9 GODINA FORUMA! A to - nije mala stvar...

Osnovne stvari vezane za forum
Adept
Steven Hawking brijanja

9 GODINA FORUMA! A to - nije mala stvar...

Post by Adept » 08 Dec 2017, 18:09

Poštovana gospodo forumaši,
Prije neki dan gledao sam malo po našem forumu, prisjećao se nekih prošlih vremena - vremena nastanka našeg foruma, njegovih početaka i povoja - kako u lijepoj našoj, tako i šire.
Naš je forum, i dan danas, uvjerljivo najveći forum svoje vrste na ovim prostorima. Sa ponosom mogu reći kako je ovaj forum odavno nadrastao svoje granice i sada smo forum međunarodnog karaktera. Sukladno tome, ovaj je forum i najbogatiji znanjima vezanim uz naš hobi. Onaj tko hoće, zasigurno može na njemu pronaći odgovor na skoro svako beginner, ali (volio bih vjerovati) i na svako intermediate pitanje povezano sa našim hobijem. Ovo o čemu mi svakodnevno razgovaramo vrijedna je nadogradnja znanja i predstavlja šlag na tortu - to je, usudio bih se reći, profi glazura koja cijeloj stvari daje jednu višlju i ozbiljniju dimenziju.
Posebno bismo trebali biti ponosni na onu kutiju koja kruži među članovima jel je to jedna inicijativa koja je rijetka, dobra i svake hvale vrijedna. Vaše SOTD fotografije vrlo su vrijedan dodatak našem forumu. Vaše nesebično dijeljenje znanja i informacija čimbenik je koji povezuje ovu zajednicu.
Istina jest kako ovaj hobi nije ne-znam-ni-sam-kako-poznat - govorim o ovdašnjim krajevima i još predstavlja "neotkriveni kontinent" (među svim starosnim skupinama muškaraca). Činjenica jest kako i dan danas ima muškaraca (opet velim - svih starosnih skupina) koji čak znaju i ismijavati bilo kakvo preferiranje klasičnog/mokrog brijanja, ali to je samo dokaz kako ima ljudi koji ne znaju da im je na dohvat ruke nešto što im uvelike može poboljšati jedan važan dio svakodnevnog života.

Vrlo nedavno, naš je forum i službeno napunio 9 godina starosti, a to... nije mala stvar, vjerujte mi!

Kroz forum je prošlo puno ljudi i svatko od njih u forum je utkao nešto svoje. Forum je, polako ali sigurno, rastao. Danas smo tu gdje jesmo i ja sa ogromnim guštom gledam na to minulo vrijeme.
Slijedeće godine, nešto prije ovog doba, naš će forum napuniti deset godina postojanja, 10 godina edukacije muškog svijeta o tome što znači obrijati se "kako-Bog-zapovijeda", 10 godina utjecaja na živote ljudi koji su prepoznali (prvenstveno zdravstvene) aspekte ispravnog odnošenja prema brijanju i svemu onome što ono sa sobom nosi.
I to je jako dobro!
Puno mi toga pada na pamet vezano uz obilježavanje te važne obljetnice.. nešto će se od toga i ostvariti - sigurno, u suradnji sa svima vama. Vaši će prijedlozi i ideje (u za to dezigniranoj temi) tu biti, u svakom slučaju, od presudnog utjecaja.
Forum čine ljudi koji u njega malo po malo uspu dijelić dijelić svojeg skupog i važnog osobnog vremena, svoje volje, ustrajnosti, znanja i iskustva. Osobno mi je čast i veliko zadovoljstvo sa svima vama podijeliti svakodnevno koji redak, koju informaciju, fotografiju, zezanciju.
Ne ostaje mi ništa drugo doli vam svima, od srca, zahvaliti na doprinosu našoj zajednici i apelirati na vašu svijest o tome kako ste ponosni dio jedne obitelji koja dijeli određene interese - interese koji nikada nikome nisu učinili ništa nažao, a velikom su broju muškaraca uvelike olakšali svakodnevni život!

Još jednom, gospodo, hvala!
Sretna vam deveta godina foruma "Brijačnica" :cheers2

Adept
mirko
Kamisori

Re: 9 GODINA FORUMA! A to - nije mala stvar...

Post by mirko » 08 Dec 2017, 18:52

:cng :cng :cng :cng

Predlažem jedno veliko okupljanje negdje gdje je svima skupa donekle blizu ima nas od svuda pa eto ako prijedlog prodje mozemo dogovarat lokaciju.

Najam kuca il nesto sl koliko znam ima nas gurmana ovdje podosta slozimo peku specemo janjca i sl pivica vinceko itd i bolje od toga iskreno za mene ne postoji.

Eto godina dana je dosta pa razmislite o prijedlogu.

:cheers2
sapat
Shaveta

Post by sapat » 08 Dec 2017, 19:07

Opa! Pa to je super, 9 godina za forum nije malo!

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
cybershaver
Shaveta

Re: RE: Re: 9 GODINA FORUMA! A to - nije mala stvar...

Post by cybershaver » 08 Dec 2017, 19:23

mirko wrote::cng :cng :cng :cng

Predlažem jedno veliko okupljanje negdje gdje je svima skupa donekle blizu ima nas od svuda pa eto ako prijedlog prodje mozemo dogovarat lokaciju.

Najam kuca il nesto sl koliko znam ima nas gurmana ovdje podosta slozimo peku specemo janjca i sl pivica vinceko itd i bolje od toga iskreno za mene ne postoji.

Eto godina dana je dosta pa razmislite o prijedlogu.

:cheers2
Ovaj prijedlog smatram definitivno uvazenim ImageImageImage

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Točionik je izvor života.
miha
Kamisori

Post by miha » 08 Dec 2017, 20:01

Samo tako dalje :!!
olly
Student brijanja

Post by olly » 08 Dec 2017, 20:31

Ohoho, 9 godina! Pa to je velika stvar!

Hvala vam svima što mogu biti dio toga!

Bravo, @Adept, na divnim riječima, kojima si zaokružio ovo naše divno druženje!

Još na mnoge godine! :cheers2
Domsy
DE

Post by Domsy » 08 Dec 2017, 21:46

Ovaj forum pratim od kada je bio još dosta mlad, i stalno mi je žao što se nisam tada učlanio, međutim tad sam imao samo teoretskog znanja
o ovom našem hobiju, pa nisam imao što za reći, a ovdje sam naučio sve što se tiče teorije, sad se baš pomalo prisjećam nekih legendarnih članova koji
nažalost nisu više dio foruma, a koji su mu jako puno pridonijeli i od kojih sam jako puno naučio, neki su bili stvarno vrhunski meštri i postavili
ljestvicu vrlo visoko, nije lijepo nikog izdvajati ali moram spomenuti jednog gospodina iz Crikvenice...
Nevjerojatno je i meni pomalo nezamislivo koliku količinu vremena i energije ulaže naš Adept u ovaj forum, naravno ima tu još članova koji se
posebno ističu, ali svi bivši i sadašnji članovi su itekako ostavili svoj trag.

Bolje da se ostavim patetike i kažem da je Mirkov prijedlog najbolji i da bi svi trebali bolje razmisliti o izvedbi istog... :)
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 08 Dec 2017, 21:49

I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
morr
Kamisori

Post by morr » 09 Dec 2017, 12:24

A što reći, živjeli! :cheers2
perpetum
Shaveta

Post by perpetum » 09 Dec 2017, 13:23

Živio forum !
Ragnar123
Kamisori

Post by Ragnar123 » 09 Dec 2017, 13:53

Ovaj forum me je dosta pomogao te sam tome zahvalan i čestitke cjelom forumu 9 godina nije malo idemo dalje :cheers2
Stay sharp my friend :shaving:
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 09 Dec 2017, 15:27

Čestitke svima nama :jazavac: :cng . Ne bi volio kvariti slavlje, ali budući sam jedan od starijih članova dozvolite mi da podijelim sa vama jednu sumnju.
Moje svakodnevno brijanje traje otprilike kao i prosječan seks. Da smo prije 9 godina pristupili nekom forumu koji njeguje klasičan seks, koliko li smo samo propustili :cry: .....
mirko
Kamisori

Post by mirko » 09 Dec 2017, 17:27

:vidiga :lol :ROFL Praske da bi riječ rekao :ROFL
zigi
Kamisori

Post by zigi » 09 Dec 2017, 18:56

Srecom sam vas nasao na ovom forumu.
Srecom pa nije forum o "KLASICNOM SEKSU".
Srecom sam vas nasao i sad volim brijanje.
Sretnih 9 cestitam forumu (9 nije malo)
I jedna prigodna:
Image

Sent from my whatever, using TABAC
zdravo
DE

Post by zdravo » 10 Dec 2017, 11:17

Sta reci nego WOW, cestitam na uspjesnih 9 godina postojanja, djelovanja i educiranja ljudi na nesto sto je prije svega zdravije, jeftinije i mnogo zabavnije od brijanja brijacem sa 10-20 ostrica, nekakvim kuglagerima, baterijama i sl karafekana sa cjenama od 5-10€ po komadu.
Momci svaka cast, samo tako nastavite!
Nadam se da cu i ja bar malo pomoci oko toga.

BTW
Forume sam otkrio pocetkom 2000-ih i od tada sam clan bar njih 20-ak.
Od nekih opcenitih, do auto foruma, pc/hardware foruma, foruma o RC-u, detailingu, elektronici, satovima i td.
Tu sam upoznao mnogo zanimljivih i dobrih ljudi koji su spremni pomoci na razne nacine, i sam sam takav.
I to ljudi iz cijelog svijeta, od USA, UK, hrvatske, BiH, MK i td.

Poslano sa mog LG G6 koristeći Tapatalk
Post Reply

Return to “General”