Kappus sa aloe verom

Post Reply
Praskaton
Naučnik brijač

Kappus sa aloe verom

Post by Praskaton » 03 Jan 2014, 09:22

Neki dan sam kod tasta naletio na kremu za brijanje Kappus sa aloe verom.
Radi se o pakiranju u nekoj tubici koja liči na neko putno ili reklamno pakiranje....
Kada smo pokušali odgonetnuti od kuda je ta krema, došli smo do saznanja da je dobivena prilikom jednog leta za Švedsku prije 19 godina. Stvarno, na tubi piše "made in federal republic of Germany" (ili tako nekako....), dok nismo uspijeloi odgonetnuti do kada je rok trajanja.
Neovisno o tome što bi mi svi normalni preporučili da nešto tako staro ne stavljam na lice, morao sam ju isprobati :) :)

Dakle, pjenu sam radio u zdjeli, bez posebnog dodavanja vode, ali sa onim "mojim" jazavcem koji je bio dosta natopljen (kako to inače radim i sa Speick kremom).
Rezultat je bio izneneđujuće dobar. Pjena nije bila pretjerano bogata, međutim bila je dosta konzistettna i vrlo klizava. Brijanje sam odradio u tri prolaza sa svojom Niazi britvom i mogu reći da sam bio više nego zadovoljan....

Kako se radi o vrlo staroj kremi, ne namjeravam ponavljati brijanje sa njom, ali me učinak ugodno iznendio.

Surfajući po internetu pronašao sam da ista firma još uvijek proizvodi kreme, pa ukoliko netko naleti, toplo preporučam....
Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Kappus sa aloe verom

Post by Adept » 03 Jan 2014, 11:41

Ćo moj, bolje da si naletija na kapus sa kobasicom i ombolom... :mrgreen:
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 03 Jan 2014, 12:27

@Praskaton
Fora, u Mülleru imaju njihove luksuzne sapune za tijelo, ali nisam vidio da imaju i njihove kreme za brijanje.
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 03 Jan 2014, 12:54

Adept wrote:Ćo moj, bolje da si naletija na kapus sa kobasicom i ombolom... :mrgreen:
Ne spominji mi ombolo i kobasice, jer sam na detoksikaciji nakon blagdana.

Naime prežderavao sam se odojcima, francuskom, sarmama, srnetinom i sličnim sranjima, tako da sam sada na detoksikaciji.

Slijedećih par dana jedem samo friške kobasice i ombolo :roll: :D :D :D :D
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 03 Jan 2014, 13:33

Praskaton wrote:
Adept wrote:Ćo moj, bolje da si naletija na kapus sa kobasicom i ombolom... :mrgreen:
Ne spominji mi ombolo i kobasice, jer sam na detoksikaciji nakon blagdana.

Naime prežderavao sam se odojcima, francuskom, sarmama, srnetinom i sličnim sranjima, tako da sam sada na detoksikaciji.

Slijedećih par dana jedem samo friške kobasice i ombolo :roll: :D :D :D :D
Nema bolje detoksikacije :D
King
Naučnik brijač

Post by King » 03 Jan 2014, 17:51

....ma vidi kako ova dva "ćokavca" gore na brzinu s kreme za brijanje pređu na kobasice i ombolo :smoke:
Ajd, ovaj jedan mi je još koliko-toliko i jasan, ali ovaj drugi je moderator :cekic:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 03 Jan 2014, 17:56

King wrote:....ma vidi kako ova dva "ćokavca" gore na brzinu s kreme za brijanje pređu na kobasice i ombolo :smoke:
Ajd, ovaj jedan mi je još koliko-toliko i jasan, ali ovaj drugi je moderator :cekic:
Moraš jeno malo kušeljati po domaću :thumbs:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 06 Jan 2014, 23:05

Mene je fasciniralo "made in federal republic of Germany" i Niazi britva. Bez ovog "i" bi se savršeno slagalo... :smoke:
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 07 Jan 2014, 09:58

naftas wrote:Mene je fasciniralo "made in federal republic of Germany" i Niazi britva. Bez ovog "i" bi se savršeno slagalo... :smoke:
:D
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 07 Jan 2014, 10:32

:shock:
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 19 Apr 2014, 21:50

Iako se nitko pametan ne bo brijao sa kremom kojoj je rok trajanja istekao prije 20 godina, ja sam se ponovno obrijao ovom kremom. Rezultat je ponovno odličan. Činjenica jr da je ova krema nekako nježnija od npr. Speick kreme, ali neovisno o tome odradi super,
Sad me zanima kakva bi bila nova..... :D
miha
Kamisori

Post by miha » 20 Apr 2014, 14:27

ja sam se brijao tako a 25+ godina starom kremoom solea od dede :D

ovu kremu inace ima seifenglatt po 3 eurica ;) --> KLiK
Post Reply

Return to “Kreme za brijanje”