Legendarne izjave na forumu

Osnovne stvari vezane za forum
King
Naučnik brijač

Re: Legendarne izjave na forumu

Postby King » 04 Jul 2011, 18:18

...i onda to fino spojimo.......pa dobijemo........

Nema se kaj tu čekati.... i mene zanima sa čim tip raspolaže.....ali, hajde, skočit ćemo tamo, pa da vidimo, ipak je bolje u paru nego sam.

Mr. Relentless :thumbs:

King
Naučnik brijač

Postby King » 19 Jul 2011, 10:10

Bio sam neki dan u Mulleru i vidio da imaju četke sa metalnom drškom pa sam čisto probao da vidim dal to funkcionira. Budući da je tema četka, evo, pure badger, malo mokra od brijanja, jer ju nisam htio ostaviti na stalku (nezgodno je ako padne i razbije pločicu)

Praskaton o svojoj "Istrapen Custom četkici od mesinga"

King
Naučnik brijač

Postby King » 19 Jul 2011, 10:12

-jazavac - 50 kn
-komad mesinga - 10 kn
-nedjeljno popodne provedeno za tokarskim strojem - 200 kn
-tjedan dana ne razgovaranja sa suprugom zbog tog popodneva - neprocjenjivo

Praskaton o cijeni svoje četkice

King
Naučnik brijač

Postby King » 16 Sep 2011, 20:41

the-bulk

.......wilkinson sword de(pokraj je ovaj stari za usporedbu na kojemu čak mislim da fali ispod komad od češlja ,ali to nek znalci prosude).

Image

King

Točno, fali "base plate", bez toga je neupotrebljiv.

the-bulk

Eh,ja budala ga koristio bez toga... Dal bi se korištenje bez toga moglo usporediti s recimo open combom?

King
Naučnik brijač

Postby King » 23 Mar 2012, 20:00

Mariv i samo njegova oprema

19.03.2012.
- "moja" black badger četkica (proizveo King),
- "moj" sapun na prirodnoj bazi,
- "moja" britva (naoštrio King),
- "moj" AS (na bočici piše Old Spice),
- "moja" voda (zakupljena od Komunalca Opatija),
- ostale elemente nema smisla nabrajat... i dalje sve samo "moje"
Aj živili!

Praskatonova "MOJA" četkica

- fenomenalna četkica u kombinaciji jazavca i mesinga, uglednog izrađivača pisaćeg i brijaćeg pribora po narudžbi, poznatog kao "MOJA"
- Nivea krema za brijanje
- Kama 23 britva
- Brut AS

King
Naučnik brijač

Postby King » 10 Mar 2013, 17:01

Pitanje by Radiano:

"Imam neka pitanja za vas sad kad ste zaglibili u wet shaving svijet.
Kad pricate s nekim, uhvatite li se kako mu gledate/proucavate bradu, je li se dobro obrijao i ako je-pitate se cime se inace brije(ako nije dobro onda nije tesko pogodit cime se brije)?
Kad vidite nekog poznatog ili nepoznatog lose obrijanog ili svog crvenog iziritiranog lica kazete li mu ili bar pomislite; Cime se to brijes? Ja te mogu savjetovati i pomoci. Ne treba biti uvijek tako! Sta ti je tako vrat izrezan, ma si ti isao samo ATG i to s Fuzion?"

....i Adeptov dubokoumni odgovor:

"Ja jako gledam kako je tko obrijan!
To je otišlo toliko daleko da u Playboy-u gledam postoji li kod dame iritacija u preponskoj regiji te ako vidim da postoji, obično im napišem pismo ukazujući na sve blagodati ovog našeg, još neotkrivenog, hobija, a usudio bih se reći i načina života, preporučujući svoje znanje i usluge njihovim artistima i modelima na isključivo profesionalnoj razini i uz najmanju moguću au naturel kompenzaciju!
Nadalje, dva puta tjedno ja u jednu torbicu uredno posložim jedan reprezentativan dio svog brijačeg pribora i svoja dva Fanzina o kojima ću koju riječ ispod te idem od vrata do vrata skoro pa evanđeoski pronoseći radosnu vijest "klasično/mokrog brijanja"!
Čak sam počeo sa, o osobnom trošku - naravno, izdavanjem i 2 fanzina:
1 - "KULA BRIJAČA" - fanzin za naprednije brijače u kojem se gotovo sa religijskom ozbiljnošću prepuštam strastima prenošenja znanja rezanja facijalnih dlaka onima koji su po stažu neiskusniji od mene. Smatram kako je ovaj fanzin definitivno za naprednije brijače te ga ne preporučujem svima pošto je količina mojeg brijačkog znanja sada na toliko visokoj razini da bi mogla i odbiti one manje upučene u moj "inner circle", te
2 - "PROBUDITE SE i obrijte se" - fanzin namjenjen početnicima koji tek pronalaze svoje pute po bespučima brijačkih zbiljnosti. Fanzin je prilagođen svim spolovima (osobno vjerujem kako ima više spolova od ova naša dva...), te je prilagođen i predškolskoj i školskoj djeci u okviru Zdravstvenog odgoja pošto smatram kako se i mala djeca mogu brijati pa da se, eto, o tome počne razgovarati u čim ranijoj dobi (tj. u dobi od maksimalno desetak godina kada je više i red da djeca počnu učiti o kondomima i neželjenim trudnoćama).
Oba se fanzina mogu dobiti preko emajla!
Eto - sada kada me se poteglo za riječ - mišljah i ovaj forum uvrstiti u svoje fanzine. Znate. A zašto... Pa zato jel sam u svojem radu da brijački neošvještenom populaciom došao do jednog zaključka, a taj je kako prvenstveno poradi svojeg osobnog dobra - pipl mast trast as.
Eto dragi moji."

King
Naučnik brijač

Postby King » 01 Aug 2013, 19:57

Guarda qui čovik moj, ja ti sa njon delan pjenu na licu bez beda (pjenu počinjen u šaci, a finivan na licu) i ne šprica ne anke malo.

Adept o Semogue 2000 četkici.

Adept
dr. sc. brijanja

Postby Adept » 16 Mar 2015, 23:33

arguson wrote:
olly wrote:Aftershave balzam, kupljen u austrijskoj Bipi za 5.49 €.

Veoma sličan vašoj Biobazi, ali mnogo suptilnijeg mirisa.

Suptilnijeg mirisa!?!?!? Ali prodorni miris je ono što čini Biobazu odličnom! A i u ovom psetu nema šea putera :thumbdown:

:D :thumbs:

Adept
dr. sc. brijanja

Postby Adept » 30 Mar 2016, 14:40

O tome kako je najbolje bocnuti Prasketa.

Praskaton wrote:
arguson wrote:Mislio sam i ja stavti kada stigne ali je bila idealna prilika za bocnuti Prasketa

Prasketa je najbolje bocnuti rebrom...
... može čak i neke suicidalne srne ukoliko nema odojka ili jaretine (janjetinu ne preferiram, ali može proć)... :D

Kralj :D

Adept
dr. sc. brijanja

Postby Adept » 02 Jun 2016, 21:11

Praske sav sretan kupio dvije britvice, a kolega će na to :

ender2811 wrote:To ti je sve smece.
Daj ti to brzo stavi u ponudu po jedno 150 kn za komad. Bar da nesto love povratis prije nego te žena ispali iz Tabacom natopljenih cipela.

:ROFL

Adept
dr. sc. brijanja

Postby Adept » 19 Jun 2016, 09:59

Ender2811 o povlačenju Speickove kreme za brijanje sa Mullerovih polica...

ender2811 wrote:A cuj, bar ostavljaju pre electric shave lotion u asortimanu. Taj je sigurno top seller.
Ne kuzim to. Svaki put kad stave 10 kom na policu mi degenerici to razgrabimo dok kazes keks, a oni povlace iz asortimana.

:ROFL

Adept
dr. sc. brijanja

Postby Adept » 20 Nov 2016, 16:01

Kolega uspoređuje lamice... majstorski :thumbs:

Likvor wrote:Bolzano mi je nasuprot Bica supernježna polinezijska djevica koja mi s unutrašnjom stranom bedara lagano miluje lice....

Adept
dr. sc. brijanja

Postby Adept » 04 Mar 2017, 17:44

Kolega Sven o brijanju britvom - I.Z.V.R.S.N.O. :cheers2

Sven wrote:A da ne govorim jos o tome kako badass zvuci kad nekome kazes da se brijes britvom, i jos sama predodzba o sebi samome da se brijes britvom, ma mrak! Osjecas se mocno, nepobjedivo, cak i da dodje zombi apokalipsa, i kad se sve tvornice zileta zatvore i cijeli svijet bude u vjecnoj tami, ti i dalje imas svoju britvu, svaki dan savrseno obrijan. :)

Adept
dr. sc. brijanja

Postby Adept » 15 Mar 2017, 17:54

Koega Agent prevarator o svetinjama u koje se ne dira, a na izričit zahtjev kolege cybershavera:

Agent prevarator wrote:U sve na svijetu mi možeš dirat, ali u dom, obitelj i Tabac nikako.

Da bi čovjek riječ rekao!

Return to “General”