Bur - restauracija

Popravak i prepravak britvi
Post Reply
miha
Kamisori

Bur - restauracija

Post by miha » 16 Jan 2014, 00:05

Evo ovu britvu koju sam pre nedugo restaurirao nikako nisam mogao naostriti -> KLIK (nemojte me pitat zasto prije nisam probao na kamen dati, a nije da sam stosta naucio, nisam ni ovu novu jos probao :D) pa sam na kraju odlucio pronac neku slicnu ostricu i reciklirati ove rucke .. na pocetku je izgledalo ovako

Image

Image

Plasticne rucke bez veze a i puknute..

Image

po par sata rada i tamnjenje ostrice je ovako ispalo

Image

Image

Image

..jos dijetajla tamnjenih dijelova, osim tanga i "monkeytaila" je tamnjen jos "point" sijeciva

Image

Image

Image

Image

Image
Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Bur - restauracija

Post by Adept » 16 Jan 2014, 09:06

Zgodno!
Samo jedna stvar glede stavljanja loga na fotke. Ne bi li bilo bolje da logo stavljaš negdje na neko manje upadljivo mjesto, ovako je, preko cijele fotke, ko` šaka u oko - čovjeka smeta... Rado bi do u detalje pogledao britvu, a logo baš smeta, zaklanja objekt fotografiranja, iskrivljuje percepciju i generalno ruši cijelu fotku...
miha
Kamisori

Post by miha » 16 Jan 2014, 09:20

hvala na prinjedbi, znam da zna biti malo smetajuce, ali to je uvijek dilema kod watermarka, ako je sa strane i netko uzme sliku (pogotovo FB recimo) onda se to samo odcropa ili odklonira, pa sam na kraju odlucio pre par godina da stavljam preko slike ali napravim bevel-ed watermark koji je transparentan da manje smeta,... mozda budem stavljao malo transparentniji watermark da sto manje smeta..
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 16 Jan 2014, 15:34

Adept wrote:Ne bi li bilo bolje da logo stavljaš negdje na neko manje upadljivo mjesto, ovako je, preko cijele fotke, ko` šaka u oko - čovjeka smeta... Rado bi do u detalje pogledao britvu, a logo baš smeta, zaklanja objekt fotografiranja, iskrivljuje percepciju i generalno ruši cijelu fotku...
+1: Jako mi se sviđaju drške, pogotovo boja! :D :thumbs:
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 16 Jan 2014, 16:50

Stvarno je super boja, slažem se sa sliceom :jazavac:
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Post Reply

Return to “Britve”