Palmolive sapun u stiku

Soprano

Palmolive sapun u stiku

Post by Soprano » 30 Oct 2014, 21:33

Image

Image

Naletio u Muiller-u na ovaj sapun za svega 9,90 kn . Jos jedan proizvod kojem cijena (NE) odredjuje kvalitetu .

Sapun tezi cca 50 grama , dolazi u kutijici kao na slici a , sam sapun je oblozen alu folijom .

Prednosti :

-Bogata pjena
- Brza izrada pjene
- Ugodan i ne toliko intezivan miris

Mane :

- Po meni losa ambalaza sapuna ( Alu folija ) . No ne treba se obazirati previse na to , s tim da je cijena sapuna ne punih 10 kn .
- Nakon utrljavanja sapun ne ostaje na cetki .Nego ga morate nanositi svaki novi put , za svaki novi prijelaz . ( Mislim da je to i kod ostalih sapuna , nemam bas iskustva s njima ).

Moja preporuka svima koji hoce kvalitetan , low budget sapun . Jer stik je zanimljiviji i lakse se nanosi od sapuna u Bowl-u :D
monkeylord
Shaveta

Re: Palmolive sapun u stiku

Post by monkeylord » 30 Oct 2014, 21:42

Sapun je izvrstan, definitivno best buy. Što se tiče nanošenja sapuna...pretpostavljam da ga natrljavaš u četku. Probaj ga dobro namočiti prije brijanja i natrljati u bradu pa onda krenuti sa četkom, pjene i više nego dovoljno za 3 prolaza. Ili ako već želiš puniti četku probaj ga naribati u posudu , što sam ja prije radio.
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 30 Oct 2014, 21:52

Meni je to šupalj sapun.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Soprano

Post by Soprano » 30 Oct 2014, 22:17

- Naftas : Ti sigurno si pobornik ovi high price sapuna ? :roll:

- monkeylord : Bas suprotno , utrljavam ga na facu kod svakog prijelaza .

Nista vidjet cemo kod drugog brijanja ..
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 31 Oct 2014, 07:49

Soprano wrote:- Naftas : Ti sigurno si pobornik ovi high price sapuna ? :roll:
Da ti budem iskren i nisam. Sve skuplje sapune sam dobio na poklon i malo koji je nadmašio Arko, Tweex i Blueness. Npr. Arko u Albaniji dođe 1.5 kn. Od povoljnih sapuna koji se naručuju izvana preporučio bih ti La Toja sapun. Jeftin i kvalitetan.

A što se krema za brijanje tiče (koje preferiram po hladnom vremenu) tu je ogroman nesrazmjer cijene i kvalitete, jer su jako jeftine kreme poput Arko, BIC, La Toja itd. pokazale uvelike bolje od nekih i po 10 puta skupljih.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Soprano

Post by Soprano » 31 Oct 2014, 11:57

Znas sto me impresionira , sto tu BIC kremu ne mogu naci nigdje ,skoro ni na netu ..

A za tu La Toju prvi put cujem , sigurno ni tog nema kod nas .
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 31 Oct 2014, 12:20

Soprano wrote:Znas sto me impresionira , sto tu BIC kremu ne mogu naci nigdje ,skoro ni na netu ..

A za tu La Toju prvi put cujem , sigurno ni tog nema kod nas .
Nema, ništa kod nas. Registriraj si VISA karticu tekućeg računa na PayPal i riješi si probleme jednom zauvijek.
Markoni78
DE

Post by Markoni78 » 31 Oct 2014, 17:08

Baš sam sinoć imao bliski susret s Arkom. Za početak pakung je fantastičan i da je unutra derk, onaj nasmijani lik na omotu me razveseli. Sapun sam utrljao na bradu pa udri mokrom četkicom. U četkici se skupilo za još 2 prolaza. Kao i Derbi, pjena je super, ali mi se brzo suši na licu. Malo vode na četku to lako riješi. Totalno jaki kung-fu. Jasno, hvala Naftašu za Arko, ako netko hoće probati javite pa ću se odvojiti od komada :) Ovaj Palmolive ću svakako probati jer mi je fora varijanta za na put, a i po doma je cool :)
Soprano

Post by Soprano » 31 Oct 2014, 18:19

Koliko cujem taj Arko ima pre intezivan miris , a ja to mrzim . Palmolive cool mi se zgadio zbog pre jakog mirisa .

Probaj ovaj sapun , pjena ispadne vrhunska a miris je taman .
Markoni78
DE

Post by Markoni78 » 31 Oct 2014, 19:43

Arko je nešto umjereniji u mirisu od Derbija, ali da, jaki su. Svakako ću probati Palmolive, baš me zanima. Tnx.
monkeylord
Shaveta

Post by monkeylord » 01 Nov 2014, 16:23

Miris je full blag, onako old school sapun, ništa ekstra
Soprano

Post by Soprano » 01 Nov 2014, 18:25

monkeylord wrote:Miris je full blag, onako old school sapun, ništa ekstra

A sad bi ti i da ti bude i extra za 10 kn :D
monkeylord
Shaveta

Post by monkeylord » 02 Nov 2014, 13:48

Soprano wrote:

Hehehe, ma no. Meni ovo paše. A podsjeća me na onaj stari bijeli sapun za pranje rublja
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 02 Nov 2014, 16:40

Soprano wrote:

Vjerujem da je mislio na Arko, a ne na Palmolive.

Ako hoćeš probati Arko sapun, Arko kremu i BIC kremu, BIC Astor žilete, Astra Stainless žilete ne trebaš se sramiti pitati. U Albaniji sam do 18.11. pa ti mogu kupiti komad dva od svega navedenog i još nešto što se nađe pa ti pošaljem.

Nabaci adresu i podatke na PM da dogovorimo detalje.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 02 Nov 2014, 17:37

@naftas
A jel može jedna boca Skenderbega kao AS :mrgreen:
Post Reply

Return to “Sapuni za brijanje”