Pascale Menthol

Post Reply
Soprano

Pascale Menthol

Post by Soprano » 20 Jan 2015, 17:55

The ingredientsare : water, stearic acid, myristic cid, glycerin, potassium hydroxide, cocamide mea, parfume, mentol, boric acid, sodium borate, hydroxysohxyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool, coumarin

Kremu mozete naci u kauflandu za cirka 8 KN . Procitao sam puno pozitivnih komentara o njoj , pjeni ko blesava i mentol se osjeti bas onoliko koliko treba .

Image
arguson
Kamisori

Re: Pascale Menthol

Post by arguson » 20 Jan 2015, 20:40

Potvrđujem! Vrlo je gusta i klizava, izniman omjer uloženog i dobivenog.

Kaže internet da je Pascale brand Kauflanda ali sama krema je bugarske proizvodnje,
Švercer sapuna i Ralon entuzijast.
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 20 Jan 2015, 21:03

Većina tih bugarskih bornih krema ima jako dobre performanse a izrazito su jeftine, no isto tako dosta osoba smeta na licu baš zbog te borne kiseline što sadrže!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 20 Jan 2015, 22:01

Mislim da uzrok možebitne preosjetljivosti najvjerojatnije nije u bornoj kiselini. Tu kategoriju krema osobno nazivam "borne kreme" jer ih borna kiselina u sastavu razlikuje od drugih. Također smo već i na više mjesta spomenuli da borna kiselina nije dozvoljeni sastojak unutar granica EU.
Soprano

Post by Soprano » 21 Jan 2015, 00:34

Slice wrote:Mislim da uzrok možebitne preosjetljivosti najvjerojatnije nije u bornoj kiselini. Tu kategoriju krema osobno nazivam "borne kreme" jer ih borna kiselina u sastavu razlikuje od drugih. Također smo već i na više mjesta spomenuli da borna kiselina nije dozvoljeni sastojak unutar granica EU.

Mi smo u EU , Njemacka je u EU . Kaufland je njemacka trgovina , kako to onda ako je nedozvoljena u EU stoji na policama kauflanda ?
Last edited by Soprano on 21 Jan 2015, 14:20, edited 1 time in total.
arguson
Kamisori

Post by arguson » 21 Jan 2015, 08:57

Tako što je lista sastojaka u OP stara, jutros sam nabrzinu prošao preko sastojaka i ni traga bornoj kiselini
Švercer sapuna i Ralon entuzijast.
monkeylord
Shaveta

Post by monkeylord » 21 Jan 2015, 20:04

Krema je izvrsna, ali mentola samo u nazivu
Soprano

Post by Soprano » 22 Jan 2015, 20:35

Uklonili su bornu kiselinu
Post Reply

Return to “Kreme za brijanje”