SOTD 01.01.2017. - 31.01.2017.

Locked
olly
Student brijanja

Re: SOTD 01.01.2017. - 31.01.2017.

Post by olly » 29 Jan 2017, 18:59

Svakako zanimljiv, sa pravom filozofijom i pravim pristupom, ali će vjerovatno biti krivo shvaćen.

Nek' objasnim ...

Taj proizvod je zamišljen kao losion. Sadrži eterična ulja, ali se je Roman držao načela, da treba losion prvenstveno igrati ulogu tekućine, koja se poslije brijanja koristi za dezinfekciju i zaštitu kože, pri čemu mirisi ne igraju glavnu ulogu, ali su svejedno prisutni u manjim količinama.

Radi se o blagi mješavini mirisa lavande, bergamotke, žbica i sandalovine, ali moj neizvježbani nos uspijeva raspoznati jedino blagi miris januša i možda malčice sandalovine, ali nikako ne mogu da raspoznam bergamotku i lavandu. Sve to samo kad mirišem sadržaj u bočici. A kad losion stavim na kožu, miris se skoro u trenutku gubi i ne ostaje ga ni za uzorak. To mi, priznajem, smeta, jer volim, da aftershave losion miriše blago i malo duže vrijeme.

Nikako ne volim prejake mirise, koji se šire na sve strane i popunjavaju prostor i daju svima znati, da sam baš ja ušao i da sam baš ja onaj koji smrdi do neba. Volim diskretan miris, koji miriše prikriveno, blago, ali svejedno odlučno i malo duže vrijeme.

Ovaj Romanov losion za mene imao bi mnogo potencijala, ako bi mu Roman stavio samo malo više mirisa.

Inače, hidracijske vrline su mu vrhunske, koža je poslije brijanja lijepo mekana, navlažena i voljna i tu je Roman pogodio u potpunosti, jer losion na koži pušta stvarno vrhunski aftershave osjećaj.

Želim zahvaliti Romanu jer mi je poklonio ovu bočicu i omogućio mi, da izbliza iskušam taj zanimljiv proizvod.
Benjamin Barker
Britva

Re: SOTD 01.01.2017. - 31.01.2017.

Post by Benjamin Barker » 31 Jan 2017, 19:58

31.01.
Prep: B safe sensitive sapun+dobro pranje lica sa toplom vodom+Plodine Beautiful Day univerzalna krema aloe vera
Brijač: Merkur 37c
Lamica: Gillette Platinum-2#
Četka: no name synthetic
Sapun/krema za brijanje: Osma SS
AS: Macho elegant AS (Lek,a ne Ilirija)
Krema: Nivea
Rezultat: DFS!
Kao i obično, 2 pass shave sa popravkama....
Image
"After the first glass (of absinthe), you see things as you wish they were. After the second, you see things as they are not. Finally you see things as they really are, which is the most horrible thing in the world." - Oscar Wilde
Locked

Return to “2017. g.”