Novi forum

Osnovne stvari vezane za forum
Post Reply
zigi
Kamisori

Re: Novi forum

Post by zigi » 06 Mar 2016, 21:09

+1

Sent from my iPhone using Tapatalk
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 06 Mar 2016, 21:35

+2

Rocky
Kamisori

Post by Rocky » 06 Mar 2016, 21:38

+3
Dalton
DE

Post by Dalton » 06 Mar 2016, 22:00

Adepta za dozivotnog admina i vrhovnog poglavara! Dakle, covjek je preuzeo prijestolje prije par dana, i sam je u nepunih 10-ak dana uspio srediti ono sto se moglo davno prije, da se htjelo.

Osobno sam jedan od onih kojem je tapatalk apsolutno nepotreban, ali eto, ima nas svakakvih, tko zaostane u vremenu, zaostane u svemu, pa se ovo sve moralo izdesavati. Zao mi je sto se izdesavalo na ovaj nacin, a opet nije. Ljudi su se pokazali ljudi, a i ljudi su se pokazali i kao one karakterne osobine u dolini muskarcevog omiljenog brezuljka. Ima nas svakakvih, i ovih i onih. :)

Pozdrav svima, a ne samo njima :cheerlead
Da me zena ne bije s teflonem, brijem se ziletom Grebonem! :)

Ralon - jer sve ostalo je za pickice! :)
007
Student brijanja

Re: RE: Re: RE: Re: Novi forum

Post by 007 » 06 Mar 2016, 22:43

cybershaver wrote:
tux-scooby wrote:
Praskaton wrote:Ne znam je li tko već postavio pitanje, Adept, koliko je to koštalo i na koji način ja mogu participirati. Meni ovaj forum jako puno znači, a i liječnik mi ga preporučuje... :D
Dobro pitanje, ovo iskreno i mene zanima. Zainteresiran sam i ja za participiranje :gimme5
Ima nas jos...

Poslano sa mog GT-I9105P koristeći Tapatalk
I još nas ima...
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 06 Mar 2016, 23:05

Gospodo,
Svima iskreno najljepša hvala!
Ovaj dio oko tapatalka je riješen. Morao mu je prethoditi dio modernizacije platforme koja je bila sustavno zanemarivana. Dakle, sada smo na upgrade verziji PHPBB engina sa omogućenim Tapatalk modulom.
O svemu ostalom ću Vas, kao što sam i obećao, redovno obavještavati jel smatram kako forumaši trebaju znati što se događa sa forumom pošto su, na kraju svih krajeva, upravo oni ti, tj. Vi, koji svojim iskustvima i znanjem čine živo tkivo ovog nadasve specifičnog foruma.
Postoji potreba za još funkcionalnih i kozmetičkih upliva od strane kolege koji je toliko ljudski i prijateljski uskočio svojim stručnim znanjem, no sa time ćemo se postepeno pozabaviti.
Sada smo i moderniji, a truditi ćemo se biti i još napredniji, vjerujte mi.
Hvala Vam svima na podršci, stvarno - SVIMA. Ne bih nabrajao kako nekoga ne bih omaškom preskočio, ne bih nikoga volio propustom povrijediti. Takva podrška čovjeku daje i snage i volje, ali je u isto vrijeme i časna obveza koja zahtjeva opravdanje povjerenja i stoga sam se toliko i trudio. I našao sam čovjeka koji je stvarno stručno i profesionalno, a opet nadasve ljudski i kolegijalno, uskočio svima nama.
Sada idemo dalje. Osjetim li potrebu obratiti Vam se za pomoć, ja ću to učiniti i neću se toga libiti.
I dalje ću upirati u rast i razvoj foruma i naše družbe, a tu je, dok potpuno ne stanemo na čelične noge, i kolega Mr.Cabdriver - čovjek koji osvjedočeno uistinu razumije strast i predanost prema hobiju.
Stoga, poštovani forumaši, idemo dalje sa svojim postovima, sa druženjem, sa razmjenom iskustava i znanja, sa GTGovima i sa našim hobijem!
Volje imamo, a načina će se iznači - jedno uvjetuje i vodi ka drugom.
Svrhu, smjer i motivaciju također imamo, a kad netko to ima, gospodo - the world itself tends to get out of their path ;)
Živjeli :cheers2
zzitop
Shaveta

Post by zzitop » 06 Mar 2016, 23:55

Čestitam na upgrade-u i Tapatalku. I ako ste neki bili toliko protiv njega siguran sam, da ne bude nikome žao. Vrijeme će dati rezultat. :thumbs:
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 06 Mar 2016, 23:57

:cuga
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
hrwii
DE

Post by hrwii » 07 Mar 2016, 01:08

I od mene iskrene čestitke! Sve je super odrađeno a Tapatalk je super opcija. Još jednom
Likvor
Shaveta

Post by Likvor » 07 Mar 2016, 05:43

E sad sam si i ja morao instalirati Tapatalk da vidim kak to izgleda :D :D :D :D
Ovaj upgrejd foruma je bio stvarno brzinski odrađen. Svaka čast!
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 07 Mar 2016, 09:13

Likvor wrote: Ovaj upgrejd foruma je bio stvarno brzinski odrađen. Svaka čast!
Kako to misliš brzinski?????? Pa moralo je doći do raskola na forumu da bi se nešto napravilo. Sva sreća da imamo Adepta koji se i ovaj put pokazao kao glas razuma (a je nam razum... :roll: )...
Budući da više ne postoje formalni razlozi za raskol, predlažem da se Adept i Slice nađu u zračnoj luci u Havani, da se izljube i da raskola više ne bude. Kako ne bi upali u zamku već viđenog, mogu se naći i u Karlovcu, a osim ljubljenja mogu se i.... :D :D :D
Likvor
Shaveta

Post by Likvor » 07 Mar 2016, 09:16

Mislio sam od zadnje najave do realizacije. Jer osim tapatalka, upgrejdan je i sam forum.
Nije bas zafrkancija, moglo je štošta otići...

Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 07 Mar 2016, 10:05

Nemoj Praske, molim te, da ponovo moram pričati sa tvojim doktorom, znaš. Lijepo si i sam napisao da te pustio da pišeš na forumu jel ti to godi za zdravlje, znaš. Mi se brinemo za tebe, znaš. Još ako budeš dobar dat ćemo ti i jednu lamicu da si staviš u šejvetu, pa da se stvarno i obriješ koji put, znaš. Onako pravo, sa toplom vodom i sve... znaš.
I ovo što te puste van sa odjela u dvorište da malo prošetaš, to sam ti ja sredio kod upravitelja bolnice, znaš.
Samo, čim opet počmeš iza grma šaptat "Hej, pssssst" i "flešat" žene koje prolaze, gotovo više šetnjice, znaš.
I ja sam se založijo kod primarijusa da ti daju mobitel, znaš.
Nemoj više, brate, košto si me dosad tri pršuta i dvije večere, znaš.
Ajd' sada... znaš...
:skrbo

BTW - i ja sam ih čuo u glavi i vidijo sam da lete u tanjurima onim, znaš... i svašta mi pričaju nešto, znaš... kažu mi da se sa tobom igraju u kupatilu, kao bace ti sapun pa se ti onda kao sagneš i tražiš... ali, stvarno si bijo u pravu - tu su oni, postoje... al kako to reći drugima, a... aj drž se!
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 05 Oct 2017, 20:26

Lutajuci po forumu naisao sam na ovu temu i iz znatizelje i dosade cekajuci na cevape procitao svih 11 stranica.
Mogu samo reci da ove koji su najvise vikali za Tapatalk kao manu sad uopce ne vidim ili jako rijetko vidim na forumu. Izgleda tocno kako je jedan od postova tvrdio, da onaj tko voli citat i pisat o klasicnom brijanju radi to bez obzira na tehnicke mogucnosti.
Sad mi je malo i jasnije di su neke starije kolege nestale.
Jel taj drugi forum jos ziv, prvi put cujem za njega?

Za kraj, zivila nama nasa Brijacnica.com za drugo cemo lako

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Last edited by pimple8 on 05 Oct 2017, 20:26, edited 1 time in total.
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 05 Oct 2017, 23:28

Ja bih rekao da je od uvođenja tapatslka forum puno bogatiji slikama (usporedi SOTD rubriku prije i sad) i ima 30-40 novih “pratitelja” na tapatalku. Doduše ovo potonje je vjerojatno rezultat popularizacije klasičnog brijanja općenito.. moglo je naravno i bez tapatalka, ali po meni svakako dobrodošla promjena!

Post Reply

Return to “General”