Gillette Shaving Gel Concentrate

naftas
Student brijanja

Gillette Shaving Gel Concentrate

Postby naftas » 19 Mar 2014, 11:28

Image

NAPOMENA: Iako je riječ o gelu za brijanje, smatram da se ne bi trebao uvrštavati pod "Kozmetika-ostalo" jer je iz slike jasno vidljivo da je predviđen za korištenje četkicom. Isto tako, uputa na kutiji kaže da "Koristiti sa četkicom za brijanje".

Evo, bećari... Jučer sam se obrijao sa ovim gelom (Moisturizing) i još se ne mogu oteti dojmovima. Gel je prozirno plave boje i ugodnog nenametljivog mirisa. Ovo "Concentrate" treba uzeti s rezervom, jer ga je Semogue 2000 skoro pa progutala.

Jučer navečer smo, najblaže rečeno, zaružili. Četiri-pet albanskih domaćih Throat Splasheva i par piva me ipak nisu obeshrabrile u namjeri brijanja. Ubacio sam friški PSSI u "Malj" i krenuo u pripremu lica sa novom akvizicijom.

Nakon 5-minutnog namakanja Semogue 2000, iscjedio sam malo gela na četkicu i krenuo u FL. Ljudi moji, ovaj gel je otkriće. Pjena se momentalno počinje stvarati i pokazuje veliku toleranciju na višak vode. Reakcije kože lica nije bilo i koža je nakon FL-a bila lijepo hidratizirana - usudio bih se reći najbolje dosad.

"Malj" u ruke i udri. Ljudi moji, ovaj lather je nešto neviđeno. Po pitanju klizavosti Wilkinson SC je barem klasu ispod ovog lathera. Zaštita je toliko dobra da nisam bio siguran da li se uopće brijem! Namjera mi je bila nabaciti WTG i u krpe, međutim, kad sam vidio rezultat odmah sam opalio XTG/ATG. Rezultat je bio DFS i ja u čudu. Nije mi bilo jasno da sam u tom stanju uspio dobiti takav rezultat bez iritacije. Nakon ta dva prolaza sam se pošpricao Pitralon Classicom i imao dojam da je riječ o mirisnoj vodi, a ne alkoholnom AS-u. Vrag mi nije dao mira i umjesto da spavam, ja se pipkam po licu u potrazi za iritacijom ili suhim dijelom i nikako ga ne pronalazim. Odem se pogledati u kupaonu, a ono stanje kože lica besprijekorno. Kao da sam namazao neku ultra kremu. Naravno da se stanje do jutra nije promjenilo, pa čak i sad dok ovo pišem, korim sam sebe jerbo se obrijah do DFS-a i sad moram čekati do sutra navečer na novo brijanje. "Moisturizing" karakteristika se pokazala u pravom svjetlu, kao i klizavost i zaštita koje su probile sve plafone.

Jedva čekam sljedeće brijanje gdje ću isprobati "Grablje"! Očekujem da klize kao i "Malj" i još bolji rezultat! Nakon toga ću isprobati "Sensitive" sa oba brijača pa ću ažurirati ovaj napis.

Ovaj gel se pokazao kao nešto između kreme i sapuna, ali ne u smislu Superlathera, već kao da je riječ o spoju dobrih karakteristika jednog i drugog. U dvije riječi - SAVRŠENI SOFTWARE!

P.S. Želje i zahtjevi na PM. Vjerujte mi, nećete se razočarati!
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!

Praskaton
Naučnik brijač

Re: Gillette Shaving Gel Concentrate

Postby Praskaton » 19 Mar 2014, 11:50

naftas wrote: Vrag mi nije dao mira i umjesto da spavam, ja se pipkam ...

Pa kolega kakvi su ovo nastrani postovi?. Jel' taj super gel podmazuje u svim situacijama? :roll: :oops: :D :D :D

marn
Naučnik brijač

Postby marn » 19 Mar 2014, 12:09

Praskaton wrote:
naftas wrote: Vrag mi nije dao mira i umjesto da spavam, ja se pipkam ...

Pa kolega kakvi su ovo nastrani postovi?. Jel' taj super gel podmazuje u svim situacijama? :roll: :oops: :D :D :D

Mozda bi ipak trebao ici pod kozmetika-ostalo! :lol:

Slice
mr. sc. brijanja

Postby Slice » 19 Mar 2014, 12:39

naftas wrote:Vrag mi nije dao mira i umjesto da spavam, ja se pipkam ...

Been there, done that! Legendo! :lol:

PS Mogao bi mi donijeti ta dva vanzemaljska iscjetka! Bez obveze... Sad će sigurno biti narudžbi pa pripremi torbu! :D
PPS Kad ažuriraš recenziju, molim te napiši sastav pojedinog gela!

korijen
Student brijanja

Postby korijen » 19 Mar 2014, 12:43

naftas wrote:...korim sam sebe...

ipak je korizma :lol:

naftas
Student brijanja

Postby naftas » 19 Mar 2014, 13:05

O, jebo te, pa ja sam stvarno došao na pravi forum!

Inače, na mom poslu (Izrada bušotina) sve živo je povezano sa jebačinom!

Nekoliko primjera nazivlja:

1. Bušaći sklop - KRUTI ALAT!
2. Ugradnja i vađenje krutog alata - MANEVAR!
3. Prolazak krutim alatom kroz zatvoreni gumeni prsten pod tlakom - STRIPIRANJE - na poslu ekstremno rijetka situacija, kod kuće svakodnevica.
4. U svrhu lakšeg prolaska krutog alata kroz nepravilne dijelove kanala - LUBRIKACIJA!
5. Napredak u bušenju - RATE OF PENETRATION!

P.S. Pipkah se po licu, a ne po tri točkice...
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!

marn
Naučnik brijač

Postby marn » 19 Mar 2014, 13:40

Mislis crtici i dve tockice? :lol:

naftas
Student brijanja

Postby naftas » 19 Mar 2014, 17:25

marn wrote:Mislis crtici i dve tockice? :lol:

:sex: te Morse...

monkeylord
Shaveta

Postby monkeylord » 19 Mar 2014, 22:30

Probao i proslijedio...nisam bio baš oduševljen, inače ima ga za nabaviti u NTL-ovim trgovinama barem je bilo pred nekih godinu dana

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 20 Mar 2014, 10:03

Zapalio sam si lulu nakon dežurstva i čitam ovaj thread.
Uljepšaste mi dan :lol: :lol: :lol:
Naftaš, jebate - pa valja se preselit u tu Albaniju!
Skenderbeu, jeftin software i dobar "rate of penetration" - pa kuš bolje :D
Kakvo im je pivo?

babarog
Student brijanja

Postby babarog » 20 Mar 2014, 10:29

Adept wrote:Zapalio sam si lulu nakon dežurstva i čitam ovaj thread.
Kakvo im je pivo?

Albansko :mrgreen: :mrgreen:
LP, Matija :mrgreen:

Galerija

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 20 Mar 2014, 10:38

babarog wrote:
Adept wrote:Zapalio sam si lulu nakon dežurstva i čitam ovaj thread.
Kakvo im je pivo?

Albansko :mrgreen: :mrgreen:

A i to što kažeš :D

naftas
Student brijanja

Postby naftas » 20 Mar 2014, 10:57

Pivo je isto OK. Imaš Tiranu koja je kao Stella i Kaon koja je kao Žuja. Ima i ostalih, ali ove dvije su najpopularnije.

Sad ide zanimljivi dio - 0,5 l piva u birtiji - 5 HRK!

Naravno da je svaka treća runda gazdina, a rakiju ne plaćamo jer uzimamo po litru i pol svaki prije nego idemo na slobodne dane.

P.S. Sam sebi ponekad zavidim, kad vidim kako mi život izgleda... Samo nek je zdravlja!

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 20 Mar 2014, 11:51

naftas wrote:Pivo je isto OK. Imaš Tiranu koja je kao Stella i Kaon koja je kao Žuja. Ima i ostalih, ali ove dvije su najpopularnije.

Sad ide zanimljivi dio - 0,5 l piva u birtiji - 5 HRK!

Naravno da je svaka treća runda gazdina, a rakiju ne plaćamo jer uzimamo po litru i pol svaki prije nego idemo na slobodne dane.

P.S. Sam sebi ponekad zavidim, kad vidim kako mi život izgleda... Samo nek je zdravlja!

Stari moj - uživaj :wink:

naftas
Student brijanja

Postby naftas » 20 Mar 2014, 19:54

Sastav je sljedeći:

MOISTURIZING:
Aqua, Trieathanolamine, MYristic Acid, Palmitic Acid, Laureth-23, Oleth-20, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydorxyehtylcellulose, Sorbitol, PEG-150 Distearate, Parfum, DMDM Hydantoin, Benzyl Salicylate, Limonene, Sodium Nitrate, Tetrasodium EDTA, Glyoxal, Tocopheryl Acetate, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf, Polysorbate 60, Disodium Phosphate, CI 42090.

SENSITIVE SKIN:

Vidi pod MOISTURIZING...

P.S. Eto ga Slajs... Dumaj i gruntaj...

Return to “Kreme za brijanje”