.
Ancre
Kamisori

Post by Ancre » 05 Jun 2013, 08:42

Neki šalju neki ne. Idi na ebay pa potraži. Npr. ovako nešto.
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 05 Jun 2013, 09:16

Da razjasnimo nešto odmah na početku. Ne pitam ništa tek tako. Pa naravno da sam provjerio sve mogućnosti i pročešljao forume. N ezanimaju me neki no name već poznati brandovi (Clubman pinaud, Ogallala, Dominica, itd.) i njihova usporedba (jer je B&B samo trabunjanje na tu temu) te da li netko zna kako nabaviti ova druga 2 i još neke poznate. Ne mora biti ebay ili slični sajtovi. Može i neki privatni njemački, talijanski... Ali da šalje Bay rum za RH.
Ancre
Kamisori

Post by Ancre » 05 Jun 2013, 11:20

naftas wrote:Da razjasnimo nešto odmah na početku. Ne pitam ništa tek tako. Pa naravno da sam provjerio sve mogućnosti i pročešljao forume. N ezanimaju me neki no name već poznati brandovi (Clubman pinaud, Ogallala, Dominica, itd.) i njihova usporedba (jer je B&B samo trabunjanje na tu temu) te da li netko zna kako nabaviti ova druga 2 i još neke poznate. Ne mora biti ebay ili slični sajtovi. Može i neki privatni njemački, talijanski... Ali da šalje Bay rum za RH.
http://www.ebay.com/sch/Shaving-Hair-Re ... kw=bay+rum
http://www.pomade-shop.eu/epages/615916 ... fter_Shave
Dalton
DE

Post by Dalton » 18 Jan 2016, 23:17

Dakle, bay rum-ovi. Osim sto mirisu po rumu, kakvih jos esencija ima u mirisu? Tj. cemu su najblizi od ove komercijalne kozmetike?

Jesu li svi do jednoga slatkasti kao sto je old spice original ili recimo tabac, ili imaju i nekih drugih nota? Pitam jer bi nabavio jedan bay rum, ali nemam nikakvog olfaktornog iskustva sa njima.

Cijenim bilo ciji trud i odgovor, a javno se nadam da ce se Adept ili Praske isprsit s objasnjenjima, dijalektalno-vokabularno su momci skroz interesantni :)
Da me zena ne bije s teflonem, brijem se ziletom Grebonem! :)

Ralon - jer sve ostalo je za pickice! :)
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 19 Jan 2016, 01:08

Cimet, lovor, piment, papar... u nekima i limeta.
Meni je ovaj bio fantastičan - http://belloproducts.com/shop/bay-rum
A i cijena je ok. Post feeling je vrhunski. A i žene vole...
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Dalton
DE

Post by Dalton » 19 Jan 2016, 22:49

Hvala na brzom odgovoru. Idem prvo probat ono sto je dostupno kod nas. U cetvrtak sam u Zg, pa cu skoknut po Club Man Virgin Island.

Ako je netko od ekipe s brijacnice za popit cugu iza 12h u cetvrtak u centru grada, nek mi se javi u inbox pa da vidimo jel mozemo sredit cugu. :skrbo
Da me zena ne bije s teflonem, brijem se ziletom Grebonem! :)

Ralon - jer sve ostalo je za pickice! :)
darkogrom
Početnik

Post by darkogrom » 09 Feb 2016, 11:35

Poštovani da li je netko uzimao bello bay rum sa ove stranice ? http://belloproducts.com/shop/bay-rum , ja sam naručio ali mi nitko ne javlja da je poslao a i na moje upite nitko ne odgovara , poslao sam upit preko pay pal pa ćemo vidjeti .
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 09 Feb 2016, 16:05

I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 09 Feb 2016, 19:12

darkogrom wrote:Poštovani da li je netko uzimao bello bay rum sa ove stranice ? http://belloproducts.com/shop/bay-rum , ja sam naručio ali mi nitko ne javlja da je poslao a i na moje upite nitko ne odgovara , poslao sam upit preko pay pal pa ćemo vidjeti .
Koliko si platio poštarinu na osnovicu od 10 dolara? Pitanje je šalju li uopće u Hrvatsku bez obzira što smo na listi zemalja izvan SAD-a.
darkogrom
Početnik

Post by darkogrom » 15 Feb 2016, 18:38

Platio sam samo 10 $
Post Reply

Return to “Bay Rum sekcija”