Vulfix Sandalwood

mirko
Kamisori

Vulfix Sandalwood

Postby mirko » 11 Dec 2014, 23:42

Image

Krema kupljena kada i prvi pravi DE brijač nažalost došlo je vrijeme nakon skoro godinu dana da se oprostim od nje.

Što reči o kremi?
Miris: po meni odličan ni prejak ni preslab nego taman :)
Pjena: sa svojom pure badger od 20 funti uspijevao odradit vrhunsku gustu pjeni sa jako malom količinom što me uvijek bunilo pa ostajalo i za još koji prolaz :cekic:
Usporedno sam korstio i sapun DR Harris Marlborough te mogu reč usporedbe radi mada vjerujem da tu dosta ima ulogu i četkica da sa Vulfixom nikada nisam problema sa raspadanjem pjene kao i sa uvaženim doktorom mada sam probao sve moguče cake sa tim sapunom (opet napominjem da vjerojatno i četkica ima velku ulogu). Brijač je dosta ljepo i glatko klizio i nema problema sa ispiranjem te osječajem suhe kože a miris nažalost ubijao AS-om :(

Zaključak:

Dosta jeftina oko 10 funti za 225ml iliti 180g . S obzirom da nisam isprobao neke druge kreme osim Wikinson i Nivea nemam s čime usporediti al svakako je bolja od navedene dvije po meni (stvar osobnog razmišljanja)

Idem u nabavku sljedeće Vulfix kreme al ovoga puta Persian Musk :smoke:

mirko
Kamisori

Re: Vulfix Sandalwood

Postby mirko » 07 Mar 2015, 17:35

:hail: ova krema me sve više i više oduševljava sada je u opticaju Persian musk .

Mala količina kreme al kad eksplodira dođe mi da ja pojedem :lol:

Iskreno stavljam je ispred Dr.Harris sapuna znam da je ovo krema al bolje se ponaša po svemu.

Return to “Kreme za brijanje”