Arko sapun

olly
Student brijanja

Re: Arko sapun

Post by olly » 30 Jun 2017, 19:47

Ja sam nekada davno, na mojim brijačkim početkima znao kapniti kap sandalovine na četkicu, na koju sam već nakupio sapun.

Sada više nemam potrebe za time, svejedno mi je kakav je miris sapuna, dok su njegove performanse odlične.
Rasiergel
DE

Post by Rasiergel » 03 Feb 2018, 18:53

Jedan trik sa stickovima
Arko se npr. lako nanosi na lice no da bih imao još više pjene urežem jedno 2-3 cm znak ljestvi u stick odozgora i lagano s prstom pritisnem da se taj gornji dio mrvicu zatvori a iznutra je i dalje zarezano. Kako nanosim na lice to uvijek ostane zatvoreno bez da se sapun raspada ali imam puno više sapuna na licu prije izrade sa četkom nego bez toga. Kad se sapun posuši trebao bi imat skroz izraubanu površinu koja je spremna za iduče brijanje.
To bi možda bilo dobro za palmolive sapun ali vjerojatno sam jedina osoba koju taj sapun živcira.

I još nekaj, prije izrade pjene utrljam malo sapuna u četku i s prstima napravim pjenu u četki onako dosta rijetku, ali skužio sam da je izrada na licu lakša i puno bolja
Domsy
DE

Post by Domsy » 06 May 2018, 18:58

Vidio sam negdje na netu da Arka drzi Konzum, e sad dali ga drze manji Konzumi ili samo oni veliki i dali se to odnosi na one Konzume u Hrvatskoj,
jer mi se čini da su stranice gdje sam to vidio bile na nekom drugom jeziku iako sličnom našem, btw zna li netko ima li ga igdje u Splitu jer
se sjećam da mi se dida brijao s njim ali to je bilo još devedesetih...
franc79
DE

Post by franc79 » 06 May 2018, 21:15

Domsy wrote:
06 May 2018, 18:58
Vidio sam negdje na netu da Arka drzi Konzum, e sad dali ga drze manji Konzumi ili samo oni veliki i dali se to odnosi na one Konzume u Hrvatskoj,
jer mi se čini da su stranice gdje sam to vidio bile na nekom drugom jeziku iako sličnom našem, btw zna li netko ima li ga igdje u Splitu jer
Imaš na pazaru auta na više mista.
Cijena od 10 do 20 kn!
Domsy
DE

Post by Domsy » 06 May 2018, 21:58

Hvala stari, čovječe otkad nisam bija na pazaru auta, mislim da je u međuvremenu prominija lokaciju, sad je to valjda di je TTS...
Domsy
DE

Post by Domsy » 06 May 2018, 22:07

Uh sad sam pročitao da je na Dračevcu, stvarno sam van toka zadnji put sam bia na pazaru auta prije otprilike 20 god.
Nikad mi ne bi palo na pamet tamo tražit Arka, mislija san da tamo mogu pronać samo metalne predmete a ne kozmetiku. :D
Getriba94
Shaveta

Post by Getriba94 » 09 May 2018, 00:00

Domsy wrote:Vidio sam negdje na netu da Arka drzi Konzum, e sad dali ga drze manji Konzumi ili samo oni veliki i dali se to odnosi na one Konzume u Hrvatskoj,
To je vjerojatno arko krema u tubi jel?
Nisam kremu probo al sapun je nepobjediv omjer kvalitete i cijene :)

Sent from my D6603 using Tapatalk

Deskdiver
DE

Post by Deskdiver » 09 May 2018, 09:39

Upravo sam prvi put probao Arko Sensitive kremu za brijanje - to je top (bar meni koji nemam puno iskustva, ali sam već svašta probao). Recimo ova krema mi ful baca na Truefitovu extra sensitive i to ne samo zbog lavande a cijene su neusporedive... Morat ću probati i sapun...
Domsy
DE

Post by Domsy » 09 May 2018, 22:14

Ne, kolega to što sam vidio u ponudi je bio sapun, čini mi se da su kreme nekako rjeđe u ponudi...
Post Reply

Return to “Sapuni za brijanje”