Ideje, pritužbe, žalbe, prijedlozi...

Osnovne stvari vezane za forum
Praskaton
Naučnik brijač

Re: Ideje, pritužbe, žalbe, prijedlozi...

Post by Praskaton » 12 May 2016, 10:57

Budući da postoji veliki interes za moje sakaćenje :P ,odlučio sam u kratkim crtama opisati taj nemili događaj.
Sve je počelo sredinom 70-ih godina kada sam kao vižljasti dječačić gledao svog djeda kako se brije britvom...
Ta je britva i danas kod mene, a nikad nisam prežalio futrolu te britve. Bila je kožna i toliko ishabana da je bila gotovo neprepoznatljiva, ali je služila svrsi. Ponovno kažem, sjetim se često tog potrošenog komada kože i zbilja bi dao mnogo da je mogu negdje pronaći...
Nakon toga sam ja krenio u ove brijačke vode i brijao se svime i svačime, ali britva je ipak i put i cilj i tako to... :lol:
No da se vratim na porezotinu.
Nema se tu šta previše reći. Britva je bila Red point nekih 9/16, vrhunska brijačica, odlično naoštrena. Ja sam se brijao kao što se drugi briju Machom 3, znači rutinski, bez razmišljanja i rezerve. U jednom trenutku na samom vrhu brade sam prilično zarezao u bradu. Po ne znam koji puta ponavljam kako sam rez najprije osjetio u zapešću ruke u kojoj je bila britva, Nakon toga sam vidio krv i zamalo se onesvijestio. To me jako iznenadilo jer sam već imao mnogo žešćih ozljeda od ove, a i krvi sam se po obdukcijama nagledao i previše, ali eto jako zanimljivo iskustvo...
Rez je bio vrlo čist, zarezao sam pod kožu vrha brade. Kožu sam vratio, nekako zaustavio krvarenje bez šivanja i to je to. Ožiljka gotovo i nema jer je britva napravila vrlo tanki rez (iako dubok). I to je to. Ništa spektakularno. Trenutačno sam u fazi da se opet brijem britvom kao da je plastični nož za mazanje paštete, pa je moguće da će ubrzo biti novi rez. Do tada srdačan pozdrav Adeptu :D
olly
Student brijanja

Post by olly » 12 May 2016, 11:11

E, da nisi spomenuo paštetu, sve bi bilo super.

Ali sad, kad je spomenuta pašteta, mašta radi svašta ... :ROFL
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 12 May 2016, 11:19

A ja kolegi uzvraćam s(p)rdačan pozdrav :D
mirko
Kamisori

Post by mirko » 12 May 2016, 13:33

Adept wrote:
mirko wrote:A da se malo poveca logo nekako mi prazno izgleda i neznam da se proba sa drugom pozadinom jer ova plava ubija nekao slova.

Eto da vratim na temu :wink
A koja je tema izglasana kao default-na, a - jel ti i tamo na njoj mali, a :wink
Ti's ki Praske, stalno mu neki prevelik il' premal... :zaprasketa
Nije problem tema al mislim da bi se sitnim preinakama na logu poboljsalo vizualno raspoznavanje slova .

I da nisam corav bar se nadam :misli
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 12 May 2016, 15:14

Ćo moj, greš va "User control panel" i pod "Board preferences" izabereš pod "My board style:" - "Elegance (Steel Blue)" temu, a što je izglasana tema, dobiš fino demokratskim izborima izabranu temu sa ful velikim, također demokratskim putem izabranim, novim logom našeg demokratskog foruma. I sve je ful veliko i ne kapin un cazzo kojin slovima, ćo moj, bi se tu rabilo poboljšati vizualno raspoznavanje :wink
Si popija biru danas, ćo?
007
Student brijanja

Post by 007 » 12 May 2016, 15:52

Ma ča vas je lipo čitat...
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
olly
Student brijanja

Post by olly » 12 May 2016, 17:31

E, bogme, ako je oćoravio Mirko, onda sam oćoravio i ja :pamet:

Prosilver tema ima minijaturni logo, to ne mogu pročitati čak ni ja, a oftalmologinja mi kaže, da vidim k'o mravac! :fp

Ne dirajte Mirka, čovek zna što govori! :gimme5
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 12 May 2016, 17:51

Ali ljudi - ovaj logo NE RADI jednako na svim temama!
Zato sam i napravio glasovanje, kako bi se odabrala tema NA KOJU će se aplicirati logo.
Za logo ste isto glasovali.
Različite teme se različito ponašaju i logo ne izgleda isto na svim temama.
Kada smo odabrali Elegance (Steel Blue) temu kao default, onda se na nju aplicirao, isto tako odabran, Davorov logo.

I to je to - odabrana tema sa odabranim logom koji se NE VIDI jednako na svim temama, ali se vidi jako dobro na odabranoj temi.

Kada se Davor vrati, još ćemo dodatno uljepšati njegov već sada izvrstan logo, a kako bi cijela stvar, opet velim - na Elegance (Steel Blue) temi, izgledala još i bolje, još privlačnije!
:cheers2
olly
Student brijanja

Post by olly » 12 May 2016, 18:09

Znamo mi sve to, šefe!

Ja samo kažem, da Mirko nije oćoravio. :pamet:

Ja logo čak ni ne gledam. Bilo mi je svejedno dok je bio phpBB logo.

Mene zanima sadržaj foruma, a ne njegov oblik. Ustvari, oblik me zanima tek toliko, da mogu izabrati temu, koja je špartanska, t.j., što manje šarena, razbacana, skakutajuća i slično šminkerajski okićena.

Što se mene tiče, na prosilver temi logo se može čak uklonit. Ja iz te teme ne mrdam ni na što drugo i nije me briga šta se nalazi levo gore. :belj
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 12 May 2016, 18:13

olly wrote: Ja samo kažem, da Mirko nije oćoravio. :pamet:
Ma čorav je ko ćuk jel da nije vidio bi onog viljuškara što ga je opandrčio ;)
mirko
Kamisori

Post by mirko » 12 May 2016, 20:06

Sto se mene tice sve ok samo kad smo poceli tu obnovu izgleda nek bude ko i forum tu smatram vrhunski :wink
olly
Student brijanja

Post by olly » 12 May 2016, 20:07

Taj viljuškar je zbilja zagonetka :fp :lol
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 12 May 2016, 20:12

mirko wrote:Sto se mene tice sve ok samo kad smo poceli tu obnovu izgleda nek bude ko i forum tu smatram vrhunski :wink
NA ZAPOVJED!
;)
Dalton
DE

Post by Dalton » 12 May 2016, 22:34

Nisam bas upratio zadnje navode vezane za logo, ali evo moje zapazanje: mislio sam da ce logo brijacnice ici preko ovog cijelog headera i da ce lijepo biti vidljiv :)

Ako to tek slijedi, moje uvazene isprike, ako ne, onda nek budu neuvazene :skrbo
Da me zena ne bije s teflonem, brijem se ziletom Grebonem! :)

Ralon - jer sve ostalo je za pickice! :)
davor_vfr
Student brijanja

Post by davor_vfr » 25 May 2016, 08:06

Samo da pohvalim radove na forumu.
Logo se sada super stopio sa temom i meni osobno baš dobro izgleda na izabranoj temi (Elegance steel blue).

Svaka čast dečki na izmjenama. :jazavac: :jazavac: :headband: :headband: :headband: :headband:

Edit:
Pregledao sam kako izgleda po ostalim temama... na žalost nije najsretnije rješenje za ostale teme, ali na defaultnoj je :thumbs:
.
..
Ručno kovane britve
http://instagram.com/dmblade#
Post Reply

Return to “General”