Popis dobrih internet trgovina

Često postavljana pitanja
tux-scooby
DE

Re: Popis dobrih internet trgovina

Post by tux-scooby » 26 Nov 2016, 21:07

Cyber monday je vrijeme popusta na web shopovima :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
morr
Kamisori

Post by morr » 01 Dec 2016, 09:01

Htio bih podijeliti iskustvo s shopom The English Shaving Company - https://www.theenglishshavingcompany.com/ jer su se pokazali i više nego fer i susretljivi. Također i nezadovoljstvo našom omiljenom Hrvatskom Poštom, ali mislim da svi imamo nekakvu horor priču s istima.

Tijekom free shipping promocije, uzeo sam Phoenix and Beau – Spitfire. Zbog free shipping promocije, šalju bez tracking numbera, ali dosad nisam imao nikakvih problema zbog toga.

Nakon što paketić nije stizao mjesec dana odlučio sam kontaktirati TESC mailom. Odgovorili su da je paket poslan te da je vjerovatno do naše pošte.
OK, odem do pošte da bih čuo da je ekipa dan prije vratila paketić jer "nitko nije došao podići ga". "A kako da ga podignem kad nisam dobio obavijest niti je poštar zvonio?!" (žena je cijeli dan kod kuće...hm možda i bolje da nije zvonio :skrbo ) Dobijem blago teleći pogled i informaciju da je poštar iz drugog poštanskog ureda, ovaj ured nema svog poštara...

"OK," smireno opet ja, "mogu li dobiti nekakvu potvrdu da ste paketić vratili pošiljatelju u Englesku, mislit će ljudi da ih varam..." Odgovor: "A ne, ne izdajemo mi potvrde za to..."

I tu se rasprava nastavila, ali ispada da oni apsolutni nikako ne odgovaraju ako ne dostave pošiljku i/ili papirić. Napominjem da niti u jednom trenutku nisam bio neugodan jer su cure tamo inače ok. Ako sam i imao problema dosad s poštom je zbog njihovog debilnog sustava, a ne zaposlenika.

Nadalje, opet sam kontaktirao TESC i objasnio situaciju. TESC su isti dan poslali novi paketić sa sapunom i sampleovima koji je stigao za 3 radna, no questions asked!
Svaka čast! Od sada ću tamo definitivno kupovati češće, a i to što odbijaju porez je samo dodatni razlog.

P.S. Mogu još usput pohvaliti i shavelounge.co.uk na korektnoj i brzoj dostavi i besplatnim lamicama.
Likvor
Shaveta

Post by Likvor » 01 Dec 2016, 09:10

morr wrote:Pošta...
Vlastiti primjeri:

Primjer1:
Meni su paket iz Kine pri dolasku samo bacili na hrpu "vratiti pošiljatelju". Poštar je ostavio ceduljku ali su u pošti sao frknuli paket na drugu hrpu.

Primjer2:
Došle mi Astra Lamice ali poštarica je samo napisala ime i prezime i adresu na papiriču i ništa drugo. U pošti su tražil moj paket jedno pola sata jer nisu znali kada je stigao.

Problem je što iako posjeduju računala, ne znaju i ne žele se s njima koristiti kak spada. Recimo umjesto da me searchaju u računalu pa vide kada je paket stigao, oni ne unesu u bazu podataka i možeš se na glavu postaviti jer im je tad search engine oči s naočalama plus dvije ruke.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 01 Dec 2016, 10:40

Ma sve je do postara koji nosi, ovaj moj je vrh lik. Ima br mobitela od svakog, tip me nazove kad ima paket i dogovorimo se za lovu i kad ce i di ostavit.. kad je neka zamjena samo ubace papiric, nece ni pozvonit

Sent from my Le X820 using Tapatalk
Beco
Kamisori

Post by Beco » 01 Dec 2016, 22:18

U zadnje vrijeme paypal radi problem s currency convertorom i naplaćuju po svom tečaju bez obzira što je namješteno u postavkama da user želi naplatu po tečaju banke koja izdaje karticu.

Otprilike 6-12% naplaćuju više za svaku transakciju.
Pošto to još nije popravljeno savjetujem svima da ne koriste paypal dok se ta stvar ne sredi i da koriste direktno kreditnu karticu.
davor25
DE

Post by davor25 » 02 Dec 2016, 21:37

Beco
Kamisori

Post by Beco » 02 Dec 2016, 22:24

davor25 wrote:https://www.theenglishshavingcompany.com/ - opet imaju free shipping
Traje do 12.12.

Imaju u ponudi Wickhams i OSP sapune
Beco
Kamisori

Post by Beco » 06 Jan 2017, 22:18

English shaving company 15% popusta na sve + tax free
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 25 Jan 2017, 18:28

Ovo mi se čini kao OK - za one koji to vole:
http://www.shaving.ie/products/ikon-el- ... conds.html
Pošto nisam u SE svijetu - slobodno me ispravite ako negdje ima povoljnije, a da je u EU pa da vas ne kači carina...
olly
Student brijanja

Post by olly » 25 Jan 2017, 18:29

Odlična cijena!
Sven
Britva

Post by Sven » 25 Jan 2017, 18:51

Adept wrote:Ovo mi se čini kao OK - za one koji to vole:
http://www.shaving.ie/products/ikon-el- ... conds.html
Pošto nisam u SE svijetu - slobodno me ispravite ako negdje ima povoljnije, a da je u EU pa da vas ne kači carina...
Dajte dosta sa tim ponudama! Nimalo ne pomažete mojem kućnom budžetu. :)
Znao sam da ne smijem otvarati link. Taman sam SIngle Edge naručio prije tjedan dana, i sad je već ovo na listi želja :)
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 25 Jan 2017, 19:00

Sven wrote:Dajte dosta sa tim ponudama!
Image
007
Student brijanja

Post by 007 » 25 Jan 2017, 20:30

Dobra cijena definitivno! Jest da je secondas, ali nije bitno.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Tomo
DE

Post by Tomo » 17 Feb 2017, 21:55

Adept wrote:
007 wrote:Naletio na zanimljivu stranicu - https://www.themodernman.co.uk/

Ima nekih zanimljivih cijena i ono što je podosta zanimljivo je da imaju besplatan shipping za potrošenih 15 funti. A to se dosta lako ispuni!

BTW. Cijene za Feather AC lamice su više nego povoljne. Gotovo duplo jeftinije nego na većini drugih stranica
Zanimljiva trgovina!
Ja sam kod ovih uzeo svoj merkur 34c, dosao je za tjedan dana uredno zapakiran. Jedino kaj mi nisu poslali mailom obavijest da su otpremili posiljku nego je postar donio doma bez prethodne najave
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 17 Feb 2017, 21:59

A što dečki imaju dobru fotku triesčetvorke, čudo jedno :D
Ovo sam naknadno skužio - njihov opis 34C HD: "Stainless steel and super-strong..."
Post Reply

Return to “F.A.Q.”