Arko sapun

Ancre
Kamisori

Re: Arko sapun

Post by Ancre » 23 Apr 2013, 18:12

Ni ja nisam peimjetio isušivanje lica s Arkom. Samo isušivanje sinusa. :mrgreen:
balansero21
DE

Post by balansero21 » 08 May 2013, 18:20

Bog ja sam imao isti problem sam što sam kasnije skužio da mi se četkica istrošila. Naime nisam uspijevao napraviti dobru pjenu a iskreno ne obožavam kad je sapun u sticku. Jedan brico mi je rekao stisni ga i biće bolje. Bio je to pun pogodak. Kad sam to napravio rezultat me oduševio, dobio sam sapun formiran u klasični pravokutnik a kutija koju imam od prije odgovara kao salivena. Kad je došla nova četkica(niveta) stvar je postala vrhunska. Pjena je odlična a miris(netko je pitao) mi liči na neki deterdžent, nije loš jer ja ne volim slatkaste mirise.
uto
Kamisori

Post by uto » 08 May 2013, 20:42

Gdje je Fripo Saan u Ilici? I dajte još neke dućančiće gdje se da naći štogod od kozmetike, opreme i sl...
Calvitium non est vitium, sed prudentiae judicium.
...bijah malo AFK u zadnje vrijeme. ;-)
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 08 May 2013, 21:19

balansero21 wrote:Bog ja sam imao isti problem sam što sam kasnije skužio da mi se četkica istrošila.
Za tu ti hipotezu nije potreban Bog! :mrgreen: *

*Za one koji nisu skužili smisao ove vrhunske provokacije, odguglaj Laplace The God hypothesis!
pashtashuta
Mach III

Post by pashtashuta » 09 May 2013, 06:48

fripo san ti je nakon vinogradske kad ides prema crnomercu na lijevoj strani. ili ako oces nako reljkoviceve nakon keindl sporta doucana s biciklima i pored trovaca
balansero21
DE

Post by balansero21 » 09 May 2013, 12:15

Slice wrote:
balansero21 wrote:Bog ja sam imao isti problem sam što sam kasnije skužio da mi se četkica istrošila.
Za tu ti hipotezu nije potreban Bog! :mrgreen: *

*Za one koji nisu skužili smisao ove vrhunske provokacije, odguglaj Laplace The God hypothesis!
malo si izvukao iz konteksta, glavna priča je da se arco stisne i tako dobije sapun klasičnog oblika. četkica je samo usput, stara je izgledala dobra(balea) ali se ispostavilo da se istrošila. to je to ali dobar ti je komentar!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 19 Jun 2016, 00:29

Pošto vidim kako se probudila rasprava o ovom sapunu... ;)
Meni je Arko bio fenomenalan performer!
Lakoća kojom je davao brdo vrlo fine pjene zasjenila bi i puno, puno skuplje i razvikanije sapune.
Ali... ja nikako nisam mogao pregrmiti njegov miris... nikako... :fp
I tu je meni taj fenomenalni performer pao na ispitu - ne mogu se brijati sapunom čiji mi miris toliko ne paše - pa koliko god da on bio dobar performer.
Ali onome kome taj miris ne smeta, ovaj će sapun DEFINITIVNO pružiti izvrsna brijanja - tu nema sumnje, nikakve.
lutherus
Britva

Post by lutherus » 19 Jun 2016, 07:06

Arko je super sapun. Mirisom me podsjeća na ono nešto čisto, na bakino dvorište, i tak to. Obično ga kupujem u diskovima, u maloj plastičnoj kutijci.
zigi
Kamisori

Post by zigi » 19 Jun 2016, 08:02

Malo sam potegao temu u SOTD-u posto sam ga doslovno zaboravio, a vidim ga prije svakog brijanja, gleda me iz prikrajka i ceka vec vise od godinu dana.
Ovdje ga ne spominjemo vec duze vrijeme a ima i novih clanova, da se razumijemo nisam niti ja neki Pantelija na forumu, koji kroz iscitavanje aktivnih postova i temeljem toga nabavljaju opremu a mi pisemo i hvalimo samo neke "zapadnjacke finte". Nakon sto sam ga ponovo uzeo u ruke nisam mogao ostati ravnodusan, jer ovo je jedan jeftini sapun, odlicne klizave pjene koji bi svi trebali barem probati.

Sent from my iPhone using Tapatalk
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 19 Jun 2016, 09:19

Slican mu je LaToja stick, isto vonja na detergent, jeftin i daje dobru pjenu

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
ender2811
DE

Post by ender2811 » 19 Jun 2016, 09:43

Mislim da je opce prihvaceno misljenje da je arko vrlo dobar sapun. Ja jos nisam procitao losu ocjenu performansi. Ni ovdje ni vani. Problem je taj miris. Mirisom me podsjeća na onaj stari smeđi sapun za rublje plus limun i sve skupa je dosta gadno i onda da stvar bude jos gora, treba jedno tri brijanja da istjeras taj miris iz cetkice. Ili to ili dobar egzorcizam.
I onda, iako je pjena super, i brijanje koje ti omogucava je super, jednostavno mi se ne da trpit taj miris. Imam drugih opcija.
Za nekoga kome taj miris nebi smetao i kad uzmes u obzir cijenu, arko je vrhunski proizvod za brijanje. Tu nema diskusije. Ja isto taj sapun stavljam u kategoriju proizvoda koje svi pocetnici wet shaveri moraju isprobati.
BTW meni je sa Tabacom ista situacija :dunno
It's always funny until someone gets hurt. Then it's just hilarious.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 19 Jun 2016, 10:01

Ma Tabac je još gori, to samo Praske može koristit na tone :ROFL
lutherus
Britva

Post by lutherus » 19 Jun 2016, 10:18

Dobar je tabac a miris mu je baš ono muški, mačo. Uz brut mi zabranjen za ured :fp
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 19 Jun 2016, 10:28

lutherus wrote:Dobar je tabac a miris mu je baš ono muški, mačo. Uz brut mi zabranjen za ured :fp
:D
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 19 Jun 2016, 12:14

Ne dirajte Tabac. Začudili bi ste se koliko ga žena smatra vrlo muževnim. Generacija njihovih očeva zamijenila je fougere sa ženskastim cvjetnim mirisima, cijela je tu još metroseksualizacija uletjela tako da kad osjete straight forward muški miris... neću dalje. Ja sam imao samo dobra iskustva do sada. :smoke:
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Post Reply

Return to “Sapuni za brijanje”