Gillette Shaving Gel Concentrate

Slice
mr. sc. brijanja

Re: Gillette Shaving Gel Concentrate

Post by Slice » 20 Mar 2014, 21:55

@naftas
Hvala ti! Neke od ovih sastojaka prvi put vidim u proizvodu za brijanje. Ne bih to stavljao na lice...

PS Za sada se držim Palmire! Na susjednom forumu kažu da je velika potražnja u Srbiji pa čak i oni teško nabavljaju...
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 21 Mar 2014, 07:48

@Slice

Znači da ti ne nosim... Dogovoreno!
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 21 May 2014, 07:47

Nakon višestrukog isprobavanja nećudorednog softvera sam utvrdio da je velika i bitna razlika između gelova iz tubi i i onih iz kantica. Onaj gel "Irritation Defence" je ok ako se morate na brzinu obrijati i nemate četkicu pri ruci. Bilo kakvo dulje zadržavanje pjene od tog gela na licu rezultira isušivanjem. S gelovima u tubi to nije slučaj, već dapače, gel iz naslova ove teme pruža, valjda, najpostojaniju pjenu, koja dugo ostaje takva. Nema šta drugo stvarati probleme nego propelent u kantici i zato sam zajebanciju od ekipe s terena proslijedio jednom kolegi ovdje i zadovoljan je.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 21 May 2014, 12:32

naftas wrote:Nakon višestrukog isprobavanja nećudorednog softvera sam utvrdio da je velika i bitna razlika između gelova iz tubi i i onih iz kantica. Onaj gel "Irritation Defence" je ok ako se morate na brzinu obrijati i nemate četkicu pri ruci. Bilo kakvo dulje zadržavanje pjene od tog gela na licu rezultira isušivanjem. S gelovima u tubi to nije slučaj, već dapače, gel iz naslova ove teme pruža, valjda, najpostojaniju pjenu, koja dugo ostaje takva. Nema šta drugo stvarati probleme nego propelent u kantici i zato sam zajebanciju od ekipe s terena proslijedio jednom kolegi ovdje i zadovoljan je.
Površina pjene od tog gela se gotovo instantno suši u doticaju sa zrakom, premda su dublji slojevi netaknuti. No, po mojem mišljenju, to je proizvod za povremenu zezanciju i možda neka putovanja, ali nikako ga ne bih uvrstio kao dio neke ozbiljne konfiguracije!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 21 May 2014, 12:48

Slice wrote:
naftas wrote:Nakon višestrukog isprobavanja nećudorednog softvera sam utvrdio da je velika i bitna razlika između gelova iz tubi i i onih iz kantica. Onaj gel "Irritation Defence" je ok ako se morate na brzinu obrijati i nemate četkicu pri ruci. Bilo kakvo dulje zadržavanje pjene od tog gela na licu rezultira isušivanjem. S gelovima u tubi to nije slučaj, već dapače, gel iz naslova ove teme pruža, valjda, najpostojaniju pjenu, koja dugo ostaje takva. Nema šta drugo stvarati probleme nego propelent u kantici i zato sam zajebanciju od ekipe s terena proslijedio jednom kolegi ovdje i zadovoljan je.
Površina pjene od tog gela se gotovo instantno suši u doticaju sa zrakom, premda su dublji slojevi netaknuti. No, po mojem mišljenju, to je proizvod za povremenu zezanciju i možda neka putovanja, ali nikako ga ne bih uvrstio kao dio neke ozbiljne konfiguracije!
Ček, ček... Koji se gel suši? Mach 3 Irritation Defence ili Shaving Gel Concentrate? Vjerujem da ovaj prvi, jer ako ti se ovaj iz tube sasuši onda si negdje zeznuo. A i to, instantno, sušenje površine pjene, kakvo god bilo ne može se uspoređivati sa sušenjem Speicka, pri ne vrućoj, već toploj vodi.

No, bilo kako bilo, Gel iz naslova ove teme mi je dosad najkompletniji software.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 21 May 2014, 12:49

naftas wrote:No, bilo kako bilo, Gel iz naslova ove teme mi je dosad najkompletniji software.
Hm, ne...
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 21 May 2014, 12:53

Nemoj pričat nego udari gaaaaaaa :P ajmo fajt fajt fajt fajt :D
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 21 May 2014, 14:10

Slice wrote:
naftas wrote:No, bilo kako bilo, Gel iz naslova ove teme mi je dosad najkompletniji software.
Hm, ne...
A jesi l' ti prob'o to čudo?
Majest
Britva

Post by Majest » 21 May 2014, 14:59

Vidio sam taj gel u Tommyu kod gillete britvica, sad ne znam jel to uz njih ili se moze posebno kupit. Pitam, kupim, isprobam i javim, ako nije preskup :D
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 21 May 2014, 15:17

naftas wrote:A jesi l' ti prob'o to čudo?
Pa ne bi pričo ovdje da nisam... :D Miris mi je onak, ne hvala... I kažem, meni se površinski sloj brzo osuši, ali je baza stabilna. Nije to loš proizvod, ali sigurno nije ni najkompletniji.
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 21 May 2014, 17:52

Sto ljudi, sto ćudi... Sto žena, dvjesto sisa... Sto grudnjaka, dvjesto papinih kapica...

Taj gel je jako tolerantan na vodu i moguće da nisi skužio da je još žedan.

Sve što si napisao o gelu je kod mene slučaj sa Palmirom, a opet, tebi odgovara, a meni nikako...

Idemo dalje...
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 06 Jun 2014, 10:02

Jutros sam probao ovaj sumnjivi pripravak.
Nekada dok još nisam bio prosvijetljen i ja sam koristio Gillette gel za brijanje (u limenci).
Mene ovaj neodoljivo podsjeća na taj gel iz limenke, kako po izgledu gela kada se istisne iz tube, tako i po pjeni koju se dobije...
Brijanje nije bilo loše. Naprotiv, pjena je bila bogata i dosta klizava (iako mi se čini da se relativno brzo suši)....
Rezultat je bio brijanje (britvom) bez ikakve iritacije....
Doduše, jučer sam dobio i novi strop, tako da i to može igrati ulogu....
Sve u svemu, vrijedi nastaviti testiranje... :D
Post Reply

Return to “Kreme za brijanje”