Što sam kupio - rujan 2017.

Locked
marn
Naučnik brijač

Re: Što sam kupio - rujan 2017.

Post by marn » 15 Sep 2017, 15:37

Futur na 6 i udri

Sent from my iPhone using Tapatalk
007
Student brijanja

Post by 007 » 15 Sep 2017, 15:40

marn wrote:Futur na 6 i udri

R41 sa Featherom je bolja kombinacija! :ROFL
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 15 Sep 2017, 18:07

007 wrote:
marn wrote:Futur na 6 i udri

R41 sa Featherom je bolja kombinacija! :ROFL
Da, R41 (2011 issue) :mrgreen:
Beco
Kamisori

Post by Beco » 16 Sep 2017, 12:59

Sampleovi sa Shavedash, većinom Stirling i Soap Commander jer me njihovi proizvodi najviše interesiraju.
Iskoristio sam onaj popust koji je bio aktualan.
U klasičnom brijanju ima toliko proizvoda da je možda i najbolji način kupovanja ovih sampleova jer se dobije količina za 5-6 brijanja, pa iako je cijena kupovanja na ovaj način 3 puta skupllja nego da se kupi cijeli proizvod, većini nas brzo dosadi 140 grama sapuna i gotovo ga je nemoguće potrošiti bez da poželiš drugi miris.
Sad mi se desilo to da ne želim kupiti cijelo pakiranje mirisa koji mi je najbolji od ovih koje sam dobio nego da želim probavati nove.
Glupost i dokolica

Image
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 16 Sep 2017, 13:03

Meni su samplovi odavno izvrsna ideja - upravo sam stoga i predložio da nas više kupi jednu TOBS-ovu kremu (tri kupca po kremi - super). Dobije se taman toliko da ti krema ne dop...i.
Samplovi su stvarno višestruko skuplji, ali čovjek barem dobije neki uvid u proizvod.
Kako god - prodavač je uvijek na dobitku ;)
davor25
DE

Post by davor25 » 16 Sep 2017, 15:41

Image
Jučer stiglo.

Slažem se sa postovima iznad. Kod mene je pala odluka da će mi "politika" što se tiče sapuna i krema biti max 3 cijela pakiranja, a ostatak samplovi. Istina da su samplovi dosta skuplji ali se može isprobati puno raznih sapuna/krema.
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 16 Sep 2017, 16:18

Slazem se, sampleovi cu odlican nacin za probat sve :) cijelo pakiranje je uzas. Preveliko je. Ubuduce bi mogli djeliti sapune kako je adept rekao.

Decki moze popis sto ste kupili da vas mogu davit za dojmove :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Zagorac
DE

Post by Zagorac » 17 Sep 2017, 12:43

davor25 wrote:Image
Jučer stiglo.

Slažem se sa postovima iznad. Kod mene je pala odluka da će mi "politika" što se tiče sapuna i krema biti max 3 cijela pakiranja, a ostatak samplovi. Istina da su samplovi dosta skuplji ali se može isprobati puno raznih sapuna/krema.

Dapper dan, odlican izbor, kao tvrtka odlični, narančasti osobno meni uopće ne odgovara, onaj crveni clay ubija..
Ako ste ljubitelji ''proizvoda'' za kosu imam od Dapper dana, do Sauvecita, do Reuzela, Uppercuta, prek 5000kn kolekcije XD
Osobno preferiram Sauvecito za svaki dan i Reuzelov clay kad hoću biti tip top..

Da Vas pitam Perma-Sharp kako Vam se dopada?? Meni osobno najdraža lamica uz Personna lab blue.

Lp, Domagoj
davor25
DE

Post by davor25 » 17 Sep 2017, 13:04

Zagorac wrote:
davor25 wrote:Image
Jučer stiglo.

Dapper dan, odlican izbor, kao tvrtka odlični, narančasti osobno meni uopće ne odgovara, onaj crveni clay ubija..
Ako ste ljubitelji ''proizvoda'' za kosu imam od Dapper dana, do Sauvecita, do Reuzela, Uppercuta, prek 5000kn kolekcije XD
Osobno preferiram Sauvecito za svaki dan i Reuzelov clay kad hoću biti tip top..

Da Vas pitam Perma-Sharp kako Vam se dopada?? Meni osobno najdraža lamica uz Personna lab blue.

Lp, Domagoj
Već neko vrijeme sam mislio kupiti dapper dan matt clay ali na kraju sam se odlucio na kremu. Jednom sam je stavio na kosu i cini mi se da ce biti dobra.
Permasharp jos nisam koristio tako da ne mogu nista reci.
tux-scooby
DE

Post by tux-scooby » 17 Sep 2017, 13:20

Zagorac wrote: Dapper dan, odlican izbor, kao tvrtka odlični, narančasti osobno meni uopće ne odgovara, onaj crveni clay ubija..

Lp, Domagoj
Sori sto random ulecem ali ima ovdje jedan ljubitelj proizvoda za kosu :smoke: Imas nesto od toga svega da se zelis rjesiti (prodati)?

Perma-Sharp su moji drugi ili treci zileti koje sam koristio i s njima sam jednostavno nastavio. Stvarno su odlicne. Koristim ih u 34C i odradjuju posao samo tako, neovisno o duzini brade :D

Nakon njih ti preporucujem da isprobas (PolSilver) Super Iridium. Odlicne su ali ipak malo manje agresivne nego Perma-sharp.

Lp, Ivan
Zagorac
DE

Post by Zagorac » 17 Sep 2017, 13:25

tux-scooby wrote:
Zagorac wrote: Dapper dan, odlican izbor, kao tvrtka odlični, narančasti osobno meni uopće ne odgovara, onaj crveni clay ubija..

Lp, Domagoj
Sori sto random ulecem ali ima ovdje jedan ljubitelj proizvoda za kosu :smoke: Imas nesto od toga svega da se zelis rjesiti (prodati)?

Perma-Sharp su moji drugi ili treci zileti koje sam koristio i s njima sam jednostavno nastavio. Stvarno su odlicne. Koristim ih u 34C i odradjuju posao samo tako, neovisno o duzini brade :D

Nakon njih ti preporucujem da isprobas (PolSilver) Super Iridium. Odlicne su ali ipak malo manje agresivne nego Perma-sharp.

Lp, Ivan

Nisam ti od prodaje, samo od nabavke!
Ove ''old school'' proizvode za kosu jako volim i cijenim i to ne ide od mene!
Ali ako nešto posebno želiš napiši slobodno, pa ću probat naći nešto povoljnije..
Imas sad online Reuzel stvari. 130kn te izađe klasični njihov clay ili pomada na bazi vode 113g (to je nekih 17 eura koliko je i bilo gdje u svijetu) + dobijes gratis putni od 35g. to mislim da je odličan ulov u RH pogotovo..
Evo link s clayom!
http://hairgroundshop.hr/proizvod/road- ... ratis-35g/
Imaju ovdje i njihovu kremu za brijanje + gratis aftershave. 156kn je krema i aftershave ali je krema 300g i 100ml aftershave, kaj isto nije loš ulov ak se mene pita. Makar, ak ima ko kakve riječi hvale za kremu recite pa da uzmem i isprobam!
tux-scooby
DE

Post by tux-scooby » 17 Sep 2017, 13:31

Zagorac wrote: Nisam ti od prodaje, samo od nabavke!
Ove ''old school'' proizvode za kosu jako volim i cijenim i to ne ide od mene!
Ali ako nešto posebno želiš napiši slobodno, pa ću probat naći nešto povoljnije..
Imas sad online Reuzel stvari. 130kn te izađe klasični njihov clay ili pomada na bazi vode 113g (to je nekih 17 eura koliko je i bilo gdje u svijetu) + dobijes gratis putni od 35g. to mislim da je odličan ulov u RH pogotovo..
Evo link s clayom!
http://hairgroundshop.hr/proizvod/road- ... ratis-35g/
Imaju ovdje i njihovu kremu za brijanje + gratis aftershave. 156kn je krema i aftershave ali je krema 300g i 100ml aftershave, kaj isto nije loš ulov ak se mene pita. Makar, ak ima ko kakve riječi hvale za kremu recite pa da uzmem i isprobam!
Sve jasno, hvala na info. Svakako ti se javim sa zeljama, Do sada sam koristio/koristim Layrite Cement i sve super. Sada mi je zadnje brico stavio ruzicasti Reuzel i nakon par pranja kose i zakljucka da to ne ide s nekim obicnim samponom dolje skontao da trebam prvo nesto uzeti za skidanje toga :mrgreen: :mrgreen:

Mislio sam se ovih dana baciti u nabavku sampona i sl pa ako imas jos preporuka slobodno nabaci :cheers2
Majest
Britva

Post by Majest » 17 Sep 2017, 14:33

Ne znam ko je preporucio, ali meni je super Vines Vintage Matt Pomade, lako se ispere i dobro drzi, 65 kn mislim da je 125 ml. Jesi isprobao to? :D
007
Student brijanja

Post by 007 » 17 Sep 2017, 14:45

Hey Joe, zeleni, na bazi vode. Zakon

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
zigi
Kamisori

Post by zigi » 17 Sep 2017, 15:20

@tux-scooby
Nije ti potrebno nista posebno za skidanje, regenertor skida pink reuzel bez problema.
Dakle sampon, regenerator (samo ga ostavi bar 2 min) i po potrebi sampon i definitivno ga vise nema u kosi.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Locked

Return to “2017. g.”