Speick

Post Reply
shaveonyou!
DE

Re: Speick

Post by shaveonyou! » 03 May 2015, 10:11

protip ili kako sam je ja dobio :)
otišao na muller facebook, poslao im pm u kojem naričem nad nedostatkom speick asoritmana na njihovim policama i ljubazno ih zamolio da mi, ako mogu, dostave u jedan od dućana u zagrebu. nije prošlo dva tjedna i zvali su me da na blagajni imaju proizvode za mene. cijena je bila regularna za kremu i za AS.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 03 May 2015, 10:22

shaveonyou! wrote:protip ili kako sam je ja dobio :)
otišao na muller facebook, poslao im pm u kojem naričem nad nedostatkom speick asoritmana na njihovim policama i ljubazno ih zamolio da mi, ako mogu, dostave u jedan od dućana u zagrebu. nije prošlo dva tjedna i zvali su me da na blagajni imaju proizvode za mene. cijena je bila regularna za kremu i za AS.
Izvrsno - odma im iđem kukati :wink:
Mustinjo
DE

Post by Mustinjo » 03 May 2015, 18:02

http://www.violey.com/en/natural-cosmet ... tml?page=3

najjeftinije cijene speicka online koje sam našao
Beco
Kamisori

Post by Beco » 03 May 2015, 18:42

Poštarina 25 eura
Dalton
DE

Post by Dalton » 03 May 2015, 22:05

Bijah prosli vikend u Mileru u Evenju Molu i kupio zadnje dvije kreme za brijanje koje su bile na polici. Valjda su nadopunili i nisam nekog od stovanih forumasa ostetio :D
Da me zena ne bije s teflonem, brijem se ziletom Grebonem! :)

Ralon - jer sve ostalo je za pickice! :)
Mustinjo
DE

Post by Mustinjo » 03 May 2015, 22:34

Beco wrote:Poštarina 25 eura
Istina, ja sam gledao za Sloveniju gdje je 15. Isplati se jedino grupna narudžba ako ima zainteresiranih.
shaveonyou!
DE

Post by shaveonyou! » 04 May 2015, 09:05

Adept wrote:
shaveonyou! wrote:protip ili kako sam je ja dobio :)
Izvrsno - odma im iđem kukati :wink:
javi nam rezultate da vidimo da li još funkcionira facebook nabava :)
Dalton
DE

Post by Dalton » 06 May 2015, 15:00

Brijaci, imam jedno zapazanje vezano za Speick kremu za brijanje, pa me zanima jeste li i vi uocili slicno.

Kad sam poceo sa DE brijanjem prvo sam nabavio Speickicu, i mislio sam kako sam tulav da se ne mogu nauciti pjenu raditi.. medjutoa, sad se vec godinu i po brijem, i koristio sam Niveinu i Ralonovu kremu, i mislim da sam naucio radit kremu.

I sad, Ralon i Nivea kad se dobro krema umuti, ispadne kompaktna konzistencija, cak mi je Ralonova bolja, ispadne bas lijepo gusta ko one nekad iz tube Gilleteove gotove (ne znam jel uopce prohibirano spominjati ONTBrijanje i hocu li biti ostraciran odavdje zbog tog).

A Speick, nataknem ih, umuti se ona, ali jednostavno kao da je mokrija, i na licu ne stoji tako cvrsto, i kao da lakse "hlapi". I sad vidim da nisam tulav, nego jednostavno nju ne mogu umutiti onako lijepo kao ove ostale. Jel to do sastojaka/sastojka? Da li ste i vi to primijetili, desava li se to i vama? Do kolicine vode koju ja dodajem kod pjenjenja nije sigurno. Ali sta drugo, sta sta? :geek:

Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 06 May 2015, 15:36

Dalton wrote: I sad vidim da nisam tulav :geek:
Temeljem čega si to zaključio :cekic: :D :D :D :D

Različite kreme su jednostavno različite (kako pametan zaključak :lol: :lol: ). Speick se jednostavno radi drugačije. Ja sam primijetio da se neke kreme (npr. crveni Proraso) izrađuju dobro jedino u posudi i izrada traje dosta dugo.... Nivea krema mi je super za izradu na licu, ali mi se nekako brže suši....
Probaj Speick raditi u posudi uz postupno dodavanje vode... Možda joj treba malo duže za izradu pjene, ali meni ispadne bogata pjena, koja drži dovoljno i za detaljno brijanje britvom .... Doduše, nakon nekog vremena će se svaka pjena osušiti. Zato ti u četki uvijek ostane dovoljno pjene da osvježiš mjesta na licu, ukoliko se pjena osušila....
Dalton
DE

Post by Dalton » 06 May 2015, 17:07

Praskaton wrote:
Dalton wrote: I sad vidim da nisam tulav :geek:
Temeljem čega si to zaključio :cekic: :D :D :D :D

Različite kreme su jednostavno različite (kako pametan zaključak :lol: :lol: ). Speick se jednostavno radi drugačije. Ja sam primijetio da se neke kreme (npr. crveni Proraso) izrađuju dobro jedino u posudi i izrada traje dosta dugo.... Nivea krema mi je super za izradu na licu, ali mi se nekako brže suši....
Probaj Speick raditi u posudi uz postupno dodavanje vode... Možda joj treba malo duže za izradu pjene, ali meni ispadne bogata pjena, koja drži dovoljno i za detaljno brijanje britvom .... Doduše, nakon nekog vremena će se svaka pjena osušiti. Zato ti u četki uvijek ostane dovoljno pjene da osvježiš mjesta na licu, ukoliko se pjena osušila....

Pardoniram, nisam tulav za pravit kremu za brijanje. Za ostalo ne garantiram, hvala na opasci :D

Sve kreme radim u posudi, i cudim se, jer, ako je za Ralon i Niveu dovoljno oko minute, Speicku nije ni minuta i pol dovoljna. Ko da mlatim snijeg od bjelanjaka, pa nikako napravit. Ne fali puno, ali ipak kao da bi jos trebao mlatit. Cini mi se da je Speick jednostavno takav, nikad od njega konzistencije kao od drugih krema za brijanje.

Biljezim se sa stovanjem na rapidnom i mudrom odgovoru! :mrgreen:

Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 06 May 2015, 20:48

Probaj si uzet tjedan dana samo za Speick. Vidjet ćeš da je to odlična krema....
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 06 May 2015, 21:11

Praskaton wrote:Probaj si uzet tjedan dana samo za Speick. Vidjet ćeš da je to odlična krema....
Zavisi kako kome, meni je to recimo pretjerano hvaljenje kada je i wilkinson i nivea bolja naspram Speicka!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Cayetano
Shaveta

Post by Cayetano » 11 May 2015, 19:54

Goran >>Müller Hrvatska
Da li planirate i dalje držati Speick kremu za brijanje? Jako mi je žao što najbolju kremu za brijanje više ne mogu naći na vašim policama frown emoticon

Müller Hrvatska
Dragi Gorane, Speick kreme za brijanje će u roku od 10 dana biti na našim policama u poslovnicama na Trgu bana J.Jelačića, zatim u Zagrebu u Avenue Mallu, u CCO East, u Rijeci i u Osijeku u Portanovoj.

:jazavac:
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 11 May 2015, 20:59

babarog wrote:
Praskaton wrote:Probaj si uzet tjedan dana samo za Speick. Vidjet ćeš da je to odlična krema....
Zavisi kako kome, meni je to recimo pretjerano hvaljenje kada je i wilkinson i nivea bolja naspram Speicka!
Ma ja sam u fazi da nemam nezamjenjivi proizvod, odnosno napravim dobru pjenu i sa Tabacom i Prorasom i Speickom...
Jučer sam koristio Speick i baš me ponovno oduševio (mirisom)....
Ponavljam, nemam svetih gralova, ali Speick je definitivno dobra krema....
Ono što sam ja primijetio je da ne voli previše vode (za razliku od Prorasa)...
meeran
DE

Post by meeran » 25 May 2015, 09:21

Ja dosta koristim Speick kremu, radim ju u zdjelici i dobra je ali ne odlična, zašto?
Treba joj dosta dugo da se napravi i druga stvar je da se meni jako brzo suši i ispuca. Možda je do mene, ne znam.
Post Reply

Return to “Kreme za brijanje”