Barrister And Mann

pimple8
Student brijanja

Re: Barrister And Mann

Post by pimple8 » 03 Jun 2018, 22:06

stanisinjo wrote:Odlična je Sevilja. A salje li ovaj sajt za ove prostore i koliki je shipping??

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
Pa da, salje, zato sam to i objavio. Postarina je slicna maggardu, nije skupo. Ima cak i opciju ground shippinga za alkohole samo putuje dosta dugo.
Napomena - sve cijene su u kanadskim dolarima.

Ja se dvojim, jer iako mi je reserve baza odlicna, bojim se da mi se miris seville ne svidi odnosno da bude kao i neki drugi barbershopi koje sam probao i nisam bio odusevljen....

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 05 Jul 2018, 16:13

Prvi B&M koji sam probao. Miris je ugodan i iako to nije moj tip mirisa zanimljiv je definitivno. Miris na stranu, ovo je sapun koji me najviše podsjeća na onu "hrpu parfimiranog loja" zvanog Tabac. Iznimna klizavost koja se osjeti već kad kreneš s malo napunjenom četkom po mokrom licu. Zaštita vrhunska. Zalihostna klizavost Image također. Odličan. Image
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 23 Jul 2018, 15:53

Interesantan video o Barrister Reserve bazi
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 03 Aug 2018, 11:20

Taking inspiration from the swamps and churchyards of the city, we combine vetiver, oakmoss, black pepper, cocoa, labdanum, and cedar to produce a deep, cold scent suited to the chilly, bitter days of late October. Gloomy, rich, and perversely elegant, Hallows is a reminder of why men once feared the dark.
Evo za sve one koji žele mirisati kao ''čokoladna smrt'', močvare i groblje iliu kako je to morr rekao ''voodoo noćni provod u močvarama Louisiane'' - Hallows je dostupan za narudžbe.
morr
Kamisori

Post by morr » 03 Aug 2018, 18:24

Stavio je starog kosturka na kutijicu umjesto rendgenske čavlima probijene lubanje. Možda zbog nedavnog prozivanja za širenje sotonizma. Vrag ( :mrgreen: ) će ga znati.
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 10 Oct 2018, 20:16

morr wrote:Stavio je starog kosturka na kutijicu umjesto rendgenske čavlima probijene lubanje. Možda zbog nedavnog prozivanja za širenje sotonizma. Vrag ( :mrgreen: ) će ga znati.
Sad ga prozivaju da je tog kosturka uzeo odnekud :) haha ludog naroda..

15.11. Izlazi novi Waves u reserve bazi koji bi trebao biti miris starog gillette aftershavea wild rain.

Takodjer, neka novaa baza je u najavi.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Post Reply

Return to “Sapuni za brijanje”