Bay rum sample

the_bulk
DE

Bay rum sample

Postby the_bulk » 13 Apr 2017, 18:18

Ako ima tko nešto da mi stavi u neku manju boćicu ili tako nešto da pošalje. Nigdje kod nas ne mogu naći ,a baš me interesira kakav je to aftershave.
Naravno ,ako zna netko gdje ima kupiti kod nas recite.

nemesis
DE

Re: Bay rum sample

Postby nemesis » 13 Apr 2017, 19:19

Evo http://www.danijel-cosmetics.com.hr/pot ... e-brijanja

Mislim da je dućan negdje u Petrinjskoj ako si iz Zg-a

Edit

Lažem,u Ozaljskoj su... Vidiš,mogo bi se sutra zaletit do njih..

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 13 Apr 2017, 19:27

Dečki, odite i uzmite si Lustray BR i Pinaud Virgin Island BR i pomješajte ih u omjeru 50:50. Ja to koristim stalno, a dao sam i Prasketu da proba.
Meni je taj combo izvrstan.

nemesis
DE

Postby nemesis » 13 Apr 2017, 19:31

Još ću i kemičar postat :D :D

Joj,opet ode 100 kn...morat ću maknut ovaj forum :fp :fp

:mrgreen:

marn
Naučnik brijač

Postby marn » 13 Apr 2017, 19:51

Natočim ti ja i bay rum i bay rum lime sample samo trebaš doc do mene s bocicama

Sent from my iPhone using Tapatalk

the_bulk
DE

Postby the_bulk » 13 Apr 2017, 20:03

Hvala ljudi. Javio se član foruma da će poslati.

Ako mi se dopadne idem onda po ovu kombinaciju što je Adept predložio.

Praskaton
Naučnik brijač

Postby Praskaton » 13 Apr 2017, 20:55

Adept wrote:Dečki, odite i uzmite si Lustray BR i Pinaud Virgin Island BR i pomješajte ih u omjeru 50:50. Ja to koristim stalno, a dao sam i Prasketu da proba.
Meni je taj combo izvrstan.

I meni se ta kombinacija jako sviđa....

opat
DE

Postby opat » 13 Apr 2017, 21:59

Meni (i puno ljudi) vecina Bay Rum-ova iritira kozu do zla boga -- crvenilo, lice gori iznutra i izvana. Problem je u klincicu (Pinaud-ov, Captain's Choce, i Ogallala su krcati klincicem (cloves)) tako da ja pravim svoj Bay Rum AS -- West Indian Bay Leaf etericno ulje (Pimenta Racemosa) i Lime etericno ulje sa aloe juice, witch hazel i alkoholom -- i to je to.

Pinaudov kolacic (mirisi na gingerbread kolacice -- moji klinci obozavaju Bay Rum, kcer me cak pitala jel moze probati -- moze li malo gucnuti) koristim iskljucivo kao aftershower body splash: punu saku pa na prsa, vrat, cak i kosu -- okupam se u njemu doslovno. Ljeti predvecer nema nista bolje -- poslije plaze, kupanja i tusiranja pa muska doza Pinaud-ovog Bay Ruma, cista polo majica, lanene hlace, lagane boat mokasinke i onda djir na rivu, kafic, ekipa iz djetinjstva i pice (ili 5). Moja zadnja 2 ljeta in the nutshell. Dalmacija, ljeto i Bay Rum -- kud ces bolje?

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 13 Apr 2017, 22:08

E baš zbog te Pinaudove izražene arome "kuhanog vina", ja ga miješam sa Lustrayevim BR-om koji ima "čistiji" miris i potentniji je na alkoholu.
Na taj način značajno razblažim taj "božični kick" Pinauda i pojačam ga po alkoholu.
Reziultat je, meni barem, jedan blend koji daje najbolje iz oba svijeta.
Probao sam raznorazne BayRumove - pa i Ogallala Double Strength, a što mi je fenomenalna stvar, vrh - i nikad nikakvih problema, pače - post filing BR-a ne mogu nisačim usporediti.

opat
DE

Postby opat » 13 Apr 2017, 22:20

Je -- uvijek sam bio i biti cu ljubomoran na face koji pljuskaju Bay Rum na svoja lica bez problema. Ja jednostavno nisam taj -- izgorim, osjecaj je ko da sam lezao na suncu cijeli dan na prvom danu ljetovanja. Ali je --malo je presladak, sto je po meni ok, ali samo ljeti. Ljeti se mirisi rasprse, opuste i poprime druge karaktere i dimenzije jer se takmice sa vjetrom i svim ostalim mirisima i senzualnostima koje ljeto pruza. Zimi je miris ukosten, koncentriran, mozda je "vojnicki" prava rijec -- na kozi, ispod odjece, nema carolije u njemu -- puca te u nos jednodimenzionalno, snajperski i to je to.

Neki mirisi, vazno je dodati, pale samo zimi jer ih toplina/vrucina unisti i nacini pisalinom od najkuzeljave macke. Ali mirisi kao sto je Bay Rum, IMHO -- stvarno igraju ljeti. Bozanstveno.

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 13 Apr 2017, 22:28

opat wrote:Je -- uvijek sam bio i biti cu ljubomoran na face koji pljuskaju Bay Rum na svoja lica bez problema. Ja jednostavno nisam taj -- izgorim, osjecaj je ko da sam lezao na suncu cijeli dan na prvom danu ljetovanja. Ali je --malo je presladak, sto je po meni ok, ali samo ljeti. Ljeti se mirisi rasprse, opuste i poprime druge karaktere i dimenzije jer se takmice sa vjetrom i svim ostalim mirisima i senzualnostima koje ljeto pruza. Zimi je miris ukosten, koncentriran, mozda je "vojnicki" prava rijec -- na kozi, ispod odjece, nema carolije u njemu -- puca te u nos jednodimenzionalno, snajperski i to je to.

Neki mirisi, vazno je dodati, pale samo zimi jer ih toplina/vrucina unisti i nacini pisalinom od najkuzeljave macke. Ali mirisi kao sto je Bay Rum, IMHO -- stvarno igraju ljeti. Bozanstveno.

:cheers2

Vucko
Početnik

Postby Vucko » 29 Apr 2017, 01:09

Opat, ako nije problem mozes li reci gde nabavljas etericno ulje west indian leaf-a? Nisam ga uspeo naci nigde.

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 29 Apr 2017, 13:52

Vucko wrote:Opat, ako nije problem mozes li reci gde nabavljas etericno ulje west indian leaf-a? Nisam ga uspeo naci nigde.

Izvrsno pitanje!!!

opat
DE

Postby opat » 01 May 2017, 22:51

Adept wrote:
Vucko wrote:Opat, ako nije problem mozes li reci gde nabavljas etericno ulje west indian leaf-a? Nisam ga uspeo naci nigde.

Izvrsno pitanje!!!

Sorry sto nisam uhvatio ovo pitanje.

Obicno na ebayu: http://www.ebay.com/itm/Essential-Oil-B ... 2790569166?

A mozes nabavljati i fragrance oil (sto onda opet ovisi koliko su klincica i narandze stavili uz bay) pa i njega dodavati da pojacas: http://www.ebay.com/itm/Barnhouse-Bay-R ... 2214047242?

Vucko
Početnik

Postby Vucko » 26 May 2017, 19:18

Mislio sam negde iz radnje nabavljas :) Ne koristim mirisna tj fragrance ulja vec samo etericna, ne volim hemikalije da stavljam na kozu :D Hvala na odgovoru svakako, izgleda ce svakako morati da se porucuje preko grane ^^

Return to “Kozmetika”