Ideje, pritužbe, žalbe, prijedlozi...

Osnovne stvari vezane za forum
Post Reply
pimple8
Student brijanja

Re: Ideje, pritužbe, žalbe, prijedlozi...

Post by pimple8 » 07 Jun 2018, 22:30

Ja neke forume uredno vidim bez greske, na nekima tipa brijacnica zadnje vrijeme ne vidim tu i tamo neku sliku a ima foruma di ne vidim nijednu sliku :)

Ja na racunalu danas nisam vidio slike iz oglasa za zigijev sapun(uploadane tapatalkom) , kad bi kopirao link i sam ubacio u chrome javio bi mi da Connection is not private blabla...
A ne vidim ih ni na tapatalku...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 07 Jun 2018, 22:44

Ja, na našem forumu, preko desktopa (WIN7, Chrome) vidim S.V.E. - od prvog do zadnjeg posta i od prve do zadnje fotke.
Na nekim drugim forumima ne vidim skoro pa ništa, na nekima nešto... (opet preko desktopa).
Nisam išao preko mobitela i/ili tableta (Chrome), a pogotovo nisam išao preko Tapatalka.
No, vidjet ćemo...
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 07 Jun 2018, 23:14

pimple8 wrote:
07 Jun 2018, 22:30
kad bi kopirao link i sam ubacio u chrome javio bi mi da Connection is not private blabla...
U tome i jest stvar!
Podesi da dozvoljavaš prikaz fotke, ako te pita, i da eventualno "razumiješ rizik" - pristani na sve - koliko god ti browser viče kako sve to skupa "nije private" i "nije safe".
To je ta interakcija browsera i Tapatalka - tako barem, ako imaš problema, riješiš problem sa browserom.
Post Reply

Return to “General”