Što sam kupio - studeni 2017.

Locked
007
Student brijanja

Re: RE: Re: RE: Re: Što sam kupio - studeni 2017.

Post by 007 » 30 Nov 2017, 22:56

wareham wrote:
007 wrote:
wareham wrote:Hvala @sapat na odgovoru, zanima me dali je netko već naručivao Generala sa njihove stranice Colonial Razors, malo mutavo djeluje site i piše da šalju brijač samo zamotan u plastičnu buble vrećicu, dali ima tracking usto, i kakva su vam iskustva sa njima (Colonial Razors)
Ja ti mogu samo preporučiti i reći sve najbolje o braći iz Colonial Razorsa. S njima nema problema, odlična komunikacija i još bolji brijači.

A ta fora sa pucketajucom folijom im je zapravo odlična! To znači da kad otvoriš kutiju u kojoj je slan brijač, čeka te samo hrpa pucketajuće folije i u njoj - General. Carina, ne samo naša, jednostavno prođe preko njega. A to je uvijek dobro. Ja sam oba puta prošao lišo.

Tracking ti postoji, ne brini.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Puno hvala na odgovoru i preporuci. Dali možda sačekati SS verziju za prosinac najavljenu, te koja je preporuka lamice za Generala isto ProGuard ili možda nešto drugo.
Alu i SS verzija - izbor je tvoj. Glave su potpuno iste, razlika je samo u dršci i težini naravno. Neki su rekli da im kod alu verzije fali težine, ali ja to baš i nisam primjetio. Da sada biram vjerojatno bi uzeo SS, ali prvenstveno zbog boje. Crni brijači mi, naime, nisu neka fora.

Što se tiče lamica, ja bi ti preporučio Schick Proline, meni možda i ponajbolje AC lamice. Ima ih Connaught ali mislim da se više isplati uzeti sa Rakutena.

I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
zdravo
DE

Re: Što sam kupio - studeni 2017.

Post by zdravo » 01 Dec 2017, 02:58

To bi bilo to za 11/2017
Malo starih dobrih brijaca iz USA i nesto lamica.
Iphone maska je za gospodju
Ovdje to ocekujem za 15-ak dana
I da, jedva cekam :DImage

Poslano sa mog LG G6 koristeći Tapatalk
Crnic
Mach III

Re: RE: Re: Što sam kupio - studeni 2017.

Post by Crnic » 01 Dec 2017, 08:32

wareham wrote: Puno hvala na odgovoru i preporuci. Dali možda sačekati SS verziju za prosinac najavljenu, te koja je preporuka lamice za Generala isto ProGuard ili možda nešto drugo.
Ako se odlucis za SS varijantu budi spreman reagirati cim ju puste u prodaju. Zadnji put se rasprodala u roku par sati.
Ja sam ciljao na SS, ali sam zakasnio i na kraju sam se morao zadovoljiti AL varijantom.
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 01 Dec 2017, 08:38

zdravo wrote:To bi bilo to za 11/2017

Bome poprilicna nabavka. :thumbs:
Imas sto isprobavati. Uzivaj u njima. :headband:
wareham
Shaveta

Post by wareham » 01 Dec 2017, 08:50

Crnic wrote:
wareham wrote: Puno hvala na odgovoru i preporuci. Dali možda sačekati SS verziju za prosinac najavljenu, te koja je preporuka lamice za Generala isto ProGuard ili možda nešto drugo.
Ako se odlucis za SS varijantu budi spreman reagirati cim ju puste u prodaju. Zadnji put se rasprodala u roku par sati.
Ja sam ciljao na SS, ali sam zakasnio i na kraju sam se morao zadovoljiti AL varijantom.
Hvala kolega @Crnic, znači ide Alu a SS ako bude bilo sreće
Last edited by wareham on 01 Dec 2017, 08:55, edited 1 time in total.
007
Student brijanja

Post by 007 » 01 Dec 2017, 08:52

wareham wrote:
Crnic wrote:
Hvala kolega @Crncic, znači ide Alu a SS ako bude bilo sreće

mislim da će ovaj put biti malo manja navala odnosno da im stiže više SS komada!
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
007
Student brijanja

Post by 007 » 01 Dec 2017, 08:55

Opa! Dva MM, OC i Bullet Type (ako se ne varam), tri komada 1912, jedan 1924 i FW, malo karbonskih i SS Gem lamica i dva Gilletta! Pa ti ćeš narednih 6 mjeseci to isprobavati!
wareham
Shaveta

Re: RE: Re: RE: Re: Što sam kupio - studeni 2017.

Post by wareham » 01 Dec 2017, 09:13

007 wrote:
wareham wrote:
007 wrote:Ja ti mogu samo preporučiti i reći sve najbolje o braći iz Colonial Razorsa. S njima nema problema, odlična komunikacija i još bolji brijači.

A ta fora sa pucketajucom folijom im je zapravo odlična! To znači da kad otvoriš kutiju u kojoj je slan brijač, čeka te samo hrpa pucketajuće folije i u njoj - General. Carina, ne samo naša, jednostavno prođe preko njega. A to je uvijek dobro. Ja sam oba puta prošao lišo.

Tracking ti postoji, ne brini.

Puno hvala na odgovoru i preporuci. Dali možda sačekati SS verziju za prosinac najavljenu, te koja je preporuka lamice za Generala isto ProGuard ili možda nešto drugo.
Alu i SS verzija - izbor je tvoj. Glave su potpuno iste, razlika je samo u dršci i težini naravno. Neki su rekli da im kod alu verzije fali težine, ali ja to baš i nisam primjetio. Da sada biram vjerojatno bi uzeo SS, ali prvenstveno zbog boje. Crni brijači mi, naime, nisu neka fora.

Što se tiče lamica, ja bi ti preporučio Schick Proline, meni možda i ponajbolje AC lamice. Ima ih Connaught ali mislim da se više isplati uzeti sa Rakutena.

Hvala na linku, krivo sam gledao pa je bila poštarina 20$ umjesto 1$
Last edited by wareham on 01 Dec 2017, 09:45, edited 1 time in total.
zdravo
DE

Post by zdravo » 01 Dec 2017, 09:19

007 wrote:

Opa! Dva MM, OC i Bullet Type (ako se ne varam), tri komada 1912, jedan 1924 i FW, malo karbonskih i SS Gem lamica i dva Gilletta! Pa ti ćeš narednih 6 mjeseci to isprobavati!
Da da :D

Zeni sam ipak kupio iphone, jbg svi imamo svoje ceife :D

FYI Treet DE lamice su crne na neki nacin.
Image

sapat
Britva

Post by sapat » 01 Dec 2017, 11:15

@wareham to je nešto puno, ja sam negdje prije naručio shick proline sa poštarinom za 1695 JPY mislim da je to nekih 100 kn

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
wareham
Shaveta

Post by wareham » 01 Dec 2017, 11:27

sapat wrote:@wareham to je nešto puno, ja sam negdje prije naručio shick proline sa poštarinom za 1695 JPY mislim da je to nekih 100 kn

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Da uspio sam doći do cifre od ukupno 12-13$, ako se ne odabere JP Post Small Packet onda je poštarina 20$ inače je par dolara, za neke proizvode poput Feathera ne nudi jeftiniju opciju slanja.
Locked

Return to “2017. g.”